REFERENCE

Krásná slova od vás

K PROJEKTU DETOXIKUJ ŽIVOT

RECENZE Z FB STRÁNKY DETOXIKUJ ŽIVOT

Facebookovou stránku najdete zde >>. 

Asi pred cca 2 mesiacmi som natrafila na stránku detoxikuj telo,priznám sa prv som to brala ako detox,ktorý sa rozoberá asi všade na stránkach na internete.Po pár dňoch som si uvedomila,že ten detox je spojený nielen s očistou tela,ale aj s očistou duše.Tak ma to zaujalo,že som to začala sledovať každým dňom čím viac a viac pretože ma samú už viac než 3 roky zaujíma vesmír,naše telo,energia,a ako to funguje to naše telo,zaujíma ma harmónia,vedomie,čistá energia,duchovné srdce,a zaujal ma vo videu Ing.Jiří Vondrák,pretože ide z neho pozitívum a všetko čo hovorí,moje vnútorné já ho rado počúva a učí sa.Tak som natrafila na program Detoxikácia tela-Detoxikuj život.A som šťastná,že som ním prešla,lebo som si odľahčila stravu a detoxikovala svoje vnútro a to napríklad naučiť sa odpúšťať,program sa mi páčil,naučiť sa prestať soliť bolo celkom zaujímavé,ale ako ten mesiac uplinul,doteraz soľ nepoužívam,doteraz som do svojho tela neprijala vyprážané jedlo,aaa celý ten detox mi dal to,že som sa odvážila po 8 rokov manželstva povedať si stačilo,treba to ukončiť,je čas to ukončiť a som šťastná,že vďaka "Detoxikuj život" som dostala signál,že je to teraz,kedy to mám spraviť.Baru zo 💖 ďakujem,že si vytvorila tento program,lebo mne to otvorilo viac vnútro a dať preč strach a nebáť sa a pochopiť,že nielen telo je potrebné detoxikovať ale aj to vnútorné srdce.Vždy si niečo vezmem z videií vás oboch,ide z vás obrovská energia a hlavne sa učím byť lepšia a byť šťastnejšia.Za to že si mi vstúpila do života a vedieš ma po správnej ceste ti ďakujem,máš obrovské,krásne a čisté srdce.A verím v samu seba,že to dotiahnem ešte vyššie.Ďakujem,ďakujem,ďakujem S láskou Júlia
Júlia Olahová Vermešovápodnikatelka
Báro, Tvůj příběh mě fakt dostal … ten pocit, že chlap, do kterého jsem se možná zamilovala, s kterým čekám dítě, mě téměř ignoruje, ponižuje a prožívám díky němu muka, ve mně vyvolává smutek, zlost k němu a zároveň obdiv k Tobě, že jsi to dokázala. Že jsi v sobě našla sílu a lásku sama za sebe, ale i tvého chlapečka. Ale i za to, že jsi tomu, s kým jsi tu bolestnou a zdrcující cestu prošla, odpustila. V eBooku POROZCHODNÍK aneb Rozchod a co teď? dává Bára lidem po rozchodu, i těm, kteří jsou v obtížné vztahové situaci, naději na co nejklidnější zvládnutí toho všeho kolem. Tvé rady a jednotlivé kroky, jak zvládnout po rozchodovou situaci jsou super. Součástí jsou i úkoly, díky nim se z rozchodu „oklepete“ daleko dříve a uvidíte svou situaci úplně jinak a rychleji začnete žít nový život. Ráda svým klientům eBook POROZCHODNÍK doporučím.
Ing. Renata Skalníková EFT terapie, Impact koučink
Když jsem zjistila, že jsem přišla o miminko, prvotní informace pro mě byla šok, ale Baru mi neskutečně hodně pomohla. Udělala si na mě čas, vyslechla mě, povzbudila a dodala mi sílu se s tím vypořádat.Přijmout to a jít dál. Už z první konzultace jsem odcházela "jiná", na schůzku jsem přišla utrápená a ze schůzky jsem odcházela smířená s tím,co se stalo. Nyní vím, že vše má svůj důvod a přijala jsem to. Musím říct, že je to měsíc od ztráty miminka a já jsem v pohodě. Baru, díky za pomoc. Stále mi pomáhá v mnoha životních situacích a já moc děkuji ❤🙏
Jana Valkováadministrativní pracovnice
Když jsem měla tu čest se přihlásit do Báry programu akademie štěstí, upřímně jsem neočekávala, že by mi program mohl pomoci nějak zásadně změnit můj dosavadní život a myšlení. Proč ? Prošla jsem si již několika rozhovory s psychology, psychiatry , a dokonce jsem byla na dvouměsíční skupinové terapii. Z dlouhodobého hlediska jsem ale stále pořád stála na místě, rady psychologů jsem při každé návštěvě odříkávala v duchu zpaměti. Chyběly mi informace typu : Jak to udělat, aby mi bylo lépe? Jak se dostat do pocitu úlevy, když mi není zrovna dobře? Jak dokáži zásadně změnit věci, které mě trápí? Jde to vůbec? Už jsem opravdu nevěřila, že existuje ,,něco'' nebo ,někdo" kdo by mi pomohl Věci, které mě v životě trápily, jsem dokázala identifikovat a nedělalo mi potíž o nich na terapii mluvit . Potřebovala jsem však vědět, jak uvést věci do praxe tak, aby měly nějaký dlouhodobý efekt . To mi zatím nikdo nebyl schopen říct, a vždy jsem z ordinace odcházela zklamaná a o 700 korun lehčí. Bod zlomu nastal v lednu, kdy jsem se seznámila s Bárou . Po našem setkání jsem měla rozporuplné pocity, protože jsem se ocitla vedle někoho, kdo mě dokázal přesně odhadnout během několika minut. Cítila jsem, že Bára může být tím člověkem, který mi může opravdu pomoci. Zároveň jsem ale věděla, že Bára není typ ženy , která maže med okolo pusy. Po několika setkání jsem vstoupila do Bářina programu akademie štěstí. Otázky, které jsem hledala jsem našla až tady v tomto programu . Je to program, který se zaměřuje kompletně na všechny oblasti života. Narazila jsem na nespočet AHA momentů, kde jsem si začínala uvědomovat ohnisko mých obtíží. Na programu oceňuji Báry příběhy ze života, kde jsem se mnohokrát našla, a které jsou velkým hnacím motorem a motivací začít jinak . Příběhy to ale nekončí. Začínáte na sobě pracovat každý den , noříte se čím dál více do svého nitra , a přicházíte na odpovědi, které jste dosud hledaly . Každý modul Vás Bára doprovází vstupním videem, a povzbuzuje Vás tak na Vaši cestě . Vše je v programu dobře vysvětlené a skvěle zpracované . Jsou zde grafy, myšlenkové mapy, a můžete každý den sledovat, kam se posouváte . Kdykoliv nevíte , nerozumíte něčemu v programu, Bára Vám vždy odpoví a poradí . V programu jsou uvedeny věci, které má na sobě Bára vyzkoušené a o kterých je přesvědčena , že na 100% fungují. A já, jako její klientka se k tomuto tvrzení přidávám. Tento program doporučuji opravdu všem. Jak těm, kteří na sobě už třeba nějakou dobu pracují ale stále tápou a stále jim něco není jasné, ale i těm, kteří se rozhodli právě ted změnit svůj život . Budete se ale muset vzdát jistého pohodlí a začít na sobě pracovat .Není to jako návštěva u psychologa, kdy hodinu sedíte, odejdete a neděláte do další návštěvy nic. Na to jsem si také musela přijít. Tohle je něco zcela jiného. Držím všem palce, kteří se k tomuto programu rozhodli. Míša
Michaela Novakovskáinstrumentářka ve Vojenské nemocnici

RECENZE OD KLIENTŮ NA PROGRAMY A eBOOKY

E-book jsem přečetla jedním dechem. Jsou v něm srozumitelně popsány záškodníci naší mysli a zároveň postupy, jak se těchto záškodníků zbavit nebo alespoň eliminovat jejich působení na naši mysl. Vše je uváděno na konkrétních životních situacích, a proto si myslím, že každý v něm opravdu najde určitou část sebe samotného. Stejně tak jako já. Mrzí mě, že se ke mě e-book nedostal dřív. Ušetřil by mi spoustu času hledáním řešení z krizové situace, kterou jsem před lety zažívala. K e-booku a i 30-ti denní výzvě je založena facebooková skupina, kde se můžete ptát na věci týkající se tématu nebo se vzájemně podporovat v průběhu výzvy. Je fajn vědět, že určité situace nezažíváte jen vy a nejste tedy v tom úplně sami .
Lucie Kašpárková
Nahlédněte do svého nového průvodce úplňky a novoluní, který Vám pomůže lépe pochopit, jakým zpsobem na nás mohou působit a ovlivňovat tak naše životy. Já jsem ho doslova zhltla na jeden dech, a už teď vím, že se k němu budu vracet, abych si v jednotlivých částech roku připomněla, jak být více v souladu s energiemi, které nás obklopují. Báro, děkuji Ti za laskavého průvodce tímto nehmatatelným světem. Ušetřila jsi mi tímto spoustu času při pátrání po tom, proč zase nespím nebo jsem neklidná a rozšířila mi obzory v tom, co nás vlastně letos čeká.
Pavla Matěnováinvestorka
Narodila jsem se při úplňku, a tak jsem na energii Luny obzvlášť citlivá. Bára mě díky svému ebooku naučila, že s těmito energiemi mohu pracovat a nenechat se jimi “ovládat”, naopak se naladit na jejich vlnu a společně pak v pohodě plout. Milý a přínosný Ebook pro všechny na měsíční světlo citlivé lidi, a nejen pro ně! Děkuju moc.
Janita Urbanová
Děkuji Baru za to, že jsi stvořila takové ohromující dílo jako je tento ebook! Vše mě neuvěřitelně nadchlo a už vůbec design, který mě hřál a celkově na mě tvůj ebook působil velmi pozitivně, no prostě nádhera! Mnohé jsem si uvědomila a naučila. Děkuji, že jsi a jen tak dál. S láskou Žanet.
Žaneta Prejdovákarmická numeraložka
milá Báro, Tvůj ebook je velmi otevřený a autentický. Tvůj příběh je velmi silný a hluboký a plný emocí a zásadních životních zkušeností. Jsem ráda, že tyto zkušenosti předáváš dál i s jejich pozitivním rozuzlením a s tím, co sis z nich odnesla. Z mého pohledu, jako psycholožky, je velmi důležitá "praktická část", kde velmi podrobně nabízíš a popisuješ konkrétní kroky, které vedou ke změně a ukazuješ cestu, jak se dostat ven z nepříznivých životních okolností. Ebook je napsaný velmi čtivě a člověk z něj cítí, že jsi tam s ním a nabízíš mu nejen svoje zkušenosti, ale také podporu a pomocnou ruku. Věřím, že bude důležitým průvodcem a pomocníkem mnoha lidem, kteří hledají cestu ke svému šťastnému a naplněnému životu. .
PhDr. Lucie Lebduškováklinická psycholožka
Bářiny články a videa už sleduji delší dobu. Její e-book tak byl pro mě sázkou na jistotu. Neměl by chybět ve virtuální knihovničce nikomu, kdo je se svým životem nespokojen a je připraven vzít pomyslné otěže do vlastních rukou a změnit to. Nemusí to být jednoduché, ale s Bárou pochopíte, proč se některé věci kolem i uvnitř vás dějí a díky praktickým úkolům zařazeným do každého týdne vaší proměny dobře nastartujete cestu k pozitivním změnám ve svém životě. Velmi oceňuji přímo v textu knihy odkazy na související Bářiny články, e-book a videa, které téma dále rozvíjejí a obohacují. Utvrdila jsem se, že jsem již dříve nastartované změny rozjela správným směrem. Moc děkuji za nové zajímavé podněty, které hned začnu promítat do svého života. E-book tak vřele doporučuji..
Anna Javorkovázahradní designérka
Jestli si právě teď říkáte, že je Váš život nanic a z celého srdce toužíte po tom, abyste začali znovu a jinak, jste tady na správném místě. Není náhodou, že v tuhle chvíli čtete tyto řádky, a že Vám, i když do života virtuálního, vstoupila Baru Englischová. Sama autorka si totiž prošla doslova tragickým obdobím, kdy se jí život hroutil ze všech možných stran. Ale zvedla se ze dna, a začala jinak. A Vy můžete také, jen si to musíte dovolit. Jak na to? Vše je velmi čtivě, srozumitelně a přehledně sepsáno v nabitém e-booku Stop, začni jinak. Nechybí videa, články na dané téma, a samozřejmostí jsou pracovní listy, protože pouhé čtení teorie toho ve Vašem životě změní hodně málo. Musíte se naučit jednat, krok za krokem měnit svůj život směrem k životní spokojenosti, pohodě a vnitřnímu klidu. Přestaňte odkládat změnu na zítra, doporučuji Stop, začni jinak!
Mgr. Michaela Filipová
Toto je nejlepší kniha o fázích měsíce, která se mi dostala do ruky. Velice jednoduše a prakticky popisuje vztah konkrétních znamení a měsíce a jejich vliv na náš každodenní život. Přesně tohle jsem dlouho hledala. Všechny podstatné informace pod jednou střechou, srozumitelné pro každého. A jako bonus přehledná tabulka s výčtem úplňků a novoluní.
Petra Hofríkováautorka projektu Motivárna
Barborkin e-book STOP ZAČNI JINAK som “zhltla” na jeden šup a vôbec som nemala tendenciu niektoré časti len preletieť očami a hľadať to podstatné. Táto kniha je nabitá informáciami, z ktorých cítiť, že sú fundované a súčasne zo srdca. Nenájdete tam žiadne instantné riešenia a nesľubuje zázraky; naopak - ide do hĺbky a k podstate, zdôrazňujúc, že skutočný detox sa musí odohrať na úrovni tela, mysle aj emócií. Veľmi ma oslovila 30 denná výzva k očiste, ktorá sumarizuje spísané informácie a ponúka konkrétne riešenia krok za krokom. Štýl, akým je e-book napísaný, je jasný a vecný a akoby naznačoval: “Nie je na čo čakať, poďme do toho :)”
Anna Ďarmatiinštruktorka tai chi
Když jsem otevírala e-book, rozhodně jsem nečekala tak rozsáhlé a užitečné rady včetně postupné komplexní detoxikace nejen mysli. Doporučuji každému, kdo cítí ve svém životě napětí, stres, chaos nebo má pocit, že ho současná uspěchaná doba dostává do úzkých.
Iva Jančíkovákoordinátorka
Děkuji autorce za vznik tohoto e-Booku. Věřím v jeho přínos, protože ulehčí hodně práce a hledání lidem, kteří se sebou chtějí pracovat a touží něco ve svých životech změnit a zlepšit. Tento e-Book je v mnohém jedinečný. Nabízí globální a inovativní pohled na celou problematiku detoxikace. Díky ojedinělému propojení psychična a fyzična nabízí širší záběr a nadhled na toto téma z více pohledů - psychologie, medicíny, wellness i alternativních směrů. Je psán čtivě, lidsky, s porozuměním. Nejedná se o složité statě, na které bychom si museli brát dovolenou. Líbí se mi systematičnost celého konceptu, jasná pojmenování a rozškatulkování. E - book má originální design, který dokáže přitáhnout pozornost čtenáře. Rady a řešení protkané napříč celou e-knížkou jsou věcné, srozumitelné a ověřené. Rady jsou praktického rázu a je možné je ihned vyzkoušet. Mnohdy se jedná o zdánlivě jednoduché rady, které člověka nenapadnou a které mohou mít velký dopad do jeho budoucnosti. Vrcholem celého projektu je 30-ti denní výzva, která je výborně a smysluplně propracovaná s maximální podporou ze strany autorky konceptu. Doporučuji každému, kdo se chce zamyslet nad tím, jak žije a žít lépe. Už přijmutí a otevření tohoto e-Booku je prvním velkým krokem ke změně, která může začít...
Markéta Čtverákovámetodička a lektorka
Pokud jste právě v situaci, kdy máte pocit, že vám váš život protéká mezi prsty a vy tak nějak přežíváte, hledáte nějaké východisko a chcete změnu - STOP ZAČNI JINAK je přesně to, co potřebujete. Je plný praktických informací a návodů, vysvětlujících videí, díky kterým přesně pochopíte, co potřebujete ve svém životě změnit. Týden po týdnu na sobě budete pracovat. Není to další snůška informací, které jen tak projdete a nic se ve vašem životě nezmění. Tento eBook STOP ZAČNI JINAK je napsán tak, že nabádá k akci a provede vás krok za krokem. Navíc je doplněn pracovními listy, které vám ještě lépe pomohou vaše změny uvést do praxe. Funguje to! Pokud chcete změnit váš život k lepšímu, už se dále nechcete plácat na místě a tápat v mlze, toto je přesně to, co vám pomůže z toho začarovaného kruhu ven. Já už mám své myšlenky a priority díky eBooku utříděné a dívám se na svět jinak. Jděte do toho také!
MUDr. Sylvia Ghattasovádoktor
Kniha je skvělým průvodcem v cestě uvolnění a očištění mysli a dává jasný návod, co udělat pro ozdravení celého života. 30denní výzva skvěle vede jednotlivými body a díky tomu netlačí na uskutečnění hned teď, ale postupně, s citem provází očistou a tím přispívá k vylepšení celkové kvality života. Kniha je určena pro ty, kteří se cítí unaveně a chtějí se v životě pohnout z místa, podpořit zdravý životní styl, nejen co se týče vztahu k tělu, ale i mysli. Sama se těším, až výzvu vyzkouším 🙂
Kristýna SucháPrůvodkyně žen těhotenstvím a mateřstvím
Bářin e-book, Detox mysli aneb 30-denní výzva, vás přiměje zamyslet se nad svým životním stylem, uspěchaným životem. Uvědomíte si, že je důležité poslouchat své tělo a sami sebe. A právě Bářin e-book vás příjemně provede a nasměruje ke změně. Nejen 30-denní výzvou, ale i textem, doporučeními, uvědomíte si, kde děláte chyby, kde zpomalit, kde zabrzdit, co opustit, kde přidat atd. Jak se poprat se strašákem jménem STRES, jak si konečně uvědomit, že je velmi nutné přijmout Sebe Sama. Co se STRACHEM a jak poznat, že nás navštívil SYNDROM VYHOŘENÍ a jak se ho zbavit, jak si pomoci mu nepodlehnout a nenechat se jím zničit. Velmi příjemné a potřebné čtení a 30-denní výzvu přijímám a věřím, že si ji užiji a Detox mysli, podle Báry, bude hooodně přínosný. Děkuji Báro.
Renata SkalníkováEFT terpaeut a intuitivní kresba
Magie úplňků mě vždycky svým způsobem lákala, ale nechtělo se mi pročítat hromady článků a knih, abych se dozvěděla něco, co bylo v jiném článku publikovaném před měsícem... Když jsem viděla rozsáhlost Bářina ebooku, v první chvíli jsem si řekla, že takové množství informací budu zpracovávat pěkně dlouho. Když jsem se pak ale začetla, zjistila jsem, že Bára píše jednoduše a srozumitelně, ebook je čtivý a plný zajímavých informací. Přečetla jsem ho jedním dechem a už teď se těším, až si vyzkouším některé z úplňkových rituálů!
Zuzana Mrkvoválektorka flirt dance
Bářin e-book obsahuje mnoho užitečných a zajímavých informací, které Vám pomůžou cítit se lépe. Líbí se mi také 30 denní výzva.
Jana Svobodová autorka metody Svoboda mysli
Tento přehledný návod, jak si díky pár minutám denně do života přitáhnout to, po čem toužíme, je k nezaplacení. Spousta knih a článků už byla napsána o zákonu přitažlivosti, konečně ale někdo přišel s konkrétním postupem, jak ho zakomponovat do každodenního života tak, aby jsme dokázali naplno využívat jeho potenciál. Vytištěné pracovní listy na každý den jsou výborným pomocníkem, jak se udržet na dobré cestě a získat tolik potřebné nové prospěšné návyky. Tento přehledný návod, jak si díky pár minutám denně do života přitáhnout to, po čem toužíme, je k nezaplacení. Jednoduché, příjemně stručné a přitom tak účinné! Takže už žádné výmluvy! Děkuji a doporučuji!
Iva VaškováSprávce sociálních sítí
Bára neslibuje zázraky bez našeho přičinění, ale ukazuje nám cestu, po které můžeme dojít k našemu vnitřnímu štěstí. Bářin kurz, Moje akademie štěstí, předčil má očekávání. Přesto, že jsem již několik programů osobního rozvoje v minulosti absolvovala, čekalo na mne mnoho AHA momentů. Díky akademii se opravdu posunete dále. A to především díky Bářině upřímnosti a konkrétním příkladům za života. Bára ví, o čem mluví, a v tom je ten vtip. Nic není vymyšleno, ale vše je prožito. Bára neslibuje zázraky bez našeho přičinění, ale ukazuje nám cestu, po které můžeme dojít k našemu vnitřnímu štěstí. Pokud jste rozhodnuti něco ve svém životě změnit, tak díky tomuto programu je to možné, ale musíte na sobě máknout. Bára vás provede krok za krokem, ale jaký bude výsledek, záleží jen na vás.
Ing. Iveta MUTLOVÁ lektorka jógy
Tvůj ebook mě doslova dokopal vyzkoušet, jak dokážu určité destruktivní záležitosti promněnit v konstruktivní díky síle myšlenky. Barčo, díky moc za skvělý ebook. Víš, už delší dobu procházím obdobím intenzivního sebepoznání, a vím , že u tebe vždy najdu velmi pragmatické a systematické, ale zároveň velmi spirituální poklady, které souzní s mým vnímáním reality. Tvůj ebook mě doslova dokopal vyzkoušet, jak dokážu určité destruktivní záležitosti promněnit v konstruktivní díky síle myšlenky. Vnesl do mé práce jakýsi řád a disciplínu. Díky moc za to. Tenhle pracovní sešit je Top.
Ivana KAUBEK BORDOVSKÁarchetypální astrologie
S velkým očekáváním jsem se přihlásila do Bářina projektu “Moje akademie štěstí” a jsem nadšená. Od doby, kdy se mi narodila dcera, jsem prošla velkými změnami. Víc jsem začala vnímat sebe sama, svoje strachy, zažité vzorce chování… Nějak mám pocit, že právě díky ní to jde ještě hlouběji, protože mi nastavuje zrcadlo. Zjistila jsem, že poznávání sebe sama mě ohromně baví. S velkým očekáváním jsem se přihlásila do Bářina projektu “Moje akademie štěstí” a jsem nadšená. Jednotlivé moduly na sebe hladce navazují, vše dává smysl a zapadá do sebe právě v té hloubce sebe sama. V kurzu najdete mnoho praktických cvičení, protože bez práce na sobě to prostě nejde. Není to vždycky snadné, ale stojí to za to! K tomuto kurzu se navíc určitě budete vracet, protože pokud se rozhodnete pracovat na sobě, už nikdy nebudete chtít přestat. Příhody ze života jsou skvělé vsuvky kurzu. Čeká nás celý zbytek života bytí se sebou, tak proč nezvolit cestu, na které je nám dobře
Zdenka POSPÍŠILOVÁcertifikovaná koučka, mentorka, lektorka
Byť jsem věděla, že co posiluji to roste, prostě se mi nedařilo najít způsob, jak to zastavit. Absolvovala jsem Bářin kurz Zákon přitažlivosti. S ním přišlo velké uvědomění, jak naše myšlenky tvoří náš život. Dařilo se mi postupovat na mé cestě. Pak jsem se ale opět začala utápět ve svém strachu a obavách, vracela se do minulosti, zaměřovala svou pozornost v podstatě na jednu jedinou věc, která mi v životě chybí. Byť jsem věděla, že co posiluji to roste, prostě se mi nedařilo najít způsob, jak to zastavit. Připadala jsem si jak v „křeččím kolečku“, ze kterého mi nejde vystoupit. Pochopitelně to házelo stín, na všechno, co je v pořádku. Najednou jsem opět nevěděla, co vlastně chci. S vděčností jsem přijala možnost vyzkoušet si projít Bářinou Cestou. Je to praktický návod, který den po dni, smysluplnými kroky vede k cíli. Žít naplněný a spokojený život. Není snadné se na cestě udržet. Moc děkuji za tento e-book, který mi opravdu pomohl usměrnit myšlenky a nescházet z cesty a těším se na pokračování do dalšího levelu. .
Ing. Kateřina KRUMPHANZLOVÁMANAŽERKA
S každou započatou lekcí jsem se nemohla dočkat další. Byla jsem překvapena, jak vše skutečně funguje. Skutečně hodnotný návod, jak uskutečnit životní změnu směřující ke šťastnému životu, ke splnění našich snů a představ. Akademie mě oslovila ve správný čas – v čase velké pracovní změny. Jednotlivé úvahy a kroky přesně popsaly mou aktuální situaci a zároveň poskytly zpětnou vazbu a postup, jak se situací mentálně pracovat, aby změna, po které toužím, přišla co nejdříve. S každou započatou lekcí jsem se nemohla dočkat další. Byla jsem překvapena, jak vše skutečně funguje. Doporučuji akademii štěstí všem, kteří se, tak, jako já, „ne a ne rozhoupat“ k životní změně. Zasloužíme si být šťastní a zrealizovat své sny a Akademie štěstí je tím nejlepším průvodcem.
Michaela KOPECKÁinteriérová designérka
"Myšlenka detoxikace života mě nadchla. Pokud ve svém životě opravdu uvažujete o nějaké změně, určitě je tohle jedna z úžasných příležitostí. Jděte do toho,nemáte co ztratit."
Mgr. Lenka Bílková certifikovaná koučka, mentorka, lektorka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Vřele doporučuji E-knihu Barbory Englischové „POROZCHODNÍK“ všem, kteří se nacházejí v období „po –rozchodu“ s partnerem. Tato kniha je praktickým a moudrým návodem jak porozchodové období zvládnout. Obsahuje totiž nejen autorčin autentický příběh s jejími poučeními a osobnostním posunem, ale též konkrétní úkoly a praktická cvičení, která můžeme ve svém životě ihned začít aplikovat a začít si vytvářet nový životní scénář. Navíc je kniha obohacena meditací a motivačními videi. Autorka Barbora Englischová se nám v knize snaží ukázat jiný úhel pohledu na rozchod, a to jako na PŘÍLEŽITOST ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT – ne však s novým partnerem, ale NÁS SAMÝCH SE SEBOU. Poukazuje též na důležitost vymanění se z role oběti, navrácení si moci nad svým životem a postavení se na své vlastní nohy. Dále klade velký důraz na sebe-poznání, uvědomění si naší sebe-úcty a sebe-hodnoty, na učení se sebe-lásce a sebe-přijetí, jelikož bez těchto všech atributů nemůžeme nikdy dosáhnout osobního štěstí a spokojenosti. Důležitost též autorka spatřuje v tom, abychom se učili nacházet v negativech pozitiva, dokázali se poučit z chyb, které jsme my nebo partner udělali, naučili se dělat věci jinak, změnili sami sebe a posunuli se tím ve svém životě dál. V neposlední řadě pak, abychom dokázali ohlédnout se s odstupem času nazpět a uvidět, uvědomit si, že rozchod byl pro nás tím nejlepším, co nás v životě potkalo, jelikož jsme se díky němu vrátili zpátky sami k sobě . Nejenže tedy poté víme, kdo jsme a co chceme, a žijeme konečně svůj vlastní život podle svých představ, v souladu se svým Srdcem, svou Duší, ale dokonce i dokážeme svému bývalému partnerovi říci naše velké DĚKUJI, a to úplně za všechno.
Mgr. Romana Adámkováterapeutka a lektorka
Tahle knížka si mě úplně získala. Od prvních řádků je znát, že je psaná srdcem. Je v ní velmi osobní příběh i spousta užitečných informací. Je to takový kompas pro ženy, které se ztrácí pod nánosem hormonů i strachů, že jsou na vše samy. I pro mě, která takovou situaci nezažila, byla kniha velmi zajímavá. Vřele ji doporučuji.
Zuzana ŠmidrkalováMateřství srdcem
"Se stresem v dnešní uspěchané době bojuje v určité míře snad každý. Občas potřebujeme vypnout, někdy zase pomůže odstranit negativní myšlenky a zaměřit se na pozitivní cíle. Tato kniha mi hodně pomohla v hledání nových cest a 30-denní výzva je naprosto bezkonkurenční."
Ing. Alena HarnováBalikidi.cz- Projekt o cestování s dětmi
Jestli si právě teď říkáte, že je Váš život nanic a z celého srdce toužíte po tom, abyste začali znovu a jinak, jste tady na správném místě. Není náhodou, že v tuhle chvíli čtete tyto řádky, a že Vám, i když do života virtuálního, vstoupila Baru Englischová. Sama autorka si totiž prošla doslova tragickým obdobím, kdy se jí život hroutil ze všech možných stran. Ale zvedla se ze dna, a začala jinak. A Vy můžete také, jen si to musíte dovolit. Jak na to? Vše je velmi čtivě, srozumitelně a přehledně sepsáno v nabitém e-booku Stop, začni jinak. Nechybí videa, články na dané téma, a samozřejmostí jsou pracovní listy, protože pouhé čtení teorie toho ve Vašem životě změní hodně málo. Musíte se naučit jednat, krok za krokem měnit svůj život směrem k životní spokojenosti, pohodě a vnitřnímu klidu. Přestaňte odkládat změnu na zítra, doporučuji Stop, začni jinak! A držím palce!
Mgr. Michaela Filipová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

K METODĚ ŽLUTÝ SLON

Více o této metodě a možnost si ji zdarma stáhnout najdete zde >>. 

KE KNIZE DETOXIKUJ ŽIVOT

Více o knize najdete zde >>. 

KE KNIZE LUNA Z LŮNA 1. DÍL

Více o knize najdete zde >>.

KE KLUBU DETOXIKUJ ŽIVOT

Více o klubu najdete zde >>.