VIDEO ROZHOVOR – Léčitel Jiří Vondrák aneb Cesta k vytouženému miminku- Jak otěhotnět?

Žijete si svůj život. Bavíte se. Studujete. Cestujete. Uběhne pár let.

Nacházíte práci snů (nebo také ne), máte za sebou pár (vážnějších i povrchnějších) vztahů. Některé sny se staly skutečností.

A najednou je to tady. Do vašeho života přijde ON/ONA a po (kratším nebo delším) soužití si přejete počít dítě.

Zatím co ještě před pár roky bylo téma dítě tabu, nyní když by bylo vítané nějak nepřichází. Proč? Jak je to možné? Je špatně něco se mnou nebo s partnerem? Miliony otázek denně se honí hlavou a žena tápe. Cítí nejistotu, pochybování o svém ženství, strach z nemoci, úzkost, že nebude maminkou. Jenže.

Je mnoho důvodů, které můžou otěhotnění brzdit a o nichž se tak nějak ví (každý lékař se tyto důvody bude snažit vyloučit). Jde o nadbytečný stres, neprůchodnost vejcovodu nebo obou, nefungující ovulaci, endometriózu nebo poruchy imunity. Taktéž bude pozornost upřena na partnera, kde se sleduje počet a pohyblivost spermií, stav imunity organismu, či varikokéla ( jde o rozšíření žil v oblasti šourku. Vzniká většinou na levé straně skrota, která je vzhledem k uspořádání krevního řečiště k této poruše náchylnější. Po vzniku varikokély dochází k městnání krve v cévách, které zásobují varle).

Je mnoho doporučení, o kterých se žena dozví a nekonečný seznam rad, které by měla dodržovat. Správně se stravovat ( hlavně zdravě a pravidelně), užívat doplňky podporující otěhotnění, pravidelně se pohybovat, nekouřit, nepít alkohol, vyhýbat se stresu a mnoho (mnoho!) dalších. Jistě užitečných rad, které se v honbě za svým malým voňavým pokladem snaží spousta žen dodržovat. Také je doporučeno měření teploty (v návaznosti na ovulaci) a po pohlavním styku držet nohy nahoru několik desítek minut.

Ze všech stran útočí články typu 10 rad co dělat pro zdárné otěhotnění nebo 8 rad jak zvýšit pravděpodobnost početí. Tlak okolí, tlak v nitru u sebe sama, měsíc co měsíc zoufalství, že se nedaří. Dotazy kamarádek a kolegyň v práci, které časem jakoby ustanou a střídají je soucitné pohledy. To na klidu žádné ženě nepřidá.

Jenže. Co když je to všechno jinak? A k vytouženému miminku můžete najít cestu ,,pouhým,, nastavením mysli?

Je naivní si myslet, že tak mocná čarodějka, jakou příroda bezpochyby je by někomu JEN TAK bránila v oplodnění. Nemá to logiku. Ostatně znám hodně žen, které po letech snažení pustily myšlenku mít vlastního potomka k vodě. Dokonce jich většina měla za sebou několik pokusů o umělé oplodnění. A ve chvíli kdy přestaly na myšlence otěhotnění LPĚT se TO stalo.

Je paradoxní, že zpětně o tom, proč tomu tak bylo málokdo přemýšlí. Zkrátka náhoda. Vážně?

Co když nastavením mysli a přístupem k životu jako takovému můžete otěhotnět? Co když veškeré logikou vedené pokusy a následující zdrcující zklamání z neúspěchu drtí vaše podvědomí a zasévají další neúrodnou půdu? Co když vede cesta jiným směrem?

Když jsem se sešla na rozhovor s panem léčitelem ing. Jiřím Vondrákem, netušila jsem kudy se naše povídání bude ubírat. Ale poněvadž mi spousta z vás psala, ať téma početí načnu, zeptala jsem se. Odpovědi najdete od minuty 5:12.

Jak říká léčitel pan ing.Jiří Vondrák, pouze žena dokáže novou bytost přitáhnout. Každé přerušené těhotenství, každé nepovedené těhotenství může blokovat otěhotnění. V první řadě je nutné vyčistit ženskou bytost od minulosti (od minulých vztahů, negativních myšlenek).

Pokud si v sobě nesete křivdu, smutek, chuť se pomstít nebo pocit provinění je nutné uzavřít minulost. Zbavit se jí a s pohledem upřeným k prosvětlenému dnešku a sluncem zalitému zítřku věřit, že nová bytost je již na cestě k vám.

Pokud vás zajímají další naše videa, najdete je na stránce určené k záznamům z webinářů.

 

AUTORKA

Bára je publicistka, mentorka, certifikovaý kouč a zakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT. Je autorkou jedinečných online programů Moje akademie štěstíZákon přitažlivosti v praxi. Napsala e-Booky: Stop začni jinak, Sama s miminkem aneb Jak najít klíč k úsměvu, Detox těla nestačí, detoxikuj život, Porozchodník a pomáhá skrze online podpůrné programy zdarma  Zlikviduj strach a První pomoc po rozchodu mnoha lidem zbavit se strachu a zvednout se ze dna.

Komentáře
  1. Lucie napsal:

    Velmi inspirujici clanek a skvely rozhovor s panem Vondrakem. Z vlastni zkusenosti mohu potvrdit silu mysli i vliv minulosti na poceti.

    Kdyz jsem chtela otehotnet, „nahodou“ jsem se dozvedela o nasilnem preruseni tehotenstvi v nasem rode, kter zpusobil otec nenarozeneho ditete. Nemluvilo se o tom u nas, bylo to tabu. Nenarozene miminko jsem oplakala, dala mu pozornost a rozloucila se s nim. Zanedlouho jsem otehotnela. Po druhem diteti jsem touzila velmi silne, nastesti me velke chteni neblokovalo poceti. V te dobe jsem se dostala jakousi shodou okolnosti k MUDr. Maslove, kdyz kamaradka nemohla, tak mi nabidla jit misto ni. Sla jsem a po povidani a vybarveni obrazku mi pani Maslova rekla, ze ji vychazi, ze budu mit problem s otehotnenim. Spadla mi brada a skoro jsem se nezmohla na slovo, coz se moc nehodilo, kdyz konec sezeni byl za pet minut. Ja si tam sla pro podporu a dostala jsem tuhle tafku. Nicmene, poucila jsem se, ze je cas dat na sebe a nehledat u ostatnich. Rozhodla jsem se jejim slovun NEVERIT, coz byla fuska, protoze pro me byla autoritou. Musela jsem to silou mysli zpracovat, nenechat si vytvorit blok. A povedlo se, o mesic pozdeji jsem otehotnela!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů