Změňte svou minulost aneb Nenechte ji ničit váš život!

Nedávno jsem se dozvěděla od jedné klientky, jak moc lidé řeší její minulost. Pokud nyní čekáte, že má za sebou nějaké kontroverzní počiny, tak vás asi zklamu.

Když jí bylo 20 let, vzala si svou tehdejší lásku. O rok později se rozvedla. Pán se s tím nesmířil do dneška a verbálně ji špiní v průběhu let všude, kde může. Vždy, když na ní přijde řeč, tak spustí lavinu negativních vět, což se po pár pivech ještě stupňuje.

Bohužel, na maloměstě, kde se zná (s nadsázkou), každý s každým, se to k ní vždy donese. A ona, po 25 letech od této události, s novým plnohodnotným životem, má stále svíravý pocit žaludku, když jejich auto mířící na návštěvu k jejím rodičům, přejede pomyslné hranice rodného města.

MINULOST 2

Na rovinu, trochu mi to připomíná můj vlastní příběh starý 20 let, ale to je vedlejší. Proč o tom píši.

Proč se neustále zabýváme tím, co bylo? Proč se necháme hodnotit? Proč si necháme, někdy velmi snadno, vnutit pocit, že musíme za jednu chybu z minulosti platit tolikrát?

Naše paměť je pružná, dynamická a dá se velmi dobře měnit. I když se vám to může zdát absurdní, dokážeme si pamatovat i věci, které se nikdy nestaly. Stejně tak umíme zapomenout situace, které se vážně staly. A tento fakt nám může být nápomocný při změně obsahu našeho podvědomí.

Pokud chceme přepsat naše zažitá přesvědčení, která sídlí v naší mysli, musíme se naučit změnit to, jak naše podvědomá část vnímá minulost. Přepsání vzorců v podvědomí je vlastně upřednostnění prospěšných vzpomínek před těmi, které nám škodí. A tento proces je nutný zakořenit v našem mozku.

Co je ta pravá realita?

Pokud se zamyslíte nad tím, co je skutečné a co nikoli, dojdete k tomu, že je to chiméra. Ta jedna jediná skutečnost zkrátka neexistuje.

MINULOST 1

Je to velmi snadno pochopitelné, protože pokud se zeptáte tří sourozenců v dospělosti na jejich dětství, každý vám řekne něco jiného. A pozor, nemusí jít o zcela jiný obsah toto, co se stalo.

Ale každý z nich vnímá něco jiného jako to důležité a to hlavní, co utvářelo jeho komplexní pohled na celé dětství.

Skutečnost je pouze odraz našich vzpomínek, které jsou v každém podvědomí úplně jiné. A tudíž zkuste přijmout jiný úhel na věc. Ona neexistuje!

Každý člověk má výběrové vnímání světa kolem, tudíž vidí pouze něco, slyší pouze něco a vnímá pouze něco. Nelze nasnímat všechno, co se kolem nás děje, je to nereálné. Miliony vjemů na nás útočí ze všech stran a nejsme stroje, jsme lidé s nějakou kapacitou.

MINULOST 3

Něco z toho, co vnímáme si vědomě vybíráme, něco si vůbec nevybíráme, protože dochází k nevědomému zápisu do našeho podvědomí.

Bohužel se nám takto do našeho velkoskladu podvědomí zapisují i věci, které pro náš život nejsou prospěšné. Jestli teď přemýšlíte nad tím, proč se do našeho podvědomí zapisují věci, které jsou negativní, tak odpověď je velmi jednoduchá.

Naše vibrační energetické pole přitahuje přesně ty věci, na které je zrovna naladěno. Prostě pokud vysíláte, zjednodušeně řečeno, nějakou frekvenci, tak chytíte odpovídající rádio.

Ve chvíli, kdy je ve vašem životě ,,všechno špatné,, přitahujete dál všechno špatné, dokud tento proces nezastavíte, nepřehodíte výhybku a nevydáte se jiným směrem.

Možná to bude někomu připadat zvláštní, ale ve chvíli, kdy se nasměrujete na harmonii a klid, se váš život začne pomalu měnit. Kdybych to chtěla co nejvíc zjednodušit, tak opravdu záleží na tom, kam upíráte svou pozornost.

MINULOST 4

Dokážete si vybavit ten pocit, když vstanete se špatnou náladou, kterou si vyvoláte nějakou negativní myšlenkou z předchozího dne?

Potom máte kávu po ránu moc teplou nebo studenou, sousedka se dívá úkosem, v autě narazíte na řidiče, jenž vám vjede do cesty a celý den se nese v duchu těchto ,,nepříjemností“.

A dokážete si vybavit, jaké to je, když vstanete s úsměvem? Co třeba ráno po vydařené schůzce s příjemným protějškem?

Jste plní elánu a vše vám jde jakoby samo.

Není to náhoda, přesně takto funguje nejsilnější vesmírný zákon na nevědomé úrovni. O něm jsme psala tady.

Jak změnit vlastní vnímání minulosti?

Pokud připustíte, že minulost neexistuje v té podobě, jak jste byli navyklí ji chápat, můžete zcela změnit směr vašeho života v budoucnosti. Vím, že to zní až magicky, ale funguje to stoprocentně.

Když změníte to, jak vnímáte nějakou událost z minulosti, tak komplexně ovlivníte události ve své vlastní budoucnosti. To, co se děje nyní, je pouhým výsledkem toho, jak vnímáte to, co se vám v minulosti stalo.

Pokud dokážete změnit úhel pohledu na to, co se vám kdysi stalo, potom změníte vibrační realitu svého energetického pole a změníte to, co se bude dít teď a v následujících dnech. Toto je Zákon přitažlivosti v praxi, o kterém jsem psala podrobně tady. Mnoho lidí, kteří prošli mým online programem, vrtí hlavou nad tím, co si zbytečně celé dlouhé roky ve svém životě tvořili.

MINULOST 6

Jestli se chcete zbavit zátěže, kterou na vás neustále nakládají vzpomínky z minulosti, dejte se do toho. Váš život se po této zkušenosti úplně změní a to, o čem nyní pouze sníte, se stane postupně realitou.

Pamatujte si, že zákon přitažlivosti funguje ať tomu věříte nebo ne. Ať ho používáte vědomě nebo ne. Prostě je ve vašem životě a vše co vy vnímáte jako váš pozemský život, to řídí. Jestli chcete žít jinak, je to pouze o vašem nynějším rozhodnutí.

Vzpomínky můžete měnit několika způsoby:

A, Špatnou, neprospěšnou vzpomínku, která na vás z minulosti vyskakuje při každé příležitosti a ztrpčuje vám život, můžete přepsat na vzpomínku dobrou. Díky této metodě si budete událost, která se stala pamatovat jinak, lidově řečeno ji uvidíte v jiném světle.

B, Další možností je upření pozornosti na to, co vám špatná zkušenost přinesla. S odstupem lze na každé životní negativní situaci najít něco, co lze považovat za pozitivní aspekt. Na ten je poté třeba se cíleně zaměřit.

C, Poslední možností je výmaz vaší vzpomínky z podvědomí. V takovém případě ji prostě zapomenete. Nebude dominantní ve vaší mysli, zeslábne a poté zmizí v propadlišti dějin.

Všechny tři procesy jsou dostupné pro každého.

MINULOST 8

Pokud jste ochotni změnit zorný úhel vašeho pohledu na svůj dosavadní život, dorazíte do cíle rychle.

Ve chvíli, kdy si umožníte ,,luxus,, nového uvažování, můžete vědomě vytvořit životní realitu, po které toužíte.

Pokud:

1, se rozhodnete změnit průběh svého života

2, opustíte roli oběti a přijmete zodpovědnost za svůj život

3, máte vnitřní motivaci, (která může pramenit klidně z totální skepse, že jste na dně)

tak jste na nejlepší cestě k výsledkům.

Věřím, že to dokážete. Jste skvělá bytost. Ano, právě vy. Na to myslete především.

Jestli máte chuť na sobě pracovat, je to to nejlepší, co lze dělat. Co otevírá nevídané možnosti. Ať už se rozhodnete pro osobní cestu, kurz, workshop nebo online program, uděláte dobře. Poslouchejte svou intuici. A pokud chcete, podívejte se do oblíbeného transformačního programu s názvem Moje akademie štěstí. 

AUTORKA

Bára je publicistka, mentorka, certifikovaý kouč a zakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT. Je autorkou jedinečných online programů Moje akademie štěstíZákon přitažlivosti v praxi. Napsala e-Booky: Stop začni jinak, Sama s miminkem aneb Jak najít klíč k úsměvu, Detox těla nestačí, detoxikuj život, Porozchodník a pomáhá skrze online podpůrné programy zdarma  Zlikviduj strach a První pomoc po rozchodu mnoha lidem zbavit se strachu a zvednout se ze dna.

Komentáře
  1. J napsal:

    Konecne neco rozumneho..
    Je to v podstate tak,jak se pise..Vsechno je to o mysli. Jak si ji nastavis a kam ji nasmerujes, tam pujde..
    Kdyz vyjdu z baraku nasranej, tak potkavam samy nasrany lidi..
    Kdyz vyjdu v dobry nalade a s usmevem, tak potkavam zase uplne jine lidi.. A minulost cloveka nici, je potreba se zamerit na budoucnost a uvazovat dopredu, ne dozadu. Ne co bylo, ale co chci, aby bylo..To taky bude..

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů