JAK POUŽÍVAT ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI TAK, ABY KONKRÉTNĚ VÁM FUNGOVAL?

Naučte se, jak si přitáhnout vše, po čem toužíte a získejte díky tomu život svých snů!

Možná, že jste se v minulosti rozhodli, že chcete žít v souladu se zákonem přitažlivosti. Možná, že jste přečetli pár knih od uznávaných mentorů, sledujete motivační články nebo se zúčastnili několika seminářů.

Říkali vám, že správná aplikace tohoto zákona odbourá všechny vaše potíže a tak jste začali hledat informace. Nakonec se ale zdá, že se váš život moc nemění a vy často cítíte nejistotu v přesvědčení, že něco podobného opravdu existuje.

Sice máte pojem o teorii co a jak byste měli dělat, ale udržet načtené postupy v praxi se ukázalo jako absolutně nemožné.

Povím vám PROČ...

Nejčastější problém je se správným uchopením tohoto zákona a s jeho uvedením do běžného života, pokud nemáte konkrétní návod, jak krok za krokem postupovat.

Žijete přesně tak, jak si přejete nebo neustále tápete a nevíte, jak tento zákon správně použít?

Za sebou již nejspíš máte podstatný kus cesty. Přiznat si, že je v životě nutná nějaká změna, uvědomění si vlastní špatné situace a vstřebávání velkého množství textu z knih, vám pravděpodobně dalo dost zabrat. A tak je zcela logické, že byste si přáli, aby vaše úsilí bylo někde vidět.

Chcete si být už konečně jistí, že jdete tou správnou cestu, TO JE LOGICKÉ! Chtěli byste si dopřát zhmotnění toho, po čem toužíte a o čem týdny, měsíce nebo celé roky sníte!

Znám to dobře, protože jsem právě popsala to, po čem jsem sama roky toužila. A řeknu vám jedno, neházejte flintu do života. Pocit, kdy to konečně dokážete, za to vážně stojí!

Stojí za to zažít pocit, kdy víte, že jste v harmonii se zákonem přitažlivosti a přitahujete PŘESNĚ TO, CO CHCETE.

Moje vlastní ZKUŠENOST se zákonem, který změní vše...

Dvacet let jsem se snažila přijít na kloub tomu, jak používat zákon přitažlivosti tak, aby byl výsledek na dosah.

Když jsem se v roce 1999 dostala poprvé do rovníkové Afriky, poštěstilo se mi navštívit v jedné z tamních vesniček šamana, který pocházel z Evropy. Žil tam již 30 let. A to byl okamžik, kdy jsem poprvé slyšela od zákonu přitažlivosti z něčích úst a nevstřebávala jsem pouze teorii z různých knih. Jenže, i přes tuto zkušenost jsem se poměrně záhy přesvědčila, že najít tu správnou ,,konzistenci,, aplikování ve vlastním životě, je poměrně komplikované.

Přijít této záhadě na kloub jsem se snažila vícekrát. Jak při mých četných cestách do zahraničí, tak i doma, když jsem hltala jednu knihu za druhou. Jenže... přečetla jsem skoro vše. Jack Canfield, Esther Hicks, Joe Vitale, Diamond Marie, Jerry Hicks, Rhonda Byrne a mnozí další opanovali mojí knihovnu a ... SKORO NIC SE NEZMĚNILO.

V neutěšené chvíli, kdy jsem seděla v roce 2016 na hřbitově a promlouvala s mou maminkou jsem se rozhodla, že najdu klíč. Speciální postup, díky kterému tento zákon bude fungovat všem, kteří mu dají šanci. A začala jsem hledat cestu...

Někdy v tomto okamžiku mě napadla myšlenka, která odstartovala zásadní změnu v mém dosavadním životě. Několik měsíců trvalo, než jsem dokázala pevně uchopit celý proces, který mi pomáhá aplikovat to, co opravdu funguje. Jenže potom jsem začala přemýšlet o tom, že to, co funguje mě, nemusí fungovat i ostatním, kteří by rádi tento zákon ve svém životě přivítali.

A zatímco jednorázový úspěch nebo životní změna je většinou o štěstí než o rozumu, kompletní přeměna životního scénáře vyžaduje většinou mnohem větší úsilí.

Nežijete-li tak, jak byste chtěli, tak se točíte v neprospěšném kruhu... a děláte chyby pořád dokola... 

Taková je realita. Pokud chcete žít tak, jak chcete, musíte umět správně aplikovat jednotlivé konkrétní postupy ve chvíli, kdy to situace vyžaduje. 

Ale pozor, nemyslím tím, že je třeba přelouskat další desítku knih a zúčastnit se pěti seminářů nebo zkoušet stále dokola uvést získané poznatky do praxe. Mluvím tady o tom, že je potřeba naučit se používat konkrétní postupy v životě tak, aby se váš vysněný život stal realitou

Internet přetéká různými návody, postupy a radami, jak na to. Jenže jedna věc je obecná informace a druhá věc je umět tuto informaci používat.

To je DŮVOD, proč skoro každý o zákoně přitažlivosti ví, ale málokdo ho umí používat

Většina těch, kteří knihy, kde je zákon přitažlivosti hlavním tématem čtou, zkrátka neví, jak to udělat, aby teoretické znalosti začaly fungovat.

Nemá po ruce specifický systém, díky kterému by se začaly skládat jednotlivé dílky do skládačky s názvem ideální vibrace.

Byla jsem na tom úplně stejně a trvalo mi dlouhé roky, než jsem vybrala přesně to, co funguje, propojila to dohromady a vytvořila jasný postup, který změní životní realitu každému, kdo má zájem žít jinak..

2 důvody, proč se vám nedaří zákon přitažlivosti používat

První problém lidí, kterým je šťastný a spokojený život hodně vzdálený je fakt, že nemůžou najít způsob, jak uvést získané informace do praxe.

Druhý problém lidí, kteří nejsou se svým životem spokojení a nic nefunguje tak, jak by si přáli, je jejich představa, že navštěvováním kursů nebo čtením knih to tak nějak do jejich života dorazí samo.

Princip je přitom SNADNÝ

KROK #1: Naučit se, jak krok za krokem aplikovat ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI, který dokáže váš život změnit na takový, po kterém toužíte
KROK #2: Změnit vnitřní nastavení tak, abyste na nevědomé úrovni nepřitahovali to, co ve svém životě nechcete
KROK #3: Díky zažití těchto návyků se dostali do fáze, kdy budete vědomě tvořit to, co chcete, každý den

Celý online program jsem připravila tak, aby jednotlivé lekce pochopil úplně každý. Na základě svojí strategie, která mi změnila celý život, jsem vytvořila online program, který vám chci nyní představit!

Díky programu ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI sami dokážete:

 • Odhalit příčinu, proč vám zákon přitažlivosti nefungoval
 • Poznat dvě hlavní překážky, které vám znemožňovaly se posunout dál
 • Uchopit tento úkaz tak, aby vás nemohlo ovlivňovat negativní chování jiných lidí
 • Zefektivnit používání zákona přitažlivosti ve čtyřech krocích a výrazně tak změnit svůj život
 • Stabilizovat přítomnost tohoto zákona ve svém životě a učinit z jeho užívání každodenní návyk

Co říkají účastníci PROGRAMU...

,,Věci se začaly dít a já se nestačila divit." Když jsem vstoupila do Báry online programu, byla jsem poměrně zvědavá. Byl to totiž druhý program po proramu Moje akademie štěstí a tak jsem věděla, že můžu čekat kvalitu. Jenže na druhou stranu jsem netušila, jak bych se s tímto zákonem mohla naučit pracovat. Četla jsem Tajemství i poslouchala knihy od Hickse na youtube a pořád nic. A tak jsem měla smíšená očekávání. A moje nevěřícnost se změnila na naprostý úžas ve chvíli, kdy se mi začaly v mém životě dít konečně věci, o které stojím. Po Bářin online program MOJE měsících mám práci snů, nového partnera a zbavila jsem se nálepky věčné potížistky, kterou jsem sama sobě dala. Báro, z celého srdce díky, Lenka A.

Ing. Lenka Arnoštováekonomka

,, Protože náš život se nezměnil o 100, ale o 300%." Jako muž jsem k těmto věcem poměrně dost skeptický. Na rovinu, program jsem koupil pro mou přítelkyni. A nyní po třech měsících píši velké poděkování. Protože náš život se nezměnil o 100, ale o 300%. Děkujeme Mirek a Adéla

Bc. Miroslav Novýauditor

Pro koho je ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI...

 • Máte pojem o tom, že nějaký ten zákon přitažlivosti existuje. Četli jste knihu nebo článek, ale nedaří se vám uvést jeho sílu do života.
 • Zkoušeli jste i vícekrát dodržovat postupy, které jste vyčetli nebo získali na semináři nebo kursu. Přesto je výsledek k ničemu.
 • Jste ochotni zkusit bez předsudků uvádět do praxe to, co se v online programu dozvíte a věříte tomu, že váš život změnit lze.
 • Chcete návod krok za krokem a ne obecné informace, kterých máte plnou hlavu.

S mou garancí si můžete být 100% jistí, že se váš život posune prospěšným směrem. V případě, že po vstupu do online programu ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI nebudete přesvědčení, že to stojí za to, napište mi do  14 dní a vrátím vám všechny peníze. Bez otázek. Bez potíží. Ihned. 

ZÍSKEJTE fungující online program s konkrétním posláním:

 

ZMĚNIT VÁŠ DOSAVADNÍ ŽIVOT, VYMAZAT OBAVY A DOVÉST VÁS AŽ DO VAŠEHO VYTOUŽENÉHO CÍLE.

 

 • CELKEM 5 ČÁSTÍ, VČETNĚ VIDEO LEKCÍ
  5 částí, 23 podrobných lekcí, pdf soubory a videa pro vás
 • KONKRÉTNÍ A JASNÉ RADY
  Žádná nudná snůška slov, konkrétní postupy a výzva k jejich aplikaci
 • VEDENÍ KROK ZA KROKEM
  Skrze specifické úlohy a zpětnou vazbu vás povedu až k cíli
 • BONUSY
  Motivační videa, závěrečné překvapení a speciální nabídky pouze pro účastníky kursu.

Kdo je Bára Englischová?

Milující máma zbožňující cestování po celém světě, Mentorka, publicistka a zakladatelka projektu Detoxikuj život. Autorka jedinečného online programu MOJE AKADEMIE ŠTĚSTÍ.

Svoji intuici s láskou tříbím již přes dvacet let a skrze ni a s vhledem do podstaty vědomí vám nabízím nový životní náhled, pojmenování původce problému ve vašem životě a pomocnou ruku při změně směru vaší životní cesty.

Od Vás očekávám jedno jediné - ROZHODNUTÍ.

 

 

V ČEM SE VÁŠ ŽIVOT ZMĚNÍ, POKUD TO DOKÁŽETE?

Možná teď jen tak sedíte a vnímáte jen své potíže a problémy, které se na vás valí ze všech stran. A neumíte si představit, že by to mohlo být jinak.  Práce vás nebaví, ve vztahu se také nevznášíte na růžovém obláčku nebo žádný nemáte, na sebe se nemůžete ani podívat a o nějakém setrvalém štěstí se vám může tak akorát zdát. Pokud i vy máte pocit, že na sobě pracujete a výsledky nejsou vidět, tak nyní je vaše příležitost. Vytvořte život, který chcete žít.

V tomto měsíci ZÍSKÁTE:

CELÝ ONLINE PROGRAM ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI

 

v hodnotě 2450,-Kč

+

eKniha STOP ZAČNI JINAK

v prodejní ceně 350,-Kč

+

MEDITACE ZKLIDNĚNÍ MYSLI

v hodnotě 298,-Kč

+

PDF 6 MYŠLENEK V KRIZI

originální dárek navíc

 

PRO VÁS TENTO MĚSÍC PLATÍ CENA 930,-Kč ZA VŠE!

celkem 930,- Kč

Pokud vstoupíte do online programu ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI dnes, získáte tyto TŘI BONUSY:

BONUS #1

e-Kniha

Přelomový program v e-Knize, který pomohl mnoha lidem najít rovnováhu v životě a uzavřít neprospěšný kruh.

BONUS #2

pdf

6 myšlenek ve formátu pdf, které vás vždycky vyvedou rychle z jakékoli momentální krize...

BONUS #3

meditace

Silný meditační rituál pro vás. Zklidnění mysli a rozpuštění negativních emocí.

Nejčastější otázky & principy:

V čem je tento program jiný?

 

Tento program je založený na zkušenosti a na letité praxi. Očekávejte návod jak na to, nejde o hromadu teoretických řečí, které si sice se zájmem přečtete, ale zůstanete přesně tam, kde jste.

 

Proč se učit zrovna od Báry?

 

Vytvářím pouze programy, které stojí na mých vlastních zkušenostech. Než je zpracuji do adekvátního formátu vždy je testuji nejen na svých klientech, ale nechávám prostor k vyjádření i jiným odborníkům. 

 

Jak dlouhá budou videa, kolik jich bude a jak často se budou zveřejňovat?

 

Každý týden dostanete svou lekci v textové podobě, ke které náleží i video. Dále na vás čekají konkrétní úlohy a výzvy.

 

Kdy začíná program online program ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI V PRAXI a do kdy lze uplatnit garance?

 

Online program startuje dnem 16.7.2019. Po přijetí platby dostanete obratem email s bonusy a úvodní email se vstupem do první části programu. Garance na vrácení platby trvá 14 dní od objednávky. Bonusové dárky OBDRŽÍTE IHNED po zaplacení objednávky. V případě využití garance si je můžete ponechat.
 
Kolik program stojí?

 

Cena programu se všemi bonusy je nyní 960,-Kč.

 

Co když mám jen málo času se programu věnovat?

 

Jednotlivé lekci vám dorazí formou emailu, ve kterém najdete své osobní odkazy na vše potřebné. Tyto odkazy budou funkční stále, tudíž se můžete k vašemu kursu vrátit kdy uznáte za vhodné. Přesto, chcete-li výsledky, je dobré se na program soustředit.

 
Co když zjistím, že program není pro mě?

 

Nechci, abyste kupovali zajíce v pytli. Sama to nemám ráda. Na online program je k dispozici garance vrácení peněz 14 dní od objednávky.

 

Věřím, že budete z programu nadšení a vložené prostředky se vám rychle zhodnotí očekávanou změnou vašeho životního scénáře.
 

 

ANO, chci využít TUTO NABÍDKU a získat tak Báry program.