E-kniha (pdf)

DETOXIKUJ ŽIVOT

,,Bára je velice autentická, inteligentní a umí vše vysvětlit naprosto srozumitelnou formou, takže se nikdo „neztratí". Ke všemu, o čem mluví nebo píše, nabízí zcela konkrétní návody, jak postupovat krok za krokem, abychom se z našich neprospěšných situací - ať už jsou jakékoliv - skutečně dostali. Zcela příznačně svou knihu i blog nazývá DETOXIKUJ ŽIVOT. Není to žádné prázdné teoretizování. Je to čistá energie, která z jejích slov proudí do našich srdcí, a proto může být pochopena a přijata všemi, kdo jsou této energii otevřeni. Děkuji, Báro, za všechno... a za všechny z nás, kteří se díky Tobě dokázali zvednout a jít dál."
Mgr. Michaela Křivancová, Ph.D

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nesnažím se předávat suchou teorii, vím, že to nefunguje. Z mého pohledu je slov napříč internetem příliš, činů málo a zdá se potom komplikované nalézt směr. Knížku Detoxikuj život vnímám jako takovou pomyslnou bránu do vědomého žití a prospěšného bytí. Věřím, že na jejích stránkách najdete odpovědi i vy.

Tuto knihu už má 0 čtenářů

Kdo je autorka e-knihy Barbora Englischová

Jsem Bára. Maminka úžasných bytostí, terapeutka neurolingvistické psychologie, autorka online programů a zakladatelka projektu  Detoxikuj život. A navrch moc ráda píši. Tudíž v mém portfoliu najdete desítky eBooků, článků na mém blogu a nekonečnou zásobu písmenek v šuplíku. Kromě dnes už bestselleru Detoxikuj život jsem autorkou knihy Luna z lůna 1 a Luna z lůna 2. Na podzim vyjde novinka o vědomém tvoření.

Cena elektronické knihy Detoxikuj život je

159 Kč

E-kniha vám přijde obratem po zaplacení

Řekli o knize...

OBJEDNÁVKA