MÉDIA

Pořad TV NATURA

Multipotenciál aneb jak se ubránit škatulkovánÍ. Celý záznam na TV NATURA najdete TADY.

Týdeník Směr

Rozhovor k zahájení společné výstavy s V. Bruntonem na jaře 2018.

Můj příběh pro blog PODNIKÁNÍ Z PLÁŽE

Můj příběh pro www.podnikanizplaze.cz najdete celý TADY.

Rozhovor pro blog Natalie Grünwald

V nejhorších chvílích našeho života se naučíme nejvíc... Celý rozhovor najdete TADY.

TV PRIMA

bude doplněno

REFERENCE

Vřele doporučuji E-knihu Barbory Englischové „POROZCHODNÍK“ všem, kteří se nacházejí v období „po –rozchodu“ s partnerem. Tato kniha je praktickým a moudrým návodem jak porozchodové období zvládnout. Obsahuje totiž nejen autorčin autentický příběh s jejími poučeními a osobnostním posunem, ale též konkrétní úkoly a praktická cvičení, která můžeme ve svém životě ihned začít aplikovat a začít si vytvářet nový životní scénář. Navíc je kniha obohacena meditací a motivačními videi. Autorka Barbora Englischová se nám v knize snaží ukázat jiný úhel pohledu na rozchod, a to jako na PŘÍLEŽITOST ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT – ne však s novým partnerem, ale NÁS SAMÝCH SE SEBOU. Poukazuje též na důležitost vymanění se z role oběti, navrácení si moci nad svým životem a postavení se na své vlastní nohy. Dále klade velký důraz na sebe-poznání, uvědomění si naší sebe-úcty a sebe-hodnoty, na učení se sebe-lásce a sebe-přijetí, jelikož bez těchto všech atributů nemůžeme nikdy dosáhnout osobního štěstí a spokojenosti. Důležitost též autorka spatřuje v tom, abychom se učili nacházet v negativech pozitiva, dokázali se poučit z chyb, které jsme my nebo partner udělali, naučili se dělat věci jinak, změnili sami sebe a posunuli se tím ve svém životě dál. V neposlední řadě pak, abychom dokázali ohlédnout se s odstupem času nazpět a uvidět, uvědomit si, že rozchod byl pro nás tím nejlepším, co nás v životě potkalo, jelikož jsme se díky němu vrátili zpátky sami k sobě . Nejenže tedy poté víme, kdo jsme a co chceme, a žijeme konečně svůj vlastní život podle svých představ, v souladu se svým Srdcem, svou Duší, ale dokonce i dokážeme svému bývalému partnerovi říci naše velké DĚKUJI, a to úplně za všechno.

Mgr. Romana Adámkováterapeutka a lektorka

Tahle knížka si mě úplně získala. Od prvních řádků je znát, že je psaná srdcem. Je v ní velmi osobní příběh i spousta užitečných informací. Je to takový kompas pro ženy, které se ztrácí pod nánosem hormonů i strachů, že jsou na vše samy. I pro mě, která takovou situaci nezažila, byla kniha velmi zajímavá. Vřele ji doporučuji 💜.

Zuzana ŠmidrkalováMateřství srdcem

Když jsem otevírala e-book, rozhodně jsem nečekala tak rozsáhlé a užitečné rady včetně postupné komplexní detoxikace nejen mysli. Doporučuji každému, kdo cítí ve svém životě napětí, stres, chaos nebo má pocit, že ho současná uspěchaná doba dostává do úzkých.

Iva Jančíkovákoordinátorka

Děkuji autorce za vznik tohoto e-Booku. Věřím v jeho přínos, protože ulehčí hodně práce a hledání lidem, kteří se sebou chtějí pracovat a touží něco ve svých životech změnit a zlepšit. Tento e-Book je v mnohém jedinečný. Nabízí globální a inovativní pohled na celou problematiku detoxikace. Díky ojedinělému propojení psychična a fyzična nabízí širší záběr a nadhled na toto téma z více pohledů - psychologie, medicíny, wellness i alternativních směrů. Je psán čtivě, lidsky, s porozuměním. Nejedná se o složité statě, na které bychom si museli brát dovolenou. Líbí se mi systematičnost celého konceptu, jasná pojmenování a rozškatulkování. E - book má originální design, který dokáže přitáhnout pozornost čtenáře. Rady a řešení protkané napříč celou e-knížkou jsou věcné, srozumitelné a ověřené. Rady jsou praktického rázu a je možné je ihned vyzkoušet. Mnohdy se jedná o zdánlivě jednoduché rady, které člověka nenapadnou a které mohou mít velký dopad do jeho budoucnosti. Vrcholem celého projektu je 30-ti denní výzva, která je výborně a smysluplně propracovaná s maximální podporou ze strany autorky konceptu. Doporučuji každému, kdo se chce zamyslet nad tím, jak žije a žít lépe. Už přijmutí a otevření tohoto e-Booku je prvním velkým krokem ke změně, která může začít...

Markéta Čtverákovámetodička a lektorka

Pokud jste právě v situaci, kdy máte pocit, že vám váš život protéká mezi prsty a vy tak nějak přežíváte, hledáte nějaké východisko a chcete změnu - STOP ZAČNI JINAK je přesně to, co potřebujete. Je plný praktických informací a návodů, vysvětlujících videí, díky kterým přesně pochopíte, co potřebujete ve svém životě změnit. Týden po týdnu na sobě budete pracovat. Není to další snůška informací, které jen tak projdete a nic se ve vašem životě nezmění. Tento eBook STOP ZAČNI JINAK je napsán tak, že nabádá k akci a provede vás krok za krokem. Navíc je doplněn pracovními listy, které vám ještě lépe pomohou vaše změny uvést do praxe. Funguje to! Pokud chcete změnit váš život k lepšímu, už se dále nechcete plácat na místě a tápat v mlze, toto je přesně to, co vám pomůže z toho začarovaného kruhu ven. Já už mám své myšlenky a priority díky eBooku utříděné a dívám se na svět jinak. Jděte do toho také!

MUDr. Sylvia Ghattasovádoktor

Kniha je skvělým průvodcem v cestě uvolnění a očištění mysli a dává jasný návod, co udělat pro ozdravení celého života. 30denní výzva skvěle vede jednotlivými body a díky tomu netlačí na uskutečnění hned teď, ale postupně, s citem provází očistou a tím přispívá k vylepšení celkové kvality života. Kniha je určena pro ty, kteří se cítí unaveně a chtějí se v životě pohnout z místa, podpořit zdravý životní styl, nejen co se týče vztahu k tělu, ale i mysli. Sama se těším, až výzvu vyzkouším :-)

Kristýna SucháPrůvodkyně žen těhotenstvím a mateřstvím

Bářin e-book obsahuje mnoho užitečných a zajímavých informací, které Vám pomůžou cítit se lépe. Líbí se mi také 30 denní výzva.

Jana Svobodová autorka metody Svoboda mysli

E-book jsem přečetla jedním dechem. Jsou v něm srozumitelně popsány záškodníci naší mysli a zároveň postupy, jak se těchto záškodníků zbavit nebo alespoň eliminovat jejich působení na naši mysl. Vše je uváděno na konkrétních životních situacích, a proto si myslím, že každý v něm opravdu najde určitou část sebe samotného. Stejně tak jako já. Mrzí mě, že se ke mě e-book nedostal dřív. Ušetřil by mi spoustu času hledáním řešení z krizové situace, kterou jsem před lety zažívala. K e-booku a i 30-ti denní výzvě je založena facebooková skupina, kde se můžete ptát na věci týkající se tématu nebo se vzájemně podporovat v průběhu výzvy. Je fajn vědět, že určité situace nezažíváte jen vy a nejste tedy v tom úplně sami .

Lucie Kašpárková

Barborkin e-book som “zhltla” na jeden šup a vôbec som nemala tendenciu niektoré časti len preletieť očami a hľadať to podstatné. Táto kniha je nabitá informáciami, z ktorých cítiť, že sú fundované a súčasne zo srdca. Nenájdete tam žiadne instantné riešenia a nesľubuje zázraky; naopak - ide do hĺbky a k podstate, zdôrazňujúc, že skutočný detox sa musí odohrať na úrovni tela, mysle aj emócií. Veľmi ma oslovila 30 denná výzva k očiste, ktorá sumarizuje spísané informácie a ponúka konkrétne riešenia krok za krokom. Štýl, akým je e-book napísaný, je jasný a vecný a akoby naznačoval: “Nie je na čo čakať, poďme do toho :)”

Anna Ďarmatiinštruktorka tai chi

Bářin e-book, Detox mysli aneb 30-denní výzva, vás přiměje zamyslet se nad svým životním stylem, uspěchaným životem. Uvědomíte si, že je důležité poslouchat své tělo a sami sebe. A právě Bářin e-book vás příjemně provede a nasměruje ke změně. Nejen 30-denní výzvou, ale i textem, doporučeními, uvědomíte si, kde děláte chyby, kde zpomalit, kde zabrzdit, co opustit, kde přidat atd. Jak se poprat se strašákem jménem STRES, jak si konečně uvědomit, že je velmi nutné přijmout Sebe Sama. Co se STRACHEM a jak poznat, že nás navštívil SYNDROM VYHOŘENÍ a jak se ho zbavit, jak si pomoci mu nepodlehnout a nenechat se jím zničit. Velmi příjemné a potřebné čtení a 30-denní výzvu přijímám a věřím, že si ji užiji a Detox mysli, podle Báry, bude hooodně přínosný. Děkuji Báro.

Renata SkalníkováEFT terpaeut a intuitivní kresba

"Myšlenka detoxikace života mě nadchla. Pokud ve svém životě opravdu uvažujete o nějaké změně, určitě je tohle jedna z úžasných příležitostí. Jděte do toho,nemáte co ztratit."

Mgr. Lenka Bílkovácertifikovaná koučka, mentorka, lektorka

"Se stresem v dnešní uspěchané době bojuje v určité míře snad každý. Občas potřebujeme vypnout, někdy zase pomůže odstranit negativní myšlenky a zaměřit se na pozitivní cíle. Tato kniha mi hodně pomohla v hledání nových cest a 30-denní výzva je naprosto bezkonkurenční."

Ing. Alena HarnováBalikidi.cz- Projekt o cestování s dětmi

Jestli si právě teď říkáte, že je Váš život nanic a z celého srdce toužíte po tom, abyste začali znovu a jinak, jste tady na správném místě. Není náhodou, že v tuhle chvíli čtete tyto řádky, a že Vám, i když do života virtuálního, vstoupila Baru Englischová. Sama autorka si totiž prošla doslova tragickým obdobím, kdy se jí život hroutil ze všech možných stran. Ale zvedla se ze dna, a začala jinak. A Vy můžete také, jen si to musíte dovolit. Jak na to? Vše je velmi čtivě, srozumitelně a přehledně sepsáno v nabitém e-booku Stop, začni jinak. Nechybí videa, články na dané téma, a samozřejmostí jsou pracovní listy, protože pouhé čtení teorie toho ve Vašem životě změní hodně málo. Musíte se naučit jednat, krok za krokem měnit svůj život směrem k životní spokojenosti, pohodě a vnitřnímu klidu. Přestaňte odkládat změnu na zítra, doporučuji Stop, začni jinak! A držím palce!

Mgr. Michaela Filipová

Když jsem zjistila, že jsem přišla o miminko, prvotní informace pro mě byla šok, ale Baru mi neskutečně hodně pomohla. Udělala si na mě čas, vyslechla mě, povzbudila a dodala mi sílu se s tím vypořádat.Přijmout to a jít dál. Už z první konzultace jsem odcházela "jiná", na schůzku jsem přišla utrápená a ze schůzky jsem odcházela smířená s tím,co se stalo. Nyní vím, že vše má svůj důvod a přijala jsem to. Musím říct, že je to měsíc od ztráty miminka a já jsem v pohodě. Baru, díky za pomoc. Stále mi pomáhá v mnoha životních situacích a já moc děkuji ❤🙏

Jana Valkováadministrativní pracovnice

Krásny dník želám Barborka Asi pred cca 2 mesiacmi som natrafila na tvoju stránku detoxikuj telo,priznám sa prv som to brala ako detox,ktorý sa rozoberá asi všade na stránkach na internete.Po pár dňoch som si uvedomila,že ten detox je spojený nielen s očistou tela,ale aj s očistou duše.Tak ma to zaujalo,že som to začala sledovať každým dňom čím viac a viac pretože ma samú už viac než 3 roky zaujíma vesmír,naše telo,energia,a ako to funguje to naše telo,zaujíma ma harmónia,vedomie,čistá energia,duchovné srdce,a zaujal ma vo videu Ing.Jiří Vondrák,pretože ide z neho pozitívum a všetko čo hovorí,moje vnútorné já ho rado počúva a učí sa.Tak som natrafila na program Detoxikácia tela-Detoxikuj život.A som šťastná,že som ním prešla,lebo som si odľahčila stravu a detoxikovala svoje vnútro a to napríklad naučiť sa odpúšťať,program sa mi páčil,naučiť sa prestať soliť bolo celkom zaujímavé,ale ako ten mesiac uplinul,doteraz soľ nepoužívam,doteraz som do svojho tela neprijala vyprážané jedlo,aaa celý ten detox mi dal to,že som sa odvážila po 8 rokov manželstva povedať si stačilo,treba to ukončiť,je čas to ukončiť a som šťastná,že vďaka "Detoxikuj život" som dostala signál,že je to teraz,kedy to mám spraviť.Baru zo 💖 ďakujem,že si vytvorila tento program,lebo mne to otvorilo viac vnútro a dať preč strach a nebáť sa a pochopiť,že nielen telo je potrebné detoxikovať ale aj to vnútorné srdce.Vždy si niečo vezmem z videií vás oboch,ide z vás obrovská energia a hlavne sa učím byť lepšia a byť šťastnejšia.Za to že si mi vstúpila do života a vedieš ma po správnej ceste ti ďakujem,máš obrovské,krásne a čisté srdce.A verím v samu seba,že to dotiahnem ešte vyššie.Ďakujem,ďakujem,ďakujem S láskou Júlia

Júlia Olahová Vermešovápodnikatelka

Báro, Tvůj příběh mě fakt dostal … ten pocit, že chlap, do kterého jsem se možná zamilovala, s kterým čekám dítě, mě téměř ignoruje, ponižuje a prožívám díky němu muka, ve mně vyvolává smutek, zlost k němu a zároveň obdiv k Tobě, že jsi to dokázala. Že jsi v sobě našla sílu a lásku sama za sebe, ale i tvého chlapečka. Ale i za to, že jsi tomu, s kým jsi tu bolestnou a zdrcující cestu prošla, odpustila. V eBooku POROZCHODNÍK aneb Rozchod a co teď? dává Bára lidem po rozchodu, i těm, kteří jsou v obtížné vztahové situaci, naději na co nejklidnější zvládnutí toho všeho kolem. Tvé rady a jednotlivé kroky, jak zvládnout po rozchodovou situaci jsou super. Součástí jsou i úkoly, díky nim se z rozchodu „oklepete“ daleko dříve a uvidíte svou situaci úplně jinak a rychleji začnete žít nový život. Ráda svým klientům eBook POROZCHODNÍK doporučím.

Ing. Renata Skalníková EFT terapie, Impact koučink