Bára Englischová: Příběh maminky, která vytvořila ,,DETOXIKUJ ŽIVOT"   a dokázala najít účinné know how jak PSÁT SCÉNÁŘ K VLASTNÍMU ŽIVOTU. 

Miluji život a vnitřní osobní růst. Mým životním posláním je pomáhat lidem, proměňovat jejich sny ve skutečnost a učit je, jak využívat zákon přitažlivosti ve svém životě prospěšným způsobem tak, aby dosáhli svých životních cílů na poli partnerském, finančním i profesním.

Vytvářím transformační programy, které pomáhají lidem opustit jejich strachy a obavy a pomůžou jim vstát ze dna v těžkých životních situacích.

Jsem přesvědčená o tom, že zákon přitažlivosti existuje a funguje v každém okamžiku našeho života. Znám postupy a procesy, díky nimž jsem se naučila používat zákon přitažlivosti tak, abych vědomě vytvářela svůj vlastní život podle mého vysněného scénáře. Mám dost času věnovat se sama sobě a svému synkovi. Úspěšně jsem přeprala všechny strachy ( a že jich bylo), změnila vzorce zaryté do mého podvědomí a smazala negativní emoce, které mě omezovaly. 

Pochopila jsem, že nejcennější odpovědi na otázky, které volají po odpovědích, najdu vždy ve svém nitru a skrze spojení s mým Vyšším Já dokážu rozklíčovat každou nejasnost.

Zkrátka jsem převzala komplexní zodpovědnost za svůj život, miluji ho a tvořím ho přesně podle svých představ. Roli oběti, která se nechala verbálně vláčet nepřejícnými lidmi, poslouchala co má dělat a byla nešťastná, jsem pohřbila přesně v den, kdy se vědomé používání Zákona přitažlivosti stalo mým posláním.

A věřte mi, můj život předtím rozhodně procházkou růžovou zahradou nebyl...

Před několika lety se mi zhroutil celý svět.

Vše, na čem mi záleželo, kým jsem si myslela, že jsem, se během pár týdnů změnilo v hromadu popela. Rozpadl se mi vztah a musela jsem odejít těhotná od partnera.

Díky následnému stresu bylo mé těhotenství vedeno jako rizikové a já musela ze dne na den přestat pracovat. V tu dobu jsem se živila jako kondiční outdoorová trenérka, koučka lidské duše a nutriční terapeutka. Vzhledem k tomu, že jsem s mými klienty naběhala i 25km za den, už to dál opravdu nešlo.

Vnitřní bolest a ztráta ukotveného přesvědčení, že se moje dítě jednou narodí do úplné a šťastné rodiny, vedla k pocitům, díky nimž jsem si sáhla až na dno. Chování bývalého partnera mou situaci jenom zhoršovalo. 

Potom jsem porodila syna a najednou jsem zase měla sílu žít. Věřila jsem, že se můj život otočil k lepšímu a plnými doušky jsem nasávala mateřství. Ve chvíli, kdy moje vnitřní štěstí opět našlo stabilní místo v mém srdci se to stalo.

Napřed začala soudní mašinerie, kterou rozpoutal otec synka. Řešila jsem s laktační poradkyní kojení a snažila se zvládat další stres, který se na mě valil.Bohužel to byl teprve začátek.

Během 6 týdnů jsem přišla o tři osoby, které utvářely mou záchrannou síť v předchozích letech. 

V září mi zemřela maminka. V 62 letech na zástavu srdce. Nikdo to nečekal, stalo se to tři týdny po našem návratu z dovolené. O dva týdny později zemřela moje kamarádka. Řidič dodávky jí nedal na křižovatce přednost. A za další týden zemřela moje babička. 

Ptala jsem se sama sebe: „Proč se mi tohle děje? Jak to mám zvládnout? “  Byly to nejhorší a nejbolestnější měsíce mého života.

Dnes s odstupem času si uvedomuji, že byl zázrak, že jsem toto období přežila ve zdraví.

Nedokázala jsem se na nic soustředit a nevěděla jsem, jak svůj život, který se řítil jako urvaný vagón po kolejích, zastavit a nasměrovat jiným směrem. Strach z toho, co bude svíral celou mojí bytost a já se nemohla odpoutat od myšlenek, které mi drásaly srdce.

Nad vodou mě držel můj syn, který mi každý den dával sílu přežít. A oporou mi byli přátelé, jenž jsou vedle mě valnou část mého života.

Obrovský zlom nastal na konci roku 2017.

Ještě teď si pamatuji na ten den, kdy jsem se s nostalgií přehrabovala v šuplíku vzpomínek. Prohlížela jsem si fotky, četla poznámky v diářích z minulých let a hledala nějaké záchranné lano.

A POTOM SE TO STALO.

Vše nabralo rychlý spád, když na mě vypadla fotografie, na které jsem zvěčněná s jedním moudrým pánem v rovníkové Africe. Já tam byla na charitativní misi pomáhat, on tam roky žil. Evropan uprostřed divočiny. Studnice moudrosti.

Kromě toho také známý spisovatel, píšící pod pseudonymem o osobnostním rozvoji. Tenkrát jsme si povídaly hodiny a hodiny, každý den po práci, celé týdny. Ústředním tématem byl zákon přitažlivosti.

V tu chvíli mi to celé došlo. V hlavě jsem nosila projekt svých snů roky. A věděla jsem, že velmi dobře vím, jak zákon přitažlivosti funguje. ,,Tak proč se nyní nedokážu odpoutat od své bolesti a nezačnu vytvářet život podle svého scénáře?", ptala jsem se sama sebe. Zdravě jsem se na sebe naštvala.

Vzpomněla jsme si, že jsem jako malá holka četla s dědou v německých originálech knihy, které se tímto vesmírným procesem zaobírají. Vybavovaly se mi životní etapy, kdy jsem zkoušela doporučované procesy, někdy s menším a jindy s větším úspěchem.

Věděla jsem již od dětství, že jsou věci mezi nebem a zemí a že tyto věci fungují. Moje babička i moje prababička byly vždy velmi spjaty s přírodními zákony. Znaly fáze měsíce a vliv úplňků a novoluní na naše emoční rozpoložení. Léky u nás měly vstup zakázán a nepamatuji se, že by někdo někdy marodil. Vyrostla jsem v mínění, že naše mysl dokáže uzdravit naše tělo a že jediné, co je podpstatné je naše vlastní přesvědčení a víra.

Již před 20 lety jsem navštěvovala semináře v zahraničí, kde se scházeli lidé, kteří chápali vliv energií na jejich život a dokázali tvořit svou realitu. Tenkrát jsem na toto téma přečetla spoustu knih. Myšlenka zákona přitažlivosti je jasná, podobné přitahuje podobné, stejné přitahuje stejné... 

Došlo mi, že jsem pouze na chvíli sešla z cesty a místo, abych vědomě převzala otěže mého života, tak jsem se pasovala dobrovolně do role oběti a předala je svému okolí. Najednou mi přišlo absurdní, že jsem díky obrovské bolesti nechtěla vidět takto jasnou vesmírnou definici. Vždyť já si skrze mou bolest a smutek přitahovala do života další a další...

Ve chvíli, kdy jsem si to uvědomila, jsem se vydala na cestu, která změnila úplně vše. Když se ohlédnu přes rameno, je zcela zřejmé, že jsem za dva roky změnila celý svůj život. Díky prožité bolesti jsem se dostala znovu ke své podstatě a našla své vnitřní JÁ. 

Na počátku roku 2018 jsem prošla online kurzem a skončila s mým projektem v top 10. Ze svých tajných ingrediencí jsem vytvořila můj projekt snů. Detoxikuj život. Zjistila jsem, že to kliknutí na odkaz online kursu byl docela dobrý krok! Protože nápad a letitá zkušenost, dokonce i know how je mi k ničemu, pokud se nenaučím technické věci, aby se to dostalo k lidem, kteří pomoc potřebují.

V dubnu 2018 jsem se stala po třetím kole finalistkou celostátní spisovatelské soutěže.

V květnu jsme zahájili společně s osobností české klasické fotografie Vladimírem Bruntonem společnou vernisáž obrazů. Byl to mámy sen a já jí do nebe poslala další kupu vzpomínek.

V říjnu jsem natočila pořad pro TV NATURA a vydala jsem první e-Knihu pro ženy, které se potřebují postavit po rozchodu opět na nohy.

Všechny mé životní zkušenosti mě nakonec posunuly ke studiu NLP - neurolingvistickému programování (psychoterapii). Zjistila jsem, že náš život je o rozhodnutí a volbě a že je pouze na nás, jaký životní scénář si vybereme. Jsem certifikovanou koučkou.

Studium NLP mě naučilo používat nejrůznější specifické techniky a metody, které pomáhají lidem dosáhnout jejich cílů. Díky znalosti podstaty zákona přitažlivosti jsem pochopila, že je mým posláním pomáhat. Pomáhat těm, kteří cítí, že nejsou v tom, v čem nyní aktuálně žijí, šťastni. 

Rozhodla jsem se učit lidi, kteří stejně jako já před pár lety, hledají cesty, jak si vytvářet vlastní životní scénář podle svých představ bez omezení obecných přesvědčení a klišé. 

Vím, že individuální koučink je často cenově nedostupný. Je to logické, pokud se člověk věnuje jendomu člověku, nemůže svůj čas nafouknout a ani být na několika místech naráz. Právě proto jsem vytvořila unikátní online program MOJE AKADEMIE ŠTĚSTÍ a návazný online program ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI.

 Cílem je pomoci vám dosáhnout vnitřní transformace. Odkrýt vám skrze moje vlastní autorské metody a postupy cestu, jak dosáhnete svých cílů a záměrů a jak se mnohem rychleji dokážete dostat tam, kde chcete být. Pokud chcete, podívejte se na moje reference.

Předávám vám ucelené know how, jak změnit váš život. Začít můžete hned, jediné co potřebujete je VAŠE ROZHODNUTÍ.

Pokud jste to Vy, kdo právě nyní hledáte inspiraci. Nevíte co s vlastním životem na jakékoliv složité životní křižovatce. Budu ráda, když si dáte šanci. Takovou, která Vás z cesty, jenž nevede nikam navede na cestu, která vede někam.

Zákon přitažlivosti je kouzelný nástroj. Používáme ho všichni, bohužel většinou neprospěšným způsobem. Zhmotňují se nám v životě věci, které nechceme, které nás bolí a odmítáme si připustit, že to je naše práce!

Jenže je. Ve chvíli, kdy toto pochopíme, můžeme začít. Napsat scénář k vlastnímu vysněnému životu. 

Těším se na vás a věřte, že to, co vám nyní připadá jako neřešitelná věc se s odstupem bude jevit jako zkušenost, která vás měla nasměrovat na TU CESTU.

Reference klientů najdete tady.

„I když se nemůžete vrátit a vytvořit zcela nový začátek, vždy můžete začít teď a vytvořit zcela nový konec.“ 

,,Jsem profesionální kouč a pomáhám lidem, kteří v životě řeší nějakou (často neočekávanou a nechtěnou) výzvu. Pomáhám lidem vidět nové a niternější vhledy do různých životních situací a osobních dramat, poněvadž jejich pochopením se dokáží mnohem lépe vyznat v sobě i ve vnějším světě."

KDO JE BÁRA ENGLISCHOVÁ?

Milující máma zbožňující cestování po vlastní ose po celém světě. Certifikovaný kouč, mentorka, publicistka a zakladatelka projektu Detoxikuj život.

Realizuje se v charitativních projektech (Dobrý Anděl, místní charitativní organizace v Asii, celoplošné charitativní akce v ČR, pomoc Klokánkům, dětským domovům atd.).

Je certifikovaná poradkyně pro zdravou výživu s akreditací MŠMT, funkční trenér s akreditací MŠMT a zabývá se koučinkem duše.

Přes 20 let využívá bylinnou terapii pro sebe a svoje okolí, zajímá se o celostní medicínu a odbourávání stresu a strachu na všech úrovních.

Opustila vysokou manažerskou pozici, aby našla přesně to, co ve svém životě chce. 

Přidejte se ke sledování FB stránky DETOXIKUJ ŽIVOT, kterou sleduje přes 15 000 podobně smýšlejících lidí