Jak se zbavit neprospěšných vzorců a konečně přestat žít to, co nechceme?

Naučte se ve 37 obsáhlých lekcích jak profitovat ze změny, přetransformovat zažité destruktivní vzorce v mysli, zbavit se strachu a obav a získejte díky tomu naplněný a prospěšný život!

Možná, že se vám honí v hlavě něco jako:

“Chci změnit svůj život, zvládnout vnitřní obavy, udělat první krok k tomu, aby stres, emocionální propady a neúspěch zmizely z mé reality”.

Možná, že jste přečetli pár knih od odborníků, sledujete mnohé motivační stránky na Facebooku nebo chodíte na sezení s koučem.  Možná slýcháte, že vědomý přístup k životu je v životě velmi důležitý. A tak jste začali hledat informace, ale zdá se, že se váš život mění mnohem pomaleji, než byste si představovali. 

Sice máte pojem o teorii co a jak byste měli dělat, ale udržet zdlouhavé a nekonkrétní postupy v praxi se ukázalo jako nereálné a váš život se stejně nijak moc nemění. Začínáte být unavení a ztrácíte chuť zkoušet nové a nové věci.

Řeknu vám PROČ...

Nejčastější problém je s UVÁDĚNÍM JEDNOTLIVÝCH ZMĚN DO PRAXE. Na tom pohoří většina lidí, kteří se o něco snaží. Pokud nemáte konkrétní návod, jak krok za krokem postupovat, zkrátka to člověk časem vzdá ještě dřív, než přetne cílovou pásku.

Nejspíš i vy máte problém všechny ty obecné zahlcující rady protřídit a aplikovat jednu po druhé přesně tak za sebou, jak je nutné, aby jste se skrze jednotlivé navazující krůčky dostali tam, kam chcete. 

Zkoušíte se zaměřit na přítomný okamžik, odpustit těm, kteří vám ublížili a posilovat vlastní sebevědomí.  Přesto v koutku duše víte, že to pro úspěšný, šťastný a plnohodnotný život, nestačí. A místo zaslouženého výsledku vnímáte spíš narůstající stagnaci.

Zkoušíte metodu pokus-omyl pořád dokola?

Neberte mě prosím nijak špatně. Za sebou již nejspíš máte veliký kus cesty... Připustit si, že je v životě nutná nějaká změna, uvědomění si vlastní nezáviděníhodné situace, vstřebávání velkého množství nových informací a nebo jen svůj problém popsat před koučem nebo psychoterapeutem, vám pravděpodobně dalo dost zabrat.

Své touze svůj život změnit k lepšímu jste možná již věnovali celé moře energie, času, peněz… A naprosto chápu, že byste si přáli, aby vaše úsilí bylo někde vidět.

Chcete si být už konečně jistí, že jdete tou správnou cestu, TO JE LOGICKÉ! Chtěli byste dopřát zhmotnění toho, po čem toužíte. Netrápit se problémy, nezažívat stresy, strach a pocity trvalé nespokojenosti, žít ve spokojeném vztahu, mít radost z práce a zkrátka prožívat šťastný život svých snů. 

Znám to dobře, protože jsem právě popsala to, po čem jsem sama roky prahla celým svým srdcem... A řeknu vám jedno. Nevzdávejte to, protože ten váš sen za to úsilí stojí a já udělám maximum pro to, abyste svého vytouženého cíle dosáhli.

Stojí za to zažít pocit, kdy víte, že jste ve fázi, kdy vám nemůže nikdo vnitřně ublížit, neberete si hodnocení ostatních nijak k srdci, cítíte vděk a spokojenost a jako bonus máte skvělý pocit, že svým životním nasměrováním pomáháte změnit život k lepšímu i ostatním. Kromě toho víte, že scénář k tomu, jak váš život vypadá, si píšete vy sami.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Moje vlastní ZKUŠENOST...

Zabralo mi víc než 4 roky, než jsem našla systém, jak přeměnit v životě každý pád na dno na prospěšnou zkušenost.

Když jsem se v roce 2008 vrátila ze zahraničí a začala jsem pomáhat lidem, nevěřila jsem, že bych se kdy mohla sdílením svých zkušeností živit. Byl to jen sen, něco, co by bylo skvělé, ALE… o online programech jsem toho moc nevěděla!

Tvořit, pomáhat a inspirovat druhé bylo mým celoživotním snem stejně jako cestovat a být dobrou mámou. Faktem ovšem bylo, že i když jsem procestovala polovinu světa v rámci charitativní pomoci a konzultace s lidmi byly mým každodenním chlebem, svůj online program jsem neustále odkládala až do chvíle, kdy jsem padla na dno.

V neutěšené chvíli, kdy jsem seděla v roce 2015 s těhotenským bříškem na zemi, za dveřmi mého bytu, po tvářích mi tekly slzy a já věděla, že budu na syna sama mi došlo, že své know-how budu muset lidem přiblížit jinak, než při jednotlivých osobních konzultacích.

Někdy v tomto momentě vznikla v mé hlavě ucelenější verze projektu Detoxikuj život a následovaly první elektronické knihy a dílčí online programy zdarma. Měly úspěch. Můj sen o pomoci potřebným se stal realitou, chodily mi milé emaily a já zjistila, že přesně ty postupy, které pomohly na nohy mě, můžou změnit život i ostatním lidem. Jenže, jiná věc je se zaměřit na konkrétní problém a druhou věcí je vytvořit program, který bude mít přidanou hodnotu pro každého, kdo je nespokojený nebo dopadl právě na dno, ať už se jeho problémy točí kolem práce, vztahových potíží nebo zdraví. 

A zatímco jednorázový úspěch nebo životní změna je většinou o štěstí než o rozumu, kompletní přeměna životního scénáře vyžaduje mnohem víc.

Nežijete-li tak jak si přejete, tak se ničíte. A to opakovaně.

Taková je realita. Pokud chcete žít tak, jak chcete, musíte umět aplikovat jednotlivé konkrétní postupy ve chvíli, kdy to situace vyžaduje. 

Ale pozor, nemám na mysli přelouskat další desítku knih a zúčastnit se pěti seminářů nebo zkoušet stále dokola uvést získané poznatky do praxe. Mluvím tady o tom, že je potřeba naučit se používat konkrétní postupy v životě tak, aby se váš vysněný život stal realitou.

"No, jo…” říkáte si nejspíš nyní, “Jenže jak mám poznat, které postupy jsou ty pravé, uvádět je do praxe a ještě v tom zmatku udržet svou pozornost zaměřenou na cíl?"

Internet je plný zaručených postupů a rad, jak žít lépe, jak se cítit lépe, jak se zbavit strachu... JE TO JAKO HROMADA KOSTEK. A tím, že se naučíme jednotlivé procesy, máme návod, jak kostky skládat. Cíl a životní úspěch ovšem vzniká až tam, kdy z těchto kostek sestavíme prospěšnou věc, která skvěle funguje.

No, a právě tady vidím příčinu, proč většina lidí žije nenaplěný život plný problémů a nedokáže s tím nikam pohnout. Zkrátka jim chybí návod jak správně poskládat kostky tak, aby to k něčemu bylo.

To je ten hlavní DŮVOD...

Většina těch, kteří se chtějí žít mnohem lépe a naučit se přitahovat dobro do svých dní, doopravdy nemá tušení, jak jednotlivé rady, poznatky a návody propojit a sestavit si tak funkční životní cestu, která vede do naplněného a šťastného života.

Nemá systém, díky kterému by se udržela na cestě, neodkláněla pozornost a naopak se díky němu těšila na každý další krok.

Byla jsem na tom stejně a trvalo roky, než jsem si z poznatků, rad a zkušeností vybrala přesně to, co funguje efektivně, propojila to dohromady a vytvořila komplexní systém, který mění životní realitu každému, kdo chce žít jinak.

Mojí vizí není, abyste měli raději mě, ale SVŮJ ŽIVOT. To je to, proč právě nyní čtete tuto stránku.

2 důvody, proč se vám nedaří zásadně změnit život k lepšímu:

1, První problém lidí, kterým je šťastný a naplněný život na hony vzdálený zpravidla je v tom, že i když sbírají informace, navštěvují semináře, čtou odobornou literatutu a docházejí k terapeutům, jejich snaha stále připomíná mnohem více “rozházené kostky hromadě” než výborně promyšlený a k dokonalosti vyladěný funkční systém.

2, Druhý problém lidí, kteří nejsou se svým životem spokojení a nic nefunguje tak, jak by si přáli, je utkvělá představa, že navštěvováním mnoha a mnoha přednášek nebo kursů a pročítáním velkého počtu knih ,,TO CELÉ NĚJAK ZAČNE SAMO".

Faktem je, že vám možná nepomůže ani další a další kniha, ani další a další semináře nebo odborníci. No, a právě proto je jediný způsob, jak něco trvale změnit je vaše rozhodnutí v kombinaci s uceleným systémem.

Faktem je, že čísla nelžou. Lidé, kteří pochopili o čem vědomý život je nemusí být ti, kteří se zároveň naučí tímto procesem řídit a svůj život neuvěřitelně změní. Z těch co mají informace se je naučí aplikovat v každodenní praxi zhruba 10%. Tak to prostě je. Ti nejlepší znají jedno malé tajemství:

Existuje zkratka, díky které je možné za 50 dní zvládnout to, k čemu se jiní dopracují za roky nebo také vůbec...

Možná si teď říkáte: “Věděl jsem, že to musí jít i jinak...” No, a hned zatím vám vyskočí myšlenka: “Platí si osobního kouče na vysoké úrovni a denně se s ním posouvají krok za krokem? To je fajn, ale já si to nemůžu časově ani finančně dovolit."

Také jsem si dlouho myslela, že konkrétní účinná cesta pro mě žádná není a přicházela jsem o roky a roky spokojeného života. Jenže potom jsem začala přemýšlet a přišla jsme na zajímavé věci.

Co kdyby existoval nějaký způsob, jak všechny ty informace přetavit ve schéma, které by stačilo z pohodlí domova prostě krok za krokem následovat?

Jak snadné by bylo zlepšovat svůj životní scénář každý den, držet si emoce v rovnováze a přitahovat si do života přesně to, po čem toužíme?

Nevím jak vás, ale mě takový nápad prostě zaujal! Když to řeknu na rovinu, stala jsem se přímo posedlá tím přijít na to, jak uchopit všechny ty roky zkušeností, tisíce odborných poznatků a obsah desítek přednášek tak, aby vzniklo fungující schéma, které zkvalitní život každému člověku, pokud bude chtít.

Každému? Je to BLÁZNIVÉ?

FUNGUJÍCÍ SCHÉMA PROCESŮ

Dlouhé měsíce jsem strávila experimentováním ve snaze přijít na to, jak toho docílit. V honbě za tím vynaleznout ten svůj universální postup jsem zaplatila desítky tisíc korun za cizojazyčné přednášky, semináře a kursy a postupně jsem začala nalézat vysněnou cestu k cíli.

Objevila jsem strategii, díky níž se může každý naučit uplatňovat vědomé procesy ve svém vlastním životě, krok za krokem a z pohodlí domova. 

SUPER, s pochopením uvedení rad do života již nebyl problém, jenže potom se vynořilo něco dalšího... V momentě, kdy získáte funkční návod, jak měnit krok za krokem svůj život, přijde mnohem palčivější problém. 

Jak definovat to, CO OPRAVDU CHCI? CO JE MÝM SMYSLEM ŽIVOTA?

Samozřejmě, není to vůbec jednoduché. Právě proto věnujeme často zbytečné úsilí na nějakou bezvýznamnou změnu, kterou nedotáhneme do konce a někdy i přijdeme na to, že jsme o to ani moc nestáli.
 
Pořád dokola zkoušíme znovu a znovu s něčím začínat, protože se bojíme, že jinak ustrneme na místě. Jenže tím jen víc a víc rozmělňujeme naši pozornost a nejsme schopni něco dotáhnout do konce. Kromě toho kam se asi posuneme, když neumíme svoje cíle pořádně pojmenovat? NIKAM.

Troufnu si říct, že většina lidí svoje touhy a sny ignoruje... Chápu to. Nemají již energii a sílu. Mají plné ruce práce s tím, aby alespoň nějak ty dny nějak přežili v relativním ,,klidu".
 
Ale vezmeme-li v úvahu, že změnit životní scénář, pokud známe naše ikigai, je mnohem lehčí, než střílet naslepo, tak ignorováním této zkušenosti přicházíme o další měsíce a roky naplněného života.

Znáte svoje IKIGAI?

Vytvořte si svoje vlastní IKIGAI schéma a získejte zkratku k vysněnému cíli!

Jestliže se rozhodnete svůj život změnit dlouhodobě, chcete se zbavit stresu, naučit se zvládat emoce a odbourat všechny příčiny, které vedou k syndromu vyhoření, úzkostem a podobným stavům, vložené úsilí do specifikování vlastního osobního ikigai se vám velmi rychle vrátí.
 
Dává vám to smysl?
 
Dám vám příklad: místo abych se ve svém každodenním životě neustále soustředila na to, co zrovna musím vyřešit a co je mým cílem, používám moje schéma ikigai k tomu, aby mi automaticky ukazovalo cestu.

Následně vím přesně, jaké kroky musím podniknout, aby se situace rychleji vyřešila. K tomu používám konkrétní schéma, které jsem si sama pro sebe vytvořila.

Chcete-li se posouvat dopředu dlouhodobě, je potřeba specifický systém k uvádění všech informací do praxe a zároveň strategie, jak díky znalosti svého ikigai ušetřit čas

Většina lidí se zaměřuje na stále nové a nové informace a nemá čas opakovat to, co již zná. To je velká chyba. Chytří lidé se zaměřují na to, jak naučené postupy aplikovat na každou situaci, která se té původní podobá a tím šetří čas. Chápu, že se ptáte, jak v tom nemít chaos.  Řešením je...

Konkrétní schéma vaší jedinečné cesty za naplněným životem

 

Usmíváte se? Nepřeháním... Chci vám totiž předat systém, který mě stál pár let vzdělávání, práce a praktických zkušeností, které jsem si odnesla z mnoha životních ran a pádů.

Prošla jsem si složitou a bolestnou cestu, několikrát si sáhla na dno, zemřela mi maminka i babička v jednom jediném měsíci, znám syndrom vyhoření i extrémní stresové situace z mých misí do oblastí, které byly postihnuté katastrofou.

Mám za sebou úspěchy i neúspěchy, investovala jsem desítky tisíc do vzdělávacích zahraničních kursů a stovky lidí si stáhlo moje online produkty. K tomu jsem tisíce hodin strávila prací před svým monitorem, když můj syn v noci spal.

To schéma vypadá nějak takto:

Takto nějak vypadá to SCHÉMA...

Princip je JEDNODUCHÝ...

KROK #1: Naučit se, jak krok za krokem aplikovat postupy, které zkvalitňují a mění váš život v přesně tu verzi, o jakou máte zájem
KROK #2: Změnit vnitřní nastavení tak, aby sloužilo vám a ne vy jemu
KROK #3: Díky zkonkretizování vašeho ikigai a komplexního pochopení zákona přitažlivosti necílit nikam, ale jít po cestě která vede někam = tam, kam chcete

Co říkají o Mojí akademii štěstí odborníci?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
,,S velkým očekáváním jsem se přihlásila do Bářina projektu “Moje akademie štěstí” a jsem nadšená. " Od doby, kdy se mi narodila dcera, jsem prošla velkými změnami. Víc jsem začala vnímat sebe sama, svoje strachy, zažité vzorce chování… Nějak mám pocit, že právě díky ní to jde ještě hlouběji, protože mi nastavuje zrcadlo. Zjistila jsem, že poznávání sebe sama mě ohromně baví. S velkým očekáváním jsem se přihlásila do Bářina projektu “Moje akademie štěstí” a jsem nadšená. Jednotlivé moduly na sebe hladce navazují, vše dává smysl a zapadá do sebe právě v té hloubce sebe sama. V kurzu najdete mnoho praktických cvičení, protože bez práce na sobě to prostě nejde. Není to vždycky snadné, ale stojí to za to! K tomuto kurzu se navíc určitě budete vracet, protože pokud se rozhodnete pracovat na sobě, už nikdy nebudete chtít přestat. Příhody ze života jsou skvělé vsuvky kurzu. Čeká nás celý zbytek života bytí se sebou, tak proč nezvolit cestu, na které je nám dobře 🙂
Zdeňka Pospíšilová www.dnysesarou.cz
,,S každou započatou lekcí jsem se nemohla dočkat další. Byla jsem překvapena, jak vše skutečně funguje. " Skutečně hodnotný návod, jak uskutečnit životní změnu směřující ke šťastnému životu, ke splnění našich snů a představ. Akademie mě oslovila ve správný čas – v čase velké pracovní změny. Jednotlivé úvahy a kroky přesně popsaly mou aktuální situaci a zároveň poskytly zpětnou vazbu a postup, jak se situací mentálně pracovat, aby změna, po které toužím, přišla co nejdříve. S každou započatou lekcí jsem se nemohla dočkat další. Byla jsem překvapena, jak vše skutečně funguje. Doporučuji akademii štěstí všem, kteří se, tak, jako já, „ne a ne rozhoupat“ k životní změně. Zasloužíme si být šťastní a zrealizovat své sny a Akademie štěstí je tím nejlepším průvodcem.
Michaela Kopeckáinteriérová designérka

Fungující online program s konkrétním posláním:

ZMĚNIT VÁŠ DOSAVADNÍ ŽIVOT, VYMAZAT OBAVY A DOVÉST VÁS AŽ DO CÍLE.

 • 8 MODULŮ - CELKEM 37 LEKCÍ
  Každá lekce obsahuje detailní popis a návod. V každém modulu najdete moje osobní videa pro vás.
 • GRAFY A MAPY
  Vše je pro vás připravené ve formátu pro tisk.
 • ÚKOLY
  Všechny úkoly si můžete vytisknout a použít jako pracovní listy.
 • BONUSOVÁ SEKCE
  Přední odborníci natočili pro vás konkrétní video postupy, které lze aplikovat při konkrétních životních problémech.

MODUL 1: LASEROVÁ TERAPIE

 

Chcete znát 8 zažitých přesvědčení, které vám ničí život? Pochopit, proč je v sobě živíme, aniž o to stojíme? V 8 podrobných lekcích tohoto modulu se naučíte:

→ zacílit konkrétní problémy, které vám ničí život, zjistíte proč tomu tak bylo a podíváme se na tyto vzorce z jiného úhlu

→ techniky, které podobné chování stopnou již v zárodku a umožní vám tyto neprospěšné rovnice navždy opustit

→ změnit stávající situaci, přestat o sobě pochybovat a porovnávat se s ostatními, funkčně řešit negace proudící z okolí směrem k vám

 

MODUL 2: AUTOMAT NA ŠTĚSTÍ

Dozvíte se, proč je změna v našem životě nutná. Proč se jí bráníme a náš mozek nám dává signály zůstat v zóně, kterou dobře známe? V podrobných 6 lekcích tohoto modulu se naučíte:

→ Jakoukoli změnu ve vašem životě vítat a nakládat s ní ve svůj prospěch. Dozvíte se, co to je Hebbův zákon a najdete klíč k centru emocí.

→ Taktiku, která přiměje vaše podvědomí měnit směr toku myšlenek, kterou můžete používat kdykoli nastane problém.

→ Naučíte se, jak změnu zrealizovat a dokončit bez stagnace, tříštění naší pozornosti a prokrastinujících etap.

MODUL 3: KONEC TERORU

Chcete vědět, které druhy strachů ovlivňují naše životy? Jak je možné, že nám jedno slovo od nesprávné osoby stačí k tomu, abychom naše úsilí hodili za hlavu? Ve 4 podrobných lekcích tohoto moulu se naučíte:

→ Techniky, díky kterým se naučíte ovládat svůj strach a ničit jeho zárodky hned na začátku. Zacílit negativní obavy, určit kde se berou a změnit podhoubí, které je vyvolává.

→ Odhalení, proč se tolik z nás ocitne v kolotoči negativních příhod a návod na to, jak to změnit.

→ Vytvoříte svou konkrétní mapu obav, díky které budete mít možnost odbourávat to, co vás v životě nejvíc brzdí.

MODUL 4 : VITAMÍNOVÝ KOKTEJL 

Proč je nadměrná ztráta energie nebezpečná pro náš život? Proč naše okolí ovlivňuje naše vnímání? A jak se bránit energetickým upírům? V 5 podrobných lekcích tohoto modulu se naučíme:

→ Kam se ztrácí naše energie, kudy uniká a přesné postupy, jak tomu zabránit.

→ Jak zjistit kdy jde o stres a kdy o syndrom vyhoření a jak s nimi naložit? Naučíte se techniky na dobíjení energie a hlídání rovnováhy v našem zásobníku.

→ Vyplníte si podrobný graf, který vám na první pohled odpoví na otázku Co je vaší osobní elektrárnou, který budete mít po ruce celé další měsíce.

MODUL 5: VÁŠ LÁSKOMĚR

Proč je sebeláska tolik diskutovaným pojmem? A jak to s ní opravdu je? Co si pod tím opravdu představit? A hlavně, jak se k ní účinně dopracovat? Ve 3 obsáhlých lekcích tohoto modulu se naučíte:

→ Co je to náš vnitřní láskoměr, jak je důležitý pro náš život a techniky pro jeho lokalizování.

→ Používat konkrétní nástroje na obnovu prospěšné hladiny sebelásky.

→ Odlišovat jednotlivé oblasti, do kterých sebeláska patří a zároveň je specificky udržovat v pořádku a v harmonii.

MODUL 6: SYSTÉM PŘEHRADY

Proč je nutné odpouštět? A proč je to pro nás obtížné? A hlavně, proč se bez umění odpustit a (o)pustit negativní zážitky neposouváme dál? Ve 4 podrobných lekcích tohoto modulu se naučíte:

→ Jak jetoto umění provázané s naším životem, co do něj přináší a jak je dobré na něj pohlížet. Proč ovlivňuje vše co děláme, aniž to víme.

→ Co dělat, aby jsme odpuštění nevnímali jako prominutí chyb nesprávným lidem a co dělat, abychom opustili vnitřní přesvědčení, že tímto procesem souhlasíme s tím, co nám ostatní dělají?

→ Jak se zbavit negativních emocí a vyměnit je za sazeničky těch které s naším životm konečně pohnou tam, kam se chceme ubírat? Konkrétní postupy, které vás dovedou ze startovní čáry až do cíle.

MODUL 7: OSOBNÍ CÍL

Znáte pojem jádro? Proč je to nejdůležitější pojem v našem životě, aniž to mnoho z nás ví? Ve 4 podrobných a zásadních lekcích tohoto modulu se naučíme:

→ Dát našemu životu jasný směr, určíme si priority v jednotlivých oblastech a propojíme je skrze jádro. Budete přesně vědět, v čem jste dobří, co milujete, čím můžete být přínosem pro okolní svět a zároveň najdete odpověď na to, jak dostat zaslouženou odměnu.

→ Pochopit smysl jednotlivých kroků a pomocí zvláštní specifické techniky je spojíme v jeden celek, který bude nyní utvářet náš nový život. Budete mít v rukou jasný a funkční návod.

MODUL 8: ZAVÍRÁME DVEŘE

Chcete konečně postavit pevné stabilní základy vašeho nového já? Zjistit, kde jste právě nyní? Utvořit si myšlenkový kanál, který bude pracovat pro váš prospěch, i když zrovna spíte? Ve 3 podrobných a zásadních lekcích tohoto modulu se naučíme:

→ Vytvořit si komplexní myšlenkový graf, který odhalí naše vnitřní já a díky němuž nastane rapidní posun.

Používat zákon přitažlivosti ve váš prospěch. Jasný návod jak na to, který funguje. Žádné vytáčky a obecné řeči, zkrátka váš jasný plán krok za krokem.

→ Shrnutí toho nejpodstatnějšího v přehledné tabulce, kterou můžete mít pořád u sebe.

→ V poslední lekci najdete bonusové překvapení a možnost, která je tady pouze pro ty z vás, kteří dorazí v Mojí akademii štěstí až na konec.

Jak vypadá program UVNITŘ...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co říkají účastnící PROGRAMU...

,,V kurzu oceňuji mnoho praktických tipů a doporučení, které můžete obratem uplatnit ve svém životě."Bářin online program MOJE AKADEMIE ŠTĚSTÍ ocení všichni, kdo touží v životě po radikální změně k lepšímu a neví, jak a odkud vlastně začít. Pomůže vám získat nad osobní situací větší nadhled a pomocí postupných a logických kroků tak budete moci sami sobě pomoci. Protože to, kam se bude odvíjet náš život, máme v rukou jen my sami a lepší zítřky nám nezajistí ani ten nejlepší terapeut. V kurzu oceňuji mnoho praktických tipů a doporučení, které můžete obratem uplatnit ve svém životě. Stejně jako praktická cvičení, která pomohou získané know-how promítnout do řešení vlastních životních situací. Vřele doporučuji.
Ing. ANNA JAVORKOVÁpodnikatelka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
,,Bára neslibuje zázraky bez našeho přičinění, ale ukazuje nám cestu, po které můžeme dojít k našemu vnitřnímu štěstí." Bářin kurz, Moje akademie štěstí, předčil má očekávání. Přesto, že jsem již několik programů osobního rozvoje v minulosti absolvovala, čekalo na mne mnoho AHA momentů. Díky akademii se opravdu posunete dále. A to především díky Bářině upřímnosti a konkrétním příkladům za života. Bára ví, o čem mluví, a v tom je ten vtip. Nic není vymyšleno, ale vše je prožito. Bára neslibuje zázraky bez našeho přičinění, ale ukazuje nám cestu, po které můžeme dojít k našemu vnitřnímu štěstí. Pokud jste rozhodnuti něco ve svém životě změnit, tak díky tomuto programu je to možné, ale musíte na sobě máknout. Bára vás provede krok za krokem, ale jaký bude výsledek, záleží jen na vás.
Ing. Iveta MUTLOVÁlektorka jógy
,,Jediná nevýhoda je..., že se od kursu nelze odtrhnout." Když jsem dostala možnost projít online program MOJE AKADEMIE ŠTĚSTÍ, popravdě jsem nečekala nic převratného. Vždyť co by se dalo udělat jinak, než v ostatních online kursech? Ale ouha, není to program ani lekce na rychločtení :-). Díky osobní cestě autorky dokážu zcela pochopit, odkud Barbora bere inspiraci a sílu v jejích knihách a programech a může tak účinně pomoci dalším lidem. Jediná nevýhoda je..., že se od kursu nelze odtrhnout.Přeji všem, aby jim přínos tohoto programu také pomohl k tomu, co si přejí. Vzhůru do nové kapitoly vašeho života po absolvování Mojí akademie štěstí. Já jsem nadšená!
MARKÉTA BÖHRINGERškola tance
,,Začínáte na sobě pracovat každý den , noříte se čím dál více do svého nitra , a přicházíte na odpovědi, které jste dosud hledaly . Každý modul Vás Bára doprovází vstupním videem, a povzbuzuje Vás tak na Vaši cestě . " Když jsem měla tu čest se přihlásit do Báry programu akademie štěstí, upřímně jsem neočekávala, že by mi program mohl pomoci nějak zásadně změnit můj dosavadní život a myšlení. Proč ? Prošla jsem si již několika rozhovory s psychology, psychiatry , a dokonce jsem byla na dvouměsíční skupinové terapii. Z dlouhodobého hlediska jsem ale stále pořád stála na místě, rady psychologů jsem při každé návštěvě odříkávala v duchu zpaměti. Chyběly mi informace typu : Jak to udělat, aby mi bylo lépe? Jak se dostat do pocitu úlevy, když mi není zrovna dobře? Jak dokáži zásadně změnit věci, které mě trápí? Jde to vůbec? Už jsem opravdu nevěřila, že existuje ,,něco'' nebo ,někdo" kdo by mi pomohl Věci, které mě v životě trápily, jsem dokázala identifikovat a nedělalo mi potíž o nich na terapii mluvit . Potřebovala jsem však vědět, jak uvést věci do praxe tak, aby měly nějaký dlouhodobý efekt . To mi zatím nikdo nebyl schopen říct, a vždy jsem z ordinace odcházela zklamaná a o 700 korun lehčí. Bod zlomu nastal v lednu, kdy jsem se seznámila s Bárou . Po našem setkání jsem měla rozporuplné pocity, protože jsem se ocitla vedle někoho, kdo mě dokázal přesně odhadnout během několika minut. Cítila jsem, že Bára může být tím člověkem, který mi může opravdu pomoci. Zároveň jsem ale věděla, že Bára není typ ženy , která maže med okolo pusy. Po několika setkání jsem vstoupila do Bářina programu akademie štěstí. Otázky, které jsem hledala jsem našla až tady v tomto programu . Je to program, který se zaměřuje kompletně na všechny oblasti života. Narazila jsem na nespočet AHA momentů, kde jsem si začínala uvědomovat ohnisko mých obtíží. Na programu oceňuji Báry příběhy ze života, kde jsem se mnohokrát našla, a které jsou velkým hnacím motorem a motivací začít jinak . Příběhy to ale nekončí. Začínáte na sobě pracovat každý den , noříte se čím dál více do svého nitra , a přicházíte na odpovědi, které jste dosud hledaly . Každý modul Vás Bára doprovází vstupním videem, a povzbuzuje Vás tak na Vaši cestě . Vše je v programu dobře vysvětlené a skvěle zpracované . Jsou zde grafy, myšlenkové mapy, a můžete každý den sledovat, kam se posouváte . Kdykoliv nevíte , nerozumíte něčemu v programu, Bára Vám vždy odpoví a poradí . V programu jsou uvedeny věci, které má na sobě Bára vyzkoušené a o kterých je přesvědčena , že na 100% fungují. A já, jako její klientka se k tomuto tvrzení přidávám. Tento program doporučuji opravdu všem. Jak těm, kteří na sobě už třeba nějakou dobu pracují ale stále tápou a stále jim něco není jasné, ale i těm, kteří se rozhodli právě ted změnit svůj život . Budete se ale muset vzdát jistého pohodlí a začít na sobě pracovat .Není to jako návštěva u psychologa, kdy hodinu sedíte, odejdete a neděláte do další návštěvy nic. Na to jsem si také musela přijít. Tohle je něco zcela jiného. Držím všem palce, kteří se k tomuto programu rozhodli.
MICHAELA NOVAKOVSKÁinstrumentářka - Vojenská nemocnice Praha

Jste už mezi lidmi, kteří žijí svůj VYSNĚNÝ ŽIVOT?

A jestli ne, co je důvodem?

Osobně jsem zažila oba dva stavy. Roky jsem se trápila. Nemohla jsem najít fluidum, které by mi pomohlo MŮJ ŽIVOT NASMĚŘOVAT přesně tam, kde jsem ho chtěla mít. Nevěděla jsem, jak to změnit. A potom došlo k naprosto zásadnímu zlomu...

Pro koho je AKADEMIE ŠTĚSTÍ...

 • Začínáte úplně od nuly nebo nejste s výsledky spokojení, stejně jako tehdy já. Chcete se naučit využívat sílu vlastního podvědomí ve svůj prospěch (a dosáhnout finanční i časové svobody).
 • Toužíte mít život, který vás baví a zároveň dává smysl. Odmítáte běhat jako křeček v kolotoči a chcete raději vytvořit něco, co bude mít pro vás a váš budoucí život opravdový přínos.
 • Sníte o svobodném životním stylu, který se neslučuje s diktaturou strachu, který řídí vaše rozhodnutí.
 • Nekonkrétních rad máte plné zuby, chcete jasný návod krok za krokem. Víte, že stojí za to naučit se desítky efektivních postupů z praxe, které dramaticky zkvalitní váš život.

S mou garancí si můžete být 100% jistí, že se váš život posune prospěšným směrem. V případě, že po vstupu do Mojí akademie štěstí nebudete přesvědčení, že to stálo za to, napište mi do  14 dní a vrátím vám všechny peníze. Bez otázek. Bez potíží. (Peníze vracím do 14 dnů od odstoupení.) 

ZÍSKEJTE fungující online program s konkrétním posláním:

ZMĚNIT VÁŠ DOSAVADNÍ ŽIVOT, VYMAZAT OBAVY A DOVÉST VÁS AŽ DO VAŠEHO VYTOUŽENÉHO CÍLE.

 • CELKEM 37 LEKCÍ V 8 PODROBNÝCH MODULECH
  Jasné postupy, konkrétní návody, srozumitelné autorské texty. Srozumitelná videa, díky kterým vám můžu předat moje myšlenky tak, aby padly na úrodnou půdu.
 • UNIKÁTNÍ GRAFY A MAPY
  Autorská schémata, díky jimž se budete posouvat k cíli mnohem rychleji. Vše je pro vás připravené ve formátu pro tisk. Plus překvapení ve formě bonusových grafů, které vás budou provázet i po ukončení programu.
 • VEDENÍ KROK ZA KROKEM
  Ne, nehodím vás do vody s pokynem, nechť si načtete nic neříkající text. Každý modul obsahuje kromě úvodního videa i podpůrná videa přímo pro vás, jasné úkoly, konkrétní doporučení a další překvapení.
 • BONUSOVÁ SEKCE
  Ve které najdete desítky videí od odborníků, kteří je natočili přímo pro Mojí akademii štěstí. Odborné rady, sdílené příběhy i cvičení na nalezení rovnováhy.

Online program předčí vaše OČEKÁVÁNÍ...

TATO AKADEMIE ŠTĚSTÍ je totiž velmi přímá a rovná - pro ty, kdo CHTĚJÍ. Bez oklik vede přímo k největším strachům, bolestem a blokům, které ODHALUJE, a důrazně, ukazuje, že vnější svět jen odráží a zrcadlí naše vnitřní konflikty, přesvědčení a představy o sobě samých. 

Kdo je Bára Englischová?

Milující máma zbožňující cestování po vlastní ose po celém světě.

Certifikovaný terapeut NLP, mentorka, publicistka, zakladatelka projektu Detoxikuj život a autorka knih.

Svoji intuici s láskou tříbím již přes dvacet let a skrze ni a s vhledem do podstaty vědomí vám nabízím nový životní náhled, pojmenování původce problému ve vašem životě a pomocnou ruku při změně směru vaší životní cesty.

Od Vás očekávám jedno jediné - ROZHODNUTÍ.

V  čem by se váš život změnil, kdybyste to dokázali?

Možná teď sklesle sedíte a vnímáte jen únavu, rezignaci a mnoho dalších negativních myšlenek, které opanovaly vaši podstatu. Práce vás nebaví, ve vztahu to skřípe, na sebe se nemůžete ani podívat a o nějakém štěstí se vám může tak akorát zdát.

Pokud i vy máte pocit, že na sobě pracujete a výsledky nejsou vidět, MOJE AKADEMIE ŠTĚSTÍ je tady právě pro vás.

Teď je vaše příležitost. Vytvořte svět podle vlastních pravidel.

Pouze v tomto měsíci ZÍSKÁTE:

CELÝ ONLINE PROGRAM MOJE AKADEMIE ŠTĚSTÍ 

 

v hodnotě 8 650,-Kč + DPH

+

e-KNIHU Magické úplňky a novoluní aneb Jak je využívat v náš prospěch?

v hodnotě 399,-Kč

ORIGINÁLNÍ MYŠLENKOVOU MAPU, která vám pomůže v orientaci celým online programem

+

MEDITAČNÍ RITUÁL EMOČNÍ ROVNOVÁHA 

v hodnotě 240,-Kč

 

tedy celkem 9 289,-Kč

 

PRO VÁS NYNÍ PLATÍ CENA 2800,-Kč + DPH za vše! Tedy 3 388 Kč s DPH.

2800,- Kč + DPH = 3 388 Kč s DPH

Začněte HNED ZÍTRA.

Pokud vstoupíte do Mojí akademie štěstí dnes, získáte navíc ještě tyto TŘI BONUSY:

BONUS #1

VIZUÁLNÍ MYŠLENKOVÁ MAPA

Mapa cesty celým online programem, s jejíž pomocí udržíte pozornost u vašeho záměru až do cíle. Kromě toho budete mít díky zaškrtávacím tabulkám přehled o tom, kolik práce již máte za sebou.

BONUS #2

 e-KNIHA v hodnotě 399,-Kč

e-Kniha Magické úplňky a novoluní aneb Jak je využívat v náš prospěch? Kniha přináší konkrétní rady a postupy, díky kterým využijete tyto dny na maximum v osobním i v pracovním životě.

BONUS #3

EMOČNÍ ROVNOVÁHA

Silný meditační rituál pro vás. Pocítíte úlevu od emoční nerovnováhy a klidnou hřejivou náruč svého JÁ. Stačí 15 minut každý den po dobu jednoho týdne.

Nejčastější otázky & principy:

V čem je tento program jiný?

 

Moje akademie štěstí není pouze snůška teoretických řečí. Kromě poznámek, videí a pdf grafů zde najdete konkrétní úkoly a kroky, které vás posunou vždy o kus dopředu. Kromě toho celou akademií se táhne linie mých vlastních autentických příběhů a situací, které formovaly můj život.

 

Svou osobní cestu si můžete zaznamenávat do myšlenkové mapy.

 

Proč se učit zrovna od Báry?

 

Vytvářím pouze programy, které stojí na mých vlastních zkušenostech. Než je zpracuji do adekvátního formátu vždy je testuji nejen na svých klientech, ale nechávám prostor k vyjádření i jiným odborníkům. Jejich video bonusy najdete v programu také.

 

Jak dlouhá budou videa, kolik jich bude a jak často se budou zveřejňovat?

 

Každý týden se zveřejní jeden modul rozdělený do dalších konkrétních lekcí. Ke každému modulu náleží úvodní video týkající se celého tématu a závěrečné bonusové video, ve kterém vám své zkušenosti a poznatky předá někdo jiný. Kromě toho v mnoha lekcích najdete další motivační videa pro vás.

 

Od začátku na vás čeká celá řada bonusů.

 

Kdy začíná program Moje akademie štěstí a do kdy lze uplatnit garance?

 

Online program startuje dnem vaší registrace. Dveře Mojí akademie štěstí jsou otevřené právě nyní. Garance na vrácení platby trvá 14 dní od objednávky. Bonusové dárky najdete v sekci BONUSY hned po zaplacení objednávky.
 
Kolik program stojí?

 

Cena programu se všemi bonusy je nyní 2800,-Kč + DPH = 3 388 Kč s DPH.

 

Co když mám jen málo času se programu věnovat?

 

Pokud nyní vstoupíte, tak celý program je vám k dispozici doživotně v online členské sekci. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se vracet podle svých časových možností.

Pokud tedy zvažujete vstoupit, doporučujeme tak učinit nyní díky zvýhodněné pořizovací ceně.
 
Co když zjistím, že program není pro mě?

 

Nechci abyste kupovali zajíce v pytli. Sama to nemám ráda. Na online program je k dispozici garance vrácení peněz 14 dní od objednávky. Nemusíte udávaz žádný důvod, peníze vám budou vráceny. (Peníze vracím do 14 dnů od odstoupení.) 

 

Věřím, že budete z programu nadšení a vložené prostředky se vám velmi rychle vrátí komplexní změnou vašeho životního scénáře.
 

 

ANO, chci využít TUTO NABÍDKU a získat tak Báry program Moje akademie štěstí!