Tištěná kniha 

DETOXIKUJ ŽIVOT

,,Bára je velice autentická, inteligentní a umí vše vysvětlit naprosto srozumitelnou formou, takže se nikdo „neztratí". Ke všemu, o čem mluví nebo píše, nabízí zcela konkrétní návody, jak postupovat krok za krokem, abychom se z našich neprospěšných situací - ať už jsou jakékoliv - skutečně dostali. Zcela příznačně svou knihu i blog nazývá DETOXIKUJ ŽIVOT. Není to žádné prázdné teoretizování. Je to čistá energie, která z jejích slov proudí do našich srdcí, a proto může být pochopena a přijata všemi, kdo jsou této energii otevřeni. Děkuji, Báro, za všechno... a za všechny z nás, kteří se díky Tobě dokázali zvednout a jít dál."
Mgr. Michaela Křivancová, Ph.D

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nesnažím se předávat suchou teorii, vím, že to nefunguje. Z mého pohledu je slov napříč internetem příliš, činů málo a zdá se potom komplikované nalézt směr. Knížku Detoxikuj život vnímám jako takovou pomyslnou bránu do vědomého žití a prospěšného bytí. Věřím, že na jejích stránkách najdete odpovědi i vy.

Tuto knihu už má 0 čtenářů

UKÁZKA Z KNIHY

Neexistuje zkratka, a pokud vám to někdo tvrdí, lže. Chcete-li změnit svůj život, musíte změnit všechno. Jako příměr lze uvést roky postavenou loď z kostek, která stojí na poličce, nikdo ji nechce rozebrat, protože návod zmizel již dávno. Je vám jasné, že už byste ji nedali takto dohromady.

No a to je ten okamžik. ta chvíle, kdy ji rozeberete do poslední kostičky. A potom je začnete pomalu skládat dohromady a zjistíte, že některé je nutné vyměnit, jiné opravit, nebo sehnat nové. A na konci vznikne jiná loď, která má s tou první společný maximálně materiál, ze kterého je postavená. Přesto nemají jinak nic společného. Jako odměna čeká na koncij plnohodnotný život, rovnováha mezi tělem, ymslí a duší, pocit trvalého štěstí a vědomí, že přesně o tomto má náš život být.

CO O KNIZE ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI

Kdo je autorka knihy Barbora Englischová

Barbora Englischová

Jsem Bára. Maminka úžasných bytostí, terapeutka neurolingvistické psychologie, autorka online programů a zakladatelka projektu  Detoxikuj život. A navrch moc ráda píši. Tudíž v mém portfoliu najdete desítky eBooků, článků na mém blogu a nekonečnou zásobu písmenek v šuplíku. Kromě dnes už bestselleru Detoxikuj život jsem autorkou knihy Luna z lůna 1 a Luna z lůna 2. Na podzim vyjde novinka o vědomém tvoření.

Cena tištěné knihy Detoxikuj život je

265 Kč

Plus poštovné a balné.

Kniha bude vyexpedována do 4 dnů od přijetí platby.

OBJEDNÁVKA

DŮLEŽITÉ:

POŠTOVNÉ JE STANOVENO NÁSLEDOVNĚ: 

1-2 KNIHY 137 Kč po ČR, zahraničí jakékoliv 395 Kč.
3-5 KNIH 245 Kč po ČR, zahraničí jakékoliv 498 Kč.

Poštovné zvolte podle kusů objednaných knih (jinak vám knihy nebudou odeslány, až po uhrazení správné výše poštovného, které vám bude dofakturováno).


Rozesílání knížek pro nás zajišťuje externí společnost. Odesílatelem knihy je tedy chráněná dílna TEAMIUM, s.r.o., díky níž získávají práci lidé s hendikepem. Jsme rádi, že i vy jim svým nákupem na této stránce dáváte šanci na plnohodnotnou práci. 

Knihy, které jsou pečlivě zabalené přebírá a odesílá společnost PPL, která vám je doručí až domů (nebo kamkoliv jinam). Proto prosím pečlivě vyplňte svou objednávku, nezapomeňte na mobil a email. Děkuji. Od srdce do srdce vaše

Baru