JAK POUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI TAK,
ABY KONKRÉTNĚ VÁM FUNGOVAL?

Naučte se, jak si přitáhnout vše, po čem opravdu toužíte a získejte díky tomu život svých snů!

Možná, že jste se v minulosti rozhodli, že chcete žít v souladu se zákonem přitažlivosti. Možná, že jste přečetli pár knih od uznávaných autorů, viděli dokument The Secret nebo jste se zúčastnili několika seminářů.

Dozvěděli jste se, že správná aplikace tohoto vesmírného zákona přitáhne do vašeho života všechno, po čem toužíte a tak vás to začalo zajímat. Nakonec se ale zdá, že se váš život moc nemění a vy často cítíte nejistotu v přesvědčení, že něco podobného opravdu existuje, a nebo, že by to mohlo cíleně fungovat i vám.

Povím vám, proč se to děje...

Nejčastější problém je se správným uchopením tohoto zákona a s jeho uvedením do běžného života, pokud nemáte konkrétní návod, jak krok za krokem postupovat. Informací, je přehršel, ale dokud se nenaučíte procesy, JAK s tímto nesmírně účinným zákonem pracovat, nic se nezmění.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Žijete přesně tak, jak si přejete nebo neustále tápete a nevíte, jak tento zákon správně použít?

Za sebou již nejspíš máte obrovský kus cesty. Přiznat si, že je v životě nutná nějaká změna, uvědomění si vlastní špatné situace a vstřebávání velkého množství textu z knih, vám pravděpodobně dalo dost zabrat. Je to vyčerpávající. A tak je zcela logické, že byste si přáli, aby vaše úsilí přineslo konečně nějaké ovoce. Měla jsem to také tak.

Chcete si být už konečně jistí, že to neděláte zbytečně, to je přirozené! Chtěli byste si dopřát zhmotnění toho, po čem toužíte a o čem týdny, měsíce nebo celé roky sníte! Chcete zpět svého partnera, potřebujete peníze nebo hapruje vaše zdraví, nemůžete najít nový vztah nebo inspirující práci... Pokud se stále nic neděje, většinou člověk začne pochybovat a utápět se v negativních myšlenkách.

Znám to dobře, protože jsem právě popsala to, jak jsem se já sama, celé roky cítila. A řeknu vám nyní jedno, nikdy neházejte flintu do života.
Pocit, kdy to konečně dokážete, za to vážně stojí!

Stojí za to zažít pocit, kdy víte, že vědomě přitahujete PŘESNĚ TO, CO CHCETE. Stojí za to pocit, když tomu přijdete na kloub a začnete realizovat život svých snů.

Moje vlastní ZKUŠENOST se zákonem, který změní vše...

Dvacet let jsem se snažila přijít na kloub tomu, jak používat zákon přitažlivosti tak, aby byl výsledek na dosah. Někdy to vyšlo, někdy ne, ale pořád to nebylo ono...

Když jsem se v roce 1999 dostala poprvé do rovníkové Afriky, poštěstilo se mi navštívit v jedné z tamních vesniček šamana, který pocházel z Evropy. Žil tam již 30 let. A to byl okamžik, kdy jsem poprvé slyšela od zákonu přitažlivosti z něčích úst a nevstřebávala jsem pouze teorii z různých knih.
Jenže, i přes tuto zkušenost jsem se poměrně záhy přesvědčila, že najít tu správnou ,,konzistenci,, aplikování ve vlastním životě, je poměrně komplikované.

Přijít této záhadě na kloub jsem se snažila vícekrát. Jak při mých četných cestách do zahraničí, tak i doma, když jsem hltala jednu knihu za druhou. Jenže... přečetla jsem skoro vše. Jack Canfield, Esther Hicks, Joe Vitale, Diamond Marie, Jerry Hicks, Rhonda Byrne a mnozí další opanovali mojí knihovnu a SKORO NIC SE NEZMĚNILO.

V neutěšené chvíli v roce 2016 jsem se rozhodla, že najdu klíč. Speciální postup, díky kterému tento zákon bude fungovat všem, kteří mu dají šanci. A začala jsem hledat cestu... Zúročila jsem všechny získané vědomosti i zkušenosti. Sešla se s lidmi, kteří tento vesmírný zákon úspěšně používají. A ponořila se sama do sebe.

Několik měsíců trvalo, než jsem dokázala pevně uchopit celý proces, který mi pomáhá aplikovat to, co opravdu funguje.

Nežijete-li tak, jak byste chtěli, tak se točíte v neprospěšném kruhu... a děláte chyby pořád dokola... 

Taková je realita. Pokud chcete žít tak, jak chcete, musíte umět správně aplikovat jednotlivé konkrétní postupy ve chvíli, kdy to situace vyžaduje. A ne pouze ve chvílích, kdy se snažíte udržet soustředění se na věc za každou cenu!

Tím nemyslím, že je třeba přelouskat další desítku knih a zúčastnit se pěti seminářů nebo zkoušet stále dokola uvádět získané poznatky do praxe. Mluvím tady o tom, že je potřeba naučit se používat jednotlivé ingredience tak, aby se váš vysněný život stal realitou.

Internet je plný všeobecných informací. Jenže jedna věc je informace a druhá věc je umět tuto informaci používat. U zákona přitažlivosti je jeho naprosté pochopení zcela zásadní. Jinak se totiž nic moc neděje. Vlastně děje, akorát to neřídíte vy, ale všichni kolem vás. Zkrátka žijete problematickou realitu složenou ze všech hrůz,
které žijí lidé okolo vás.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
,,Manželovo nevěra mi obrátila život vzhůru nohama a i když jsme se snažili dát se opět dohromady, nebyla jsem si jistá vlastně chci. " Kurz mi přišel do cesty (dnes už vím, že náhody neexistují) ve chvíli kdy jsem přemýšlela, jak naložit se svým životem, který se mi hroutil. Cítila jsem se nenaplněná v práci. Přišla obrovská krize vztahu. Manželovo nevěra mi obrátila život vzhůru nohama a i když jsme se snažili dát se opět dohromady, nebyla jsem si jistá vlastně chci. Hned po první lekci se mi najednou "rozsvítilo" jak se svým životem naložit. Uvědomila jsem si co mě brzdí a kam chci směřovat. Šla jsem spát s pocitem štěstí a naplněnosti. S nadšením a důvěrou jsem si plnila jednotlivé úkoly a ohromně mě to bavilo. Když jsem si něčím nebyla jistá, byla tu citlivá pomoc a pochopení Báry. Díky kurzu mi především, že svůj život si tvořím sama. A je jenom na mě, jak se bude dál vyvíjet. Jaký význam mají naše myšlenky. Tím, že jsem se zaměřila na to mít ráda sama sebe a držet se na vlně prospěšných myšlenek se můj život začal vyvíjet jiným směrem.
Ing. Kateřina Krumphanzlová, manažerka

Skoro každý o zákonu přitažlivosti ví,

ale málokdo ho umí vědomě používat...

Většina těch, kteří knihy, kde je zákon přitažlivosti hlavním tématem čtou, zkrátka neví, jak to udělat, aby teoretické znalosti začaly fungovat.

Nemá po ruce specifický systém, díky kterému by se začaly skládat jednotlivé dílky do skládačky s názvem ideální vibrace vašeho energetického pole.

Byla jsem na tom úplně stejně a trvalo mi dlouhé roky, než jsem vybrala přesně to, co funguje, propojila to dohromady a vytvořila jasný postup, který změní životní realitu každému, kdo má zájem žít jinak.

Principem je...

KROK #1: Pochopit o čem tento zákon je a proč žijeme právě nyní tu neprospěšnou realitu, která se nám nelíbí.
KROK #2: Naučit se používat procesy, díky nimž kdykoli změníte vaše přesvědčení. Umět změnit energeticku vibraci kolem vás tak, abyste na nevědomé úrovni nepřitahovali to, co ve svém životě nechcete.
KROK #3: Přijmout zodpovědnost za svůj život a začít vědomě vytvářet to, co chcete žít skrze naprosto konkrétní a unikátní postupy.

Celý online program jsem připravila tak, aby jednotlivé lekce pochopil úplně každý. Na základě svojí strategie, která mi změnila celý život, jsem vytvořila 33denní online program, který vám chci nyní představit!

Díky programu ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI sami dokážete:

 • Odhalit příčinu, proč vám zákon přitažlivosti fungoval pouze na nevědomé úrovni = máte život, ve kterém nejste šťastni.
 • Poznat hlavní překážky, které vám znemožňovaly vědomé praktikování tohoto silného procesu.
 • Uchopit tento zákon tak, aby vás nemohlo ovlivňovat negativní chování jiných lidí a byli jste vůči jejich verbálním výpadům naprosto imunní.
 • Vytvářet vlastní životní realitu bez jakýchkoli omezení nebo podmínek.
 • Stabilizovat přítomnost tohoto zákona ve svém životě a učinit z jeho užívání každodenní návyk.

KDO JE BÁRA ENGLISCHOVÁ?

Milující máma zbožňující cestování po celém světě. Mentorka, publicistka a zakladatelka projektu Detoxikuj život. 

Miluji život a vnitřní osobní růst. Mým životním posláním je pomáhat lidem, proměňovat jejich sny ve skutečnost a učit je, jak využívat zákon přitažlivosti ve svém životě prospěšným způsobem tak, aby dosáhli svých životních cílů na poli partnerském, finančním i profesním.
Vytvářím transformační programy, které pomáhají lidem opustit jejich strachy a obavy a pomůžou jim vstát ze dna v těžkých životních situacích.

Co říkají účastníci a odborníci o online PROGRAMU...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
,,Věci se začaly dít a já se nestačila divit." Když jsem vstoupila do Báry online programu, byla jsem poměrně zvědavá. Byl to totiž druhý program po proramu Moje akademie štěstí a tak jsem věděla, že můžu čekat kvalitu. Jenže na druhou stranu jsem netušila, jak bych se s tímto zákonem mohla naučit pracovat. Četla jsem Tajemství i poslouchala knihy od Hickse na youtube a pořád nic. A tak jsem měla smíšená očekávání. A moje nevěřícnost se změnila na naprostý úžas ve chvíli, kdy se mi začaly v mém životě dít konečně věci, o které stojím. Po Bářin online program MOJE měsících mám práci snů, nového partnera a zbavila jsem se nálepky věčné potížistky, kterou jsem sama sobě dala. Báro, z celého srdce díky, Lenka A.
Ing. Lenka Arnoštováekonomka
,, Protože náš život se nezměnil o 100, ale o 300%." Jako muž jsem k těmto věcem poměrně dost skeptický. Na rovinu, program jsem koupil pro mou přítelkyni. A nyní po třech měsících píši velké poděkování. Protože náš život se nezměnil o 100, ale o 300%. Děkujeme Mirek a Adéla
Bc. Miroslav Novýauditor

V případě, že po vstupu do online programu ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI nebudete přesvědčení, že to stojí za to, napište mi do  14 dní a vrátím vám všechny peníze. Bez otázek. Bez potíží. (Peníze vracím do 14 dnů od odstoupení.) 

 

 

S mou garancí si můžete být 100% jistí, že se váš život posune prospěšným směrem.

 

 

ZÍSKEJTE FUNGUJÍCÍ ONLINE PROGRAM S KONKRÉTNÍM POSLÁNÍM...

 

ZMĚNIT VÁŠ DOSAVADNÍ ŽIVOT, VYMAZAT OBAVY A VYTVOŘIT SI REALITU PODLE SCÉNÁŘE Z VAŠICH SNŮ.

 • CELKEM 5 ČÁSTÍ, 23 podrobných lekcí
  + 23 konkrétních pracovních schémat
 • 23 VIDEO VSTUPŮ
  Žádná nudná snůška slov, konkrétní postupy a výzva k jejich aplikaci
 • VEDENÍ KROK ZA KROKEM
  Konkrétní rady, specifický přístup a online emailová podpora
 • BONUSY
  Závěrečné překvapení a speciální nabídka pouze pro účastníky online programu

Pro koho je tento online program?

1. Viděli jste dokument The secret nebo jste přečetli pár knih, ve kterých Zákon přitažlivosti hraje hlavní roli. Věříte, že to může fungovat.

2. Zkoušeli jste i vícekrát dodržovat postupy, které jste vyčetli nebo získali na semináři nebo kursu. Přesto je výsledek k ničemu.

3. Jste ochotni zkusit bez předsudků uvádět do praxe to, co se v online programu dozvíte a věříte tomu, že váš život změnit lze.

4. Chcete návod krok za krokem a ne obecné informace, kterých máte plnou hlavu.

V tomto měsíci získáte:

 

 

 

online program ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI

v hodnotě 6850,-Kč + DPH

+

eKniha STOP ZAČNI JINAK

v ceně 350,-Kč

+

MEDITACE ZKLIDNĚNÍ MYSLI

v hodnotě 298,-Kč

+

PDF 6 MYŠLENEK V KRIZI

originální dárek navíc

 

 

cena celkem 7498,-Kč

 

PRO VÁS TENTO MĚSÍC PLATÍ CENA
3600,-Kč + DPH ZA VŠE! Tedy 4 356 Kč s DPH.

 

,, Konečně jsem pochopila, jak to funguje." Když jsem před lety viděla film Tajemství, nadchla mě myšlenka, že si můj život tvořím sama. Začala jsem shánět další a další informace, ale po pravdě, realizace jaksi pokulhávala. Když jsem narazila na váš program, váhala jsem. Ale teď vám musím napsat. Můj život se změnil od základů. Konečně jsem pochopila, jak to funguje. Díky Báro.
Mgr. Radka Slunéčkováučitelka

Pokud vstoupíte do online programu
ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI dnes, získáte tyto
TŘI BONUSY:

E-KNIHA

Přelomový program v e-Knize, který pomohl mnoha lidem najít rovnováhu v životě a uzavřít neprospěšný kruh.

 

PDF

6 myšlenek ve formátu pdf, které vás vždycky vyvedou rychle z jakékoli momentální krize...

 

MEDITACE

Silný meditační rituál pro vás. Zklidnění mysli a rozpuštění negativních emocí.

 

Nejčastější otázky & principy:

 

 

 

Tento program je založený na zkušenosti a na letité praxi. Očekávejte návod jak na to, nejde o hromadu teoretických řečí, které si sice se zájmem přečtete, ale zůstanete přesně tam, kde jste.

 

Proč se učit zrovna od Báry?

 

Vytvářím pouze programy, které stojí na mých vlastních zkušenostech. Než je zpracuji do adekvátního formátu vždy je testuji nejen na svých klientech, ale nechávám prostor k vyjádření i jiným odborníkům. 

 

Jak dlouhá budou videa, kolik jich bude a jak často se budou zveřejňovat?

 

Každý týden dostanete svou lekci v textové podobě, ke které náleží i video. Dále na vás čekají konkrétní úlohy a výzvy.

 

Kdy začíná program online program ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI a do kdy lze uplatnit garance?

 

Online program startuje dnem 16.7.2019. Po přijetí platby dostanete obratem email s bonusy a úvodní email se vstupem do první části programu. Garance na vrácení platby trvá 14 dní od objednávky. Bonusové dárky OBDRŽÍTE IHNED po zaplacení objednávky. V případě využití garance si je můžete ponechat.
 
Kolik program stojí?

 

Cena programu se všemi bonusy je nyní 3600,-Kč + DPH = 4 356 Kč s DPH.

 

Co když mám jen málo času se programu věnovat?

 

Jednotlivé lekci vám dorazí formou emailu, ve kterém najdete své osobní odkazy na vše potřebné. Tyto odkazy budou funkční stále, tudíž se můžete k vašemu kursu vrátit kdy uznáte za vhodné. Přesto, chcete-li výsledky, je dobré se na program soustředit.

 
Co když zjistím, že program není pro mě?

 

Nechci, abyste kupovali zajíce v pytli. Sama to nemám ráda. Na online program je k dispozici garance vrácení peněz 14 dní od objednávky.

 

Věřím, že budete z programu nadšení a vložené prostředky se vám rychle zhodnotí očekávanou změnou vašeho životního scénáře.

ANO, chci využít TUTO NABÍDKU a získat tak Báry program.