Jediný krok může váš život zásadně změnit!

Když se pořádně rozhlédnete kolem sebe a zaměříte svou pozornost na lidi, kteří něco dokázali, zjistíte, že měli jedno společné. Každý z nich měl svůj konkrétní záměr, sen nebo touhu, je jedno jak to nazvete a bezmeznou důvěru v to, že se naplní. Kromě toho dokázali svoje pochybnosti vymýtit nebo jejich sílu srazit na minimum.

Mnoho lidí při pohledu na tuto skupinu cítí závist. Někteří si pomyslí, že měli štěstí. Jiní, že to byla náhoda, která jim do života navedla nějakou příležitost. Někdo v duchu stagnuje s myšlenkou, že jemu se nic podobného povést zkrátka nemůže.

Jenže, co když je to všechno jinak?

změna 1

Žádná náhoda, štěstí a ani kouzelná koule, se kterou stačí zatřást a dojde ke splnění vašich snů. Tito lidé mají jednu společnou vlastnost, nevzdávají se. A to ani tehdy, když se je jiní nevěřícní lidé snaží odradit. Když jim závistiví házejí klacky pod nohy, ať už v podobě pomluv, zlých slov nebo různých taktik.

Pamatujte si, úspěch je tady pro každého z vás, ale dosáhnou ho pouze někteří. Proč?

Když teď na chvíli zapomeneme na ty, kteří ostatním podkopávají nohy a víru v jejich sny, nemůžeme zapomenout na druhou skupinu, která hraje také důležitou roli.

Mnoho a mnoho těch okolo vás jsou plní svých trápení, obav a skrytých bolestivých příkoří. A tito lidé se vám můžou snažit pomoct. Jenže, poněvadž na to, co chcete dokázat, koukají skrze vlastní optiku, a ta je bohužel zbarvená do negativních myšlenkových odstínů, tak vás navedou maximálně na cestu, jenž vás přiměje touhu opustit a zařadit se zpátky do průměrného stáda.

Jestli chcete dosáhnout toho, po čem toužíte, je nutné převzít zodpovědnost za svůj životní scénář.

Jen v takovém případě můžete dokázat naprosto vše, na co si ve své fantazii vzpomenete. Pokud udržíte pozornost u svého záměru a naučíte se ovládat svou mysl, aby ona sloužila vám a ne vy jí, máte vyhráno. Ve chvíli, kdy máte otěže vlády nad svou myslí ve vašich rukou, můžete si podle svých přání vytvářet celý svůj život.

mysl

Pokud tyto otěže raději předáte někomu jinému, dostanete se maximálně mezi lidi, kteří nadávají, jak je život bezútěšný a složitý. Budete sedět a přemýšlet o tom, čeho jste mohli dosáhnout, kdyby… Každý, kdo v životě uspěl, neuspěl nikdy přes noc a ani za týden a rozhodně to nebylo zadarmo.

Jak vypadá cesta za splněným snem?

Úspěch a splnění vašeho snu totiž připomíná takovou pravou nefalšovanou túru po hřebenech hor. Můžete vyrazit s plným batohem a se záměrem pokořit 30 km trasu. Ujdete prvních 10 km, začne pršet, nohy vás bolí, jídlo vám došlo a tak nějak toho máte všeho plné zuby.

Co udělá většina? Otočí se a jde zpátky. Po návratu si chvíli člověk lebedí, že je v teple, ale v zákulisí mysli stejně hlodá červíček pochybností, zda neměl vysněnou cestu dokončit. A o tom to celé je.

Co je nutné udělat, pokud chcete svůj záměr uskutečnit a dosáhnout úspěchu?

Pokud to mám napsat stručně, jsou nutné tři věci.

  1. MÍT ZÁMĚR (VĚDĚT, CO CHCI)
  2. UDRŽET U SVÉHO ZÁMĚRU KONCENTROVANOU POZORNOST
  3. ODKLÁNĚT VŠECHNY NEGATIVNÍ MYŠLENKY Z VAŠEHO DOSAHU

Tento seznam platí, ať už chcete cokoli. Můžete si přát kvalitního partnera, stabilní finanční situaci, pevné zdraví, úžasnou profesi nebo harmonické rodinné vztahy. To nehraje roli. Ta cesta za tím snem je stále stejná.

záměr

Klikatí se, vede nahoru a dolu, jsou na ní překážky, máte občas pocit, že už to nezvládnete a nemůžete dál. A přesto, i kdyby šnečím tempem, dál jdete.

A ve chvíli, kdy to chcete skoro vzdát, je to tady!

Ano, přesně tak to funguje. Nejvíc nedokončených záměrů lidé vzdali těsně před vstupem do vysněné zóny. Vesmír si totiž testuje, kdo to myslí s tím úsilím vážně a kdo čeká, zda mu jen něco spadne do klína.

Je až úsměvné, že když konečně přijde nějaká ta sladká odměna, po které jsme toužili, tak vám bude připadat, že jde o shodu náhod. Nebo, že je to ve vašich očích úplně nedůležitý krůček. Tak to ale není.

sen

Pokud na sobě pracujete, vnímáte seberozvoj jako nejdůležitější prvek vašeho posunu vpřed, máte ujasněné záměry a jdete pomalu tím správným směrem, nemůžete cíl minout. I když budete mít pocit, že jedna jediná meditace nebo jedna jediná lekce online programu dokázala přinést do vašeho života skvělý výsledek, není to tak úplně pravda.

Je to celé o tom, že pokud na sobě pracujete, nevzdáváte se a posouváte se dál, tak se prostě zákonitě ocitnete těsně před tím vaším cílem. A potom stačí jedna jediná lekce z online programu a poslední puzzle dílek zapadne do celé skládačky. Potom nevěřícně koukáte a říkáte si tak to je ono!

A proto, když s lidmi mluvím o zákonu přitažlivosti, tak jim vždy říkám, že nejnutnější je jejich silný záměr a chuť se cítit dobře.

Dělejte cokoli, po čem se budete cítit dobře. A dělejte to opakovaně. Čas je vlastně iluze.

pocit

Každá z věcí, na kterou myslíte, se může stát. Pokud ji vaše mysl přijme v přítomné realitě. Lidově řečeno, pokud vy se dokážete cítit tak, jak byste se cítili, až by se něco stalo hned, MÁTE VYHRÁNO. A tom je pochopení a aplikování zákona přitažlivosti v praxi.

Jediné, co je opravdu důležité, je stav vaší mysli!

Ve chvíli, kdy budete umět ovládat svoje pocity a emoce, třídit myšlenky a korigovat svou mysl můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte. Čím dál na vědomé cestě budete, čím hlouběji proniknete do procesů, které vám pomůžou cítit se neustále dobře, tím víc bude do vašeho života proudit to, po čem toužíte.

cesta

Každý z nás je naprostý unikát. A od toho se odvíjí fakt, že každému pomůže trochu jiný přístup, jiná cesta, jiné techniky nebo jiné procesy. Také každý člověk potřebuje jiný čas na vstřebávání informací a na jejich uvádění do praxe. To je pochopitelné.

Hodně lidí mi pokládá otázku, kde beru můj vnitřní klid. Vždycky se pousměji, protože i když každý z nás se narodí jako hotová bytost, tak díky vlivům okolí do sebe nasaje postupem doby tolik neprospěšných přesvědčení, že jejich čistka potom trvá většinou roky.

Právě proto jsem vytvořila dva, na sebe navazující programy, které každého, kdo chce svou mysl tříbit a otevřít, dovedou do cíle. V jednotlivých modulech si každý najde přesně ten výklad, který mu vyhovuje. Pokud se o nich chcete dozvědět víc, podívejte se na Mojí akademii štěstí a na Zákon přitažlivosti v praxi.

Často tam, kde vy vidíte dlouhý, tmavý tunel, já už vidím v dálce světlo. A mým úkolem je vás k němu dovést. Pamatujte si, k velkým věcem zkratka nevede, ale lze najít cestu, která nebude prošpikována zbytečnými překážkami, které by vás urputně tahaly na dno.

Mým životním posláním je pomáhat lidem, proměňovat jejich sny ve skutečnost a učit je, jak využívat zákon přitažlivosti ve svém životě prospěšným způsobem. To z mého pohledu znamená tak, aby dosáhli svých životních cílů na poli partnerském, finančním i profesním. Pevně věřím, že pomůžu i vám.

Od srdce do srdce, Bára

ZDE SI MŮŽETE STÁHNOUT VÁŠ MEDITAČNÍ RITUÁL NA KAŽDÉ RÁNO ZDARMA

AUTORKA

Bára je publicistka, mentorka, certifikovaý kouč a zakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT. Je autorkou jedinečných online programů Moje akademie štěstíZákon přitažlivosti v praxi. Napsala e-Booky: Stop začni jinak, Sama s miminkem aneb Jak najít klíč k úsměvu, Detox těla nestačí, detoxikuj život, Porozchodník a pomáhá skrze online podpůrné programy zdarma  Zlikviduj strach a První pomoc po rozchodu mnoha lidem zbavit se strachu a zvednout se ze dna.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů