Zákon přitažlivosti aneb Kde dělám chybu?

Mnoho z nás četlo velké množství knih, ve kterých se o zákonu přitažlivosti nějakým ,,originálním“ způsobem píše. Myslím, že i mnoho z těch mnoha, kteří knihy četli, to ve svém životě i vyzkoušeli. Někteří jste viděli dokument Tajemství ( The secret) a někteří jste se o tomto vesmírném zákonu dozvěděli někde jinde, ostatně, to nehraje nyní roli.

Sama jsem knih přečetla desítky. Každá z nich mi dala střípek do mozaiky s názvem ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI.

Přesto i po tolika přečtených stránkách a několika seminářích, jsem neuměla tento jednoduchý a zásadní proces vědomě používat.

Stávalo se mi, že mi do života chodily tzv. náhody (nevědomky jsem přitáhla něco, o co mi nešlo), nepříjemné situace (nevědomky jsem skrze vědomé myšlenky a emoce přitahovala to, co jsem nechtěla) a zlí lidé (o nichž jsem přemýšlela s cílem pochopit, proč mi škodí, aniž bych tenkrát chápala, že tím jen posiluji možnost podobných zážitků).

To, po čem jsem toužila jsem neměla. A čím víc jsem se tím trápila, tím víc se mi to vzdalovalo. Dnes už vím, proč tomu tak bylo. On je totiž docela majstrštyk pochopit a praktikovat ten zásadní proces, bez kterého se zhmotňování svých snů nikdy nedočkáte.

eBook ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI ZDARMA KE STAŽENÍ

K čemu bych to přirovnala? Jde o to umět tančit na vlastním hrobě. Vím, zní to šíleně, jenže to funguje!

K čemu jinému byste přirovnali stav, kdy je vám fakt strašně a jediné co je nutné je navodit si reálný pocit upřímného štěstí? Proto se tolika lidem nedaří…!

Dnes už to vím a zákon přitažlivosti hojně využívám každý den. Miluji ten pocit. A vy ho budete milovat také.

Určitě jste se po přečtení některé z knih soustředili na správné ,,postupy“, snažili se udržet svou pozornost zaostřenou na svůj cíl a věřili, že to dopadne dobře.

  • Pokud  si nyní v duchu říkáte něco jako: ,, Ano, přesně tak to bylo a vše se mi splnilo“, tak gratuluji! A můžete, s klidným svědomím, tento článek jedním kliknutím myši zavřít.
  • Pokud si, ale nyní v duchu říkáte něco jako: ,, I přes veškerou snahu se mi přání neplní“ nebo ,, Já už tomu, že si splnění mých snů do života přitáhnout můžu, vážně nevěřím“… jste tady správně a čtěte určitě dál.

h1

Na rovinu, když se někdo ptá, zda tento zákon funguje, odpovím bez otálení, že na 100% ano. V následující chvíli většinou přichází otázka: ,, Jak je možné, že i když chci XX, se mi vždycky vyplní XY?“

Vy, kteří se tímto zákonem zaobíráte, určitě odpověď znáte.

Zkrátka, splněné přání (jeho manifestace v našem životě) je jedna věc a vysílání na správné úrovni, která zhmotnění našich snů umožní (ta pravá vibrace) je druhá věc.

Pro ostatní… jen v několika větách to hlavní, jak zákon přitažlivosti funguje.

Jak můžete získat to, co chcete?

Musíte na to, po čem toužíte, myslet. Zaměřit se na to. A zároveň o tom nemít žádné zdržující tzv. protichůdné myšlenky. Tato část je velmi těžká přesně do chvíle, než se naučíme ji správně uchopit.

Naší zkázou totiž bývá to, že příliš pozornosti a času věnujeme tomu, co nás netěší, co nám ubližuje, na čem nám nezáleží a potom je zcela nemožné a nebo velmi těžké dostat to, co chceme. Tak to často děláme, aniž bychom to tak chtěli.

Díky myšlenkám, které vysíláme do slepé uličky si vyrábíme negativní emoce a ty nás posílají vstříc zážitkům a situacím, o které vůbec nestojíme.

h2

Možná právě teď přemýšlíte, jak to udělat, abyste ve chvíli, kdy je vám z tolika věcí zle mohli začít umožňovat to, po čem z celého srdce toužíte.

Nechci vás teď popudit, opravdu ne, ale napsat to musím. Je to jednoduché. Dokonce až legračně jednoduché. Pokud víte jak na to a zkrátka tomu dáte komplexní šanci. Bez výmluv a přemýšlení, že to je nemožné.

Proč to jinak nefunguje?

Zapátrejte ve své paměti. Kolikrát se vám už stalo, že do vašeho života přišlo něco, s čím jste vůbec nepočítali? Píši nyní o pozitivních překvapeních. Určitě každému z vás už se to přihodilo.

Nic jste neočekávali a najednou bác. Povýšení v práci, výhra ve sportce nebo peníze plynoucí ze zdroje, o kterém jste neměli ani tušení. Partner vašich snů, zásadní sleva, která vám umožnila koupit něco, na co byste jinak ten den rozhodně peníze dohromady nedali nebo neočekávaný bonus k platu.

Často tomu říkáme super náhoda nebo použijeme oblíbené slovní spojení…to je osud. Jenže, ani jedno není ten správný název.

Zkrátka, pokud něco nechci, tak díky tomu, že mi na tom nezáleží, to většinou získám.

Docela jednoduchá rovnice. Jenže tímto způsobem nic vědomě nevytvoříme. Pokud nám na něčem nesejde, nevytváříme žádný odpor (myšlenky, proč by to nemohlo přijít do našeho života) a tudíž to obdržíme velmi snadno. To je moc hezké, jenže to není to, co vám chci dnes v tomto článku předat.

Je fajn dostat něco navíc, ale jako zásadní považuji umění, dostat přesně to, co si nyní přejete. Po čem toužíte. Co si představujete a o čem sníte.

h3

Pokud toužím po něčem trochu, a v duchu mám k tomu trochu rozporuplných myšlenek, bude to trochu obtížné. Pokud to hodně chci a neočekávám to nebo tomu vnitřně vůbec nevěřím, tak to půjde hodně těžko.

1. Zásadní je chtít něco PŘESNĚ tak silně, aby to ve vás nevytvářelo protichůdné emoce.

Např. přejete-li si deset milionů korun, okamžitě vám naskočí v hlavě kupa myšlenek na to, že takovou částku nikdy mít nemůžete a nebudete. A emoce ve vás vytvářejí negativní pocity.

Takže pokud po něčem toužíte, chtějte to obecně. Zkrátka si pomyslete, že chcete ve svém životě svobodu dělat to, co chcete a kdy chcete. A nechte touhu, aby přirozeně rostla.

Díky zákonu přitažlivosti obecná touha nabere na rychlosti.

A ve chvíli, kdy při tomto pomyšlení dosáhnete stavu, kdy vaše myšlení nebude vytvářet žádné negativní emoce a tudíž bude nulový odpor, začne se požadovaná vize ve vašem životě dít.

h5

2. Divadelní role, která vás vtáhne do reality

Je nutné se dostat stavu přijímání vesmírné vibrace. To znamená, že se musíte cítit šťastní. Hned teď.

Je nutné se naučit přejít ve svých představách most, za kterým je vaše zhmotněná touha. Lidově řečeno, představte si pocit, který budete mít, až se vám vyplní (zhmotní) to, co chcete.

Cítíte to štěstí? Naplnění? Radost? Přesně tyto emoce se musíte právě nyní (ať vám je strašně nebo smutno) naučit zahrát a prožít.

Představte si to jako hru v podvědomí. Vidíte most, na jehož konci je to, co chcete. Přeneste se tam ve své fantazii a ve vašem nynějším aktuálním životě se emočně chovejte tak, jak se budete chovat, až se TO stane.

přání most

Zásadní chybou mnoha lidí, kteří se snaží svůj život skrz zákon přitažlivosti změnit je fakt, že jejich schopnost cítit pozitivní emoce nesmí být závislá na zhmotnění vašich přání.

Udržujte koncentrovanou pozornost u představy, že k vám právě teď proudí to, co chcete. A také přijměte fakt, že každou vaší negativní myšlenkou nebo emocí stavíte před tento proud vysokou hráz. Už nikdy nenadávejte na svůj život, který vás netěší, protože ho sami můžete nyní změnit. Vy máte plnou zodpovědnost za to, jaký život žijete a jaký život budete žít.

štěstí

Na tento svět jsme nepřišli pro výsledky, které si přejeme. Jsme tady, abychom dokázali uchopit a pochopit tu cestu, která k nim vede. Přišli jsme, protože máme vytvářet svůj život. V ideálním případě máme vytvořit to, co chceme.

TADY NAJDETE MEDITACI ZDARMA NA KAŽDÉ RÁNO V SOULADU SE ZÁKONEM PŘITAŽLIVOSTI

Ve chvíli, kdy víte co chcete, máte většinu hotovou. Nyní je nutné se zaměřit na celý ten proces, který vás posune ke zhmotnění toho, po čem vaše srdce prahne.

Pokud byste se řídili tím, co je napsáno výše, tak věřím, že vaše životy se od základu změní. Jenže, jedna věc je pochopení a druhá věc je aplikování.

emoce

Chvíli trvá ujasnění si, po čem opravdu toužíme. Ale v okamžiku, kdy to víme, se můžeme vydat na cestu. Pokud máte chuť zkusit si zákon přitažlivosti v praxi a vnímáte, že je to pro vás samotné nedostižná změna, máte možnost. Jen upozorňuji, že tato cesta není pro každého a vyžaduje opravdovou chuť a záměr dojít do cíle.

Pokud cítíte, že to zvládnete sami, věřte, že jsem v myšlenkách s vámi. Protože sama vím, co obnáší jít tou cestou a dostat se přes ten most! A pokud chcete důkazy, podle kterých se utvrdíte více v tom, že vám zákon přitažlivosti již funguje, najdete je v mém psaní tady:  Pochopení zákona přitažlivosti aneb Jak se změní váš život?

hicks

Pokud vás zajímá Zákon přitažlivosti v praxi, ráda vás uvítám uvnitř mého online programu.

Pokud se vám článek líbil, dejte mu like. A nasdílejte ho na FB svým přátelům.

Kdo je Bára?

AUTORKA

Bára je publicistka, mentorka, certifikovaý kouč a zakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT. Je autorkou jedinečných online programů Moje akademie štěstíZákon přitažlivosti v praxi. Napsala e-Booky: Stop začni jinak, Sama s miminkem aneb Jak najít klíč k úsměvu, Detox těla nestačí, detoxikuj život, Porozchodník a pomáhá skrze online podpůrné programy zdarma  Zlikviduj strach a První pomoc po rozchodu mnoha lidem zbavit se strachu a zvednout se ze dna.

Komentáře
  1. Raja napsal:

    Děkuji Vám Báro za Vaše slova. Která mi moc pomohla. I já pomáhám lidem. Kdyby jste měla čas na vodu nebo čaj, tak Vás moc ráda uvidím.
    Hvězda Raja:)

  2. Petr napsal:

    Skvělý článek. Myslím, že mnoho lidí na výsledky zbytečně spěchá, zákon přitažlivosti není jen o tom plnit si přání, ale i dosáhnout vnitřní spokojenosti, být optimistou, radovat se i z maličkostí a dlouhodobě se naladit na pozitivní myšlení. Někdy je to delší cesta, ale jak se člověk stane pozitivnějším, je pak v mnohem lepší vibrační shodě s tím, co si přeje a pak se vše rychleji dostaví. Mě to trvalo pár let, než jsem změnil své myšlení a vyplatilo se mi to 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů