Jak si přitáhnout do života hojnost a peníze?

Zákon přitažlivosti je v posledních letech velmi diskutované téma. A pokud zůstaneme u oblasti hojnosti a peněz, které by nám měly proudit do života, tak snad ještě víc.

Je logické, že lidé, kteří s tímto zákonem začínají pracovat, chtějí v první řadě řešit to, čím se každý den zaobírají. A peníze jsou velmi vděčným předmětem k těmto pokusům.

hojnost 1

Když jsem realizovala semináře na toto téma, vždy jsem opakovaně čelila tomu, že i když lidé o zákonu přitažlivosti četli, nedokázali ho vědomě užívat ve svůj prospěch. Proto vznikl program Zákon přitažlivosti v praxi pro každého, kdo je rozhodnutý tento prastarý, silný a jedinečný vesmírný proces konečně pochopit a vědomě používat.

Když vedu s někým rozhovor, jehož nosným motivem je Zákon přitažlivosti, tak vždy, ať už dříve nebo později, dojde na tyto otázky:

  • Jak to mám udělat, aby mi do života proudily peníze?
  • Jak to funguje?
  • Můžete mi říct nějaký přesný návod?
  • Proč, když to funguje i na nevědomé úrovni, se mi v životě hromadí pouze dluhy?
  • Jak se můžu, díky tomuto zákonu, zbavit finančních restů?
  • Proč, i když chci hojnost a peníze, mi do života chodí jen další finanční problémy?

hojnost 2

A já v takovou chvíli, alespoň v duchu, stojím v myšlenkách opět na začátku cesty. A v hlavě se mi odvíjí film o tom, jak jsem před lety tyto otázky pokládala na jednom zahraničním semináři já.

I dnes, když si na to vzpomenu, cítím takové neurčité chvění a umím si vybavit ten pocit, když jsem těmto ,,záhadám“ postupně přicházela na kloub. Není to pouze o tom, že vám spadne brada, když si potvrdíte, že to funguje. Je to také o tom, že zkrátka pochopíte dosah toho, co jste si ve vašem životě nevědomě vytvářeli v minulosti.

Dnes se vám pokusím předat to hlavní z toho, co jsem se tenkrát dozvěděla. Potom mi trvalo ještě pár let, než jsem se naučila v praxi používat bezchybně proces, který mnoho let předtím řídil můj život, aniž bych to věděla.

hojnost 3

Každý z nás může dospět do bodu, kdy se na tuto cestu vydá a vyzkouší pootočení zorného úhlu pohledu o 180 stupňů. Netvrdím, že to je záležitost na jeden večer, ale jsem plně přesvědčená o tom, že pokud to opravdu chcete, je možné to velmi rychle zvládnout.

Zákon přitažlivosti nedělá rozdíly. Vytváříte svou realitu ať o to vědomě stojíte nebo ne, ať si to uvědomujete nebo ne.

Děje se to. Neustále. Každou minutu vašeho dosavadního života. Takže, pokud chcete svou finanční situaci změnit, je nutné realizovat 4 základní kroky, o kterých píši níže.

I když je poměrně pravděpodobné, že vám můžou připadat, při prvním čtení, až absurdní.

I když se může stát, že při prvních pokusech nebudete schopni udržet pozornost ani u jednoho z nich. I když budete mít chuť to vzdát. Nebo se tomu (po několika nezdařených pokusech) vysmát.

hojnost 4

Každá věc, která nás donutí otevřít podvědomí něčemu novému, co se zdá nedosažitelné, bývá velmi účinná a velmi cenná.

Jen naše ego, jenž si brání svou zažitou pozici, zastaralé myšlenkové vzorce, které prorůstají naším podvědomím a náš mozek, odmítající se učit něčemu novému a nepohodlnému, se brání.

A tím se tato nová cesta, která může způsobit neskutečnou radost ze života a vnitřní expanzi, stává v první fázi nepohodlnou. Na vás je, zda vydržíte a zda máte chuť zajít dál, než kam nyní může dosáhnout vaše představivost.

hojnost 5

Možnost bohatství a hojnosti je všude kolem nás. Pokud to tak necítíte, pokud se této myšlence již nyní podvědomě bráníte a hledáte důvody, proč to není pravda, tak ve svém nitru máte zakořeněný pocit, že si NĚCO LEPŠÍHO nezasloužíte.

Pokud chcete změnit váš vztah k prosperitě a penězům, musíte začít s prací na nevědomé úrovni vašeho přesvědčení.

Je nutné tento stav od základů a trvale změnit. Když si uvědomíte, že zákon přitažlivosti neustále pracuje na nevědomé úrovni, můžete si hned udělat obrázek o tom, CO SI DO ŽIVOTA PŘITAHUJETE právě nyní.

Pokud cítíte k lidem, kteří jsou bohatí jakékoli negativní pocity a emoce, pokud jim závidíte nebo jim úspěch nepřejete, tak si na energetické úrovni pod sebou, lidově řečeno, podřezáváte větev.

Musíte  se z peněz přestat cítit zle, jestli si jejich proudění chcete  umožnit přijímat do vašeho života.

Proč tolik z nás říká, že peníze jsou ztělesněné zlo nebo, že jsou vlastně špatné? Jaká je příčina tohoto myšlení?

Je to  myšlení z vaší pozice nedostatku. Je to zažité přesvědčení, že existuje  ve Vesmíru konkrétní kupa peněz, a že pokud ten člověk z ní dostane moc, tak bude okrádat ostatní o jejich podíl.

Potom se lidé na něco tak moc zaměří, že zákon přitažlivost  začne reagovat. A protože, když nám něco vyloženě jde, tak tomu o to víc věříme a o to víc to dokážeme podporovat, tak se děje to, že se upínáme jen k tomu, co nám jde dobře od ruky.

Ve chvíli, kdy chceme, aby naše rodina byla spokojená a šťastná a měla dostatek peněz se může stát věc, že k nám peníze začnou různými způsoby proudit. A protože jsou, upíráme na tuto skutečnost větší a větší pozornost.

A potom ji můžeme, nevědomě, odepřít ostatním složkám jako je láskyplnost v rodině, ocenění naší sebehodnoty, růst našich vědomostí atd.

Pokud nebudete hlídat rovnováhu v tom, co si přejete, velmi snadno zanedbáte ostatní složky vašeho života. A pokud zanedbáte lidi ve vašem okolí, dočkáte se jejich hodnocení skrze slova jako je workholik nebo chamtivec.

Je to z důvodu, že tito lidé nemají něco, co si přejí. A žárlí na to, co vaši pozornost dostává a to jsou právě nyní peníze. Přesně z tohoto kolotoče vznikl základní většinový názor, že peníze jsou špatné.

Ucelené pochopení zákona přitažlivosti je tím klíčem, jak si vytvořit váš vysněný život. Jeho hlavním poselstvím je teze, že vše, na co myslíte si přitahujete do své reality. A tím pohonem, který to urychluje jsou vaše pocity a emoce.

hojnost 7

4 konkrétní kroky k přitáhnutí hojnosti a peněz

Tyto 4 kroky jsou naprosto nezbytné, pokud se chcete vydat na pouť do svého podvědomí a odemknout dveře do neprospěšných myšlenkových rovnic.

1. PŘEKROČTE KALNOU ŘEKU VLASTNÍCH PŘESVĚDČENÍ

V každé jednotlivé chvíli, kdy myslíte na nedostatek a na negativní věci, posilujete tuto skutečnost. A ať chcete nebo nechcete, tak ji přitahujete opětovně do vašeho života.

Pokud chcete ve svém životě hojnost, peníze a finanční dostatek, musíte s tím ihned přestat.

hojnost 8

Pokud přijde chvíle, kdy se přistihnete při této destruktivní myšlenkové činnosti, poděkujte svojí vnitřní navigaci, že vás na to upozornila a okamžitě změňte myšlenkový směr.

2. VYZAŘUJTE PROSPĚŠNOU ENERGII

Jestli dokážete postupně měnit vlastní smýšlení a hlídat nebo korigovat tok svých myšlenek, začnete vytvářet krok za krokem jinou realitu a váš život se postupně změní.

Pamatujte si fakt, že pokud dokážete vyzařovat pozitivní energii, obdržíte ji zpátky. Leckdy ve formě, o které se vám ani nesnilo.

hojnost 9

Ve chvíli, kdy vyzařujete negativní energii, vrací se vám také negativní energie. Ať si to přejete nebo ne.

3. ZKROŤTE VAŠE MYŠLENKY A EMOCE

Znáte to všichni. Když vstanete se špatnou náladou, celý den se veze na vlně této emoce. Nic se vám nedaří, jste podráždění, vzteklí a nepříjemní na celý svět.

A co dostanete obratem? To samé. To jsou ty dny, kdy máte pocit, že se proti vám postavil celý svět. Jenže vysvětlení je mnohem jednodušší.

Zákon přitažlivosti zkrátka pracuje neustále. Takže to, co cítíte, to, co vnitřně prožíváte, dostanete v plné síle zpět. Abyste dosáhli nového a lepšího výsledku, musíte se naučit vědomě reagovat jiným, pozitivně naladěným způsobem.

hojnost 12

Kladná zpráva je, že pokud  pochopíte zákon přitažlivosti a jeho princip, začnete si vědomě a úmyslně vytvářet váš vysněný a lepší život.

Pamatujte si, vždy se můžete rozhodnout i pro jiné řešení  situací, do kterých se během dne dostanete a které během dne prožíváte.

Můžete se rozhodnout myslet jinak. Můžete se rozhodnout, že se budete zaměřovat na věci, které v životě chcete. Můžete se rozhodnout, že budete dělat mnoho věcí, ze kterých máte kladný a milý pocit. Můžete se rozhodnout aktivně se podílet na vytváření své nové budoucnosti tím, že změníte komplexně a od základu myšlenky a pocity.

Vaši budoucnost tvoří to, co děláte dnes, ne to, co budete dělat potom nebo zítra nebo za týden. Zákon přitažlivosti umožňuje nekonečné možnosti, nekonečnou hojnost a nekonečnou radost.

4. DOSTAŇTE BUDOUCÍ POCITY DO PŘÍTOMNOSTI

Hlavním krokem, který vám pomůže vytvořit hojnost, po které ze srdce toužíte, je takové zvláštní umění. Musíte najít způsob, jak v sobě vykřesat emoce a pocity v tomto přítomném okamžiku, o kterých jste přesvědčeni, že byste je cítili, až by došlo ke splnění toho, po čem toužíte.

Zkrátka, pokud chcete mít finanční svobodu, musíte najít cestu, jak sami sebe přesvědčit o tom, že to funguje, že už se to děje a jak procítit tu šílenou radost a závrať z této skutečnosti. Jestli si nyní klepete na hlavu a říkáte si, že s poslední stovkou v kapse to půjde těžko, nikam se nedostanete.

hojnost 15

Přestaňte si neustále připomínat TO, CO JE. Zaměřte se cíleně na to, CO SI PŘEJETE. Uvěřte tomu, že se to děje a začněte v sobě vyvolávat emoce s touto skutečností spojené.

Vím, že je to poměrně těžká disciplína, ale jako u všeho, pouze do chvíle, než ji poprvé uchopíte a zrealizujete správně. Potom se vše dá do pohybu a vy si to začnete užívat. Pokud chcete vědět víc, podívejte se sem.

AUTORKA

Bára je publicistka, mentorka, certifikovaý kouč a zakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT. Je autorkou jedinečných online programů Moje akademie štěstíZákon přitažlivosti v praxi. Napsala e-Booky: Stop začni jinak, Sama s miminkem aneb Jak najít klíč k úsměvu, Detox těla nestačí, detoxikuj život, Porozchodník a pomáhá skrze online podpůrné programy zdarma  Zlikviduj strach a První pomoc po rozchodu mnoha lidem zbavit se strachu a zvednout se ze dna.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů