Tištěná kniha 

MAJÁK V SRDCI

Seberte odvahu a otevřete knížku, která vás nasměruje tam, kam se bojíte dohlédnout. I vy, přesně tak, jak jste, můžete žít šťastný život z vašich dětských snů. Pokud vyslyšíte volání majáku.

,,Kniha Maják v srdci nelze popsat slovy. Je to směs, kterou dokáže dát dohromady pouze a jenom Bára. Pokud chcete ve svém životě něco opravdu změnit, pokud chcete žít jinak a máte pocit, že to nejde, otevřete stránky této kouzelné knihy, díky nimž najdete znovu svůj osobní maják v srdci. Nejen, že se dozvíte co můžete změnit, pochopíte vše díky otevřeným příběhům z autorčina života, ale na konci knihy najdete specifickou cestou, kde vás Bára povede den za dnem k aktivování vašeho štěstí."
Mgr. Růžena Lonicová

Seberte odvahu a otevřete knížku, která vás nasměruje tam, kam se bojíte dohlédnout. I vy, přesně tak, jak jste, můžete žít šťastný život z vašich dětských snů. Pokud vyslyšíte volání majáku.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Věřím, že řádky, které najdete v této knize, mají potenciál. Nebo, chcete-li sílu Vám pomoct, ať se děje cokoliv. Vytrvat na cestě a osvětlovat každý Váš krok, i když je kolem černočerná tma. Tato kniha bude, pokud jí to umožníte, Vaší nejlepší přítelkyní a to každý jeden den. Je plná podpory, inspirujících příběhů a Vy skrze ni můžete načerpat přesně to, co nejvíc potřebujete. Od srdce do srdce vaše Baru

UKÁZKA Z KNIHY

Dnešní doba je zvláštní. Všude kolem nás proudí nekonečné množství podbízivých vjemů. Volají na nás, překřikují se a soutěží o naši pozornost. Snaží se ji upoutat za každou cenu. Už jako malé děti, když se začneme rozhlížet kolem sebe, vnímáme různorodost. A proti různorodosti jako takové nelze nic namítat.

Jenže potom se naučíme řeč, začneme používat shluky písmen určitého významu, kterým říkáme slova, a hmotné, později i abstraktní pojmy nabývají nové důležitosti.

Jako malé děti jsme pod září našeho majáku neustále. Osvětluje naši cestu, která je zcela jedinečná. Cítíme se svobodní. Vstáváme a padáme, když se učíme nové krůčky. Smějeme se, když se nám něco líbí, a dovoláváme se pláčem porozumění, že se nám něco nelíbí.

Kdo je autorka knihy Barbora Englischová

Barbora Englischová

Jsem Bára. Maminka úžasných bytostí, terapeutka neurolingvistické psychologie, autorka online programů a zakladatelka projektu  Detoxikuj život. A navrch moc ráda píši. Tudíž v mém portfoliu najdete desítky eBooků, článků na mém blogu a nekonečnou zásobu písmenek v šuplíku. Kromě dnes už bestselleru Detoxikuj život jsem autorkou trilogie Luna z lůna. Miluji svou rodinu a psaní. Přesně v tomto pořadí.

Cena tištěné knihy Maják v srdci je

460 Kč

Plus poštovné a balné.

Kniha je odesílána do 5 dní od uhrazené platby. Podporujeme externí firmu, která zaměstnává lidi s postižením. Děkujeme za trpělivost, vaše objednávka pro tyto lidi znamená možnost uplatnit se na pracovním trhu.

Od srdce do srdce, vaše Baru.

Řekli o knize Maják v srdci

OBJEDNÁVKA

DŮLEŽITÉ:

POŠTOVNÉ JE STANOVENO NÁSLEDOVNĚ: 

1-2 KNIHY 137 Kč po ČR, zahraničí jakékoliv 395 Kč.
3-5 KNIH 245 Kč po ČR, zahraničí jakékoliv 498 Kč.

Poštovné zvolte podle kusů objednaných knih (jinak vám knihy nebudou odeslány, až po uhrazení správné výše poštovného, které vám bude dofakturováno).


Rozesílání knížek pro nás zajišťuje externí společnost. Odesílatelem knihy je tedy chráněná dílna TEAMIUM, s.r.o., díky níž získávají práci lidé s hendikepem. Jsme rádi, že i vy jim svým nákupem na této stránce dáváte šanci na plnohodnotnou práci. 

Knihy, které jsou pečlivě zabalené, přebírá a odesílá společnost PPL, která vám je doručí až domů (nebo kamkoliv jinam). Proto prosím pečlivě vyplňte svou objednávku, nezapomeňte na mobil a email. Děkuji. Od srdce do srdce vaše

Baru