KNIHY

Od Báry z Detoxikuj život

Tyto knížky jsou jiné. Jsou jednou z ingrediencí vašeho života snů. Ale, jak píši. Pouze jednou z nich. Tou další je vaše rozhodnutí to zkusit, víra v proces uvěřit a vytrvalost, s níž můžete krok za krokem tvořit zázraky. A to klidně doma v posteli.

Tištěná kniha 
Detoxikuj život

Kniha Detoxikuj život

Otevřete bránu k vědomému vytváření toho co chcete a žijte prospěšný život. Knížku Detoxikuj život vnímám jako takovou pomyslnou bránu do vědomého žití a prospěšného bytí. Věřím, že na jejích stránkách najdete odpovědi i vy.

Tištěná kniha
Maják v srdci

Kniha Maják v srdci

Seberte odvahu a otevřete knížku, která vás nasměruje tam, kam se bojíte dohlédnout. I vy, přesně tak, jak jste, můžete žít šťastný život z vašich dětských snů.

Trilogie Luna z lůna

Kouzelné knihy o holčičce Luně, která z nebes pozoruje svět a touží zakusit pozemský život. Knihy nabízejí dětem i dospělým odpovědi na zásadní životní otázky.

Luna z lůna trilogie

Zvýhodněná sada všech tří knih

Pevně věřím, že díky ,,luninkovské" knižní sérii budete mít vy i vaše děti chuť společně vytvářet to, po čem touží.

Pořiďte si celou trilogii za zvýhodněnou cenu.

Tištěná kniha 
LUNA Z LŮNA 1

Kouzelný příběh vesmírné holčičky Luny, která z nebes pozoruje svět a zjišťuje, že jí něco chybí. Co to je? A rozhodne se opustit svoje přátele na obloze a poznat něco nového? Odpovědi najdete v knížce, jejímž posláním je ukázat dětem, vědomým rodičům i ostatním dospělákům kudy vede cesta k plnění všech našich snů.

Tištěná kniha 
LUNA Z LŮNA 2: NA ZEMI

Luna se pomalu rozkoukává na Zemi a zjišťuje, že nic není tak jednoduché, jak to vypadalo z načechraných obláčků. Neumí chodit, mluvit a stojí zase na začátku cesty, která je zároveň výzvou a obrovským dobrodružstvím. Pojďte se nechat unášet osudy Luninky a jejích přátel a najděte odpovědi na otázky, které mají v našem životě zásadní význam.

Tištěná kniha 
LUNA Z LŮNA 3: TAJEMSTVÍ

Třetí díl příběhů Luninky je tady  a s ním i Pája. Luna, Emma a jejich přátelé. Pokračování knihy, která formou příběhu ukazuje cestu k životu podle vašich přání. Kniha je pro děti, jejich rodiče i ostatní dospěláky, kteří chtějí zažívat štěstí.