Co najdete v online programu Moje akademie štěstí?

Když jsem vytvářela můj online program Moje akademie štěstí, mělo to svůj zásadní důvod. Sama jsem dlouhé roky hledala informace, které by mohly můj život nějakým zásadním způsobem obohatit a posunout dopředu. V té době nebyl internet, přečetla jsem desítky knih, navštívila mnoho seminářů a neustále zkoumala další a další pohledy na věc.

Dnes sice internet je, ale do vědomé cesty, kterou si modeluje každý z nás samostatně, v souladu se svým vývojem, vnesl akorát chaos. Na jedno téma najdete stovky článků, jste nuceni zkoumat jejich zdroje a sami vyhodnocovat, co je a co není pro vás přínosem.

V tom největším zmatku, když jsem vedla konzultace s klienty, byla otázka na platformu, kde lze najít vše pěkně pohromadě čím dál tím častější.

ju

A tak jsem se rozhodla napsat tento článek pro každého, kdo si nechce pořizovat zajíce v pytli a potřebuje pro své niterné rozhodnutí více informací, než které se vejdou na úvodní stránku k mému online programu.

Co je to online program a jak probíhá?

Jako člen mého online programu Moje akademie štěstí dostanete přístupové jméno a heslo do členské sekce. Do té se přihlašujete na internetu z pohodlí svého domova, nebo kdekoli se právě nacházíte. Nemusíte nikam dojíždět.

Online program je rozdělen do 8 modulů. Každý modul má odlišný počet lekcí a v něm jsou pak jednotlivé konkrétní úkoly. Po každém modulu máte vždy pár dní na vstřebání všeho, co se naučíme.  Za těch 50 dní, kdy budeme společně pracovat na tom, aby se váš život změnil,  nastavíme doslova od nuly celou vaši mysl tak, že po ukončení programu uvidíte vaši realitu z úplně jiné, prospěšné perspektivy!

Veškeré informace pro vás, úkoly i postupné návody jsou buď ve formě videí nebo ve formě textů, které jsou srozumitelné a snadno čtivé.

Toto uvidíte, když se přihlásíte do členské sekce online programu Moje akademie štěstí:

maš1

Jednotlivé moduly online programu Moje akademie štěstí jsou přehledně uspořádané:

maš2

Každý modul má svoje konkrétní schéma, kde jsou popsány detailně všechny lekce:

maš3

Výhodou online programu při porovnání s klasickým seminářem nebo kurzem je fakt, že o nic nepřijdete

Můžete se totiž k jednotlivým postupům, modulům, lekcím, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu. Také máte možnost vaše pokroky konzultovat se mnou emailem.

Ke každé lekci si můžete také buď stáhnout pracovní listy nebo si pustit motivační video, což vám pomůže jednotlivé věci přesouvat do reality a nezůstane pouze o teoretickém přemýšlení.

Další obrovskou výhodou je, že se nemusíte nikam přesouvat

Celý online program probíhá online formou pomocí videí a textů. Nebudete nikam dojíždět, řešit co si obléknete a jak se upravíte. Zkrátka si uvaříte oblíbený čaj a sednete si k počítači s funkčním internetovým připojením.

Jednotlivé kroky se vám otevírají podle časového harmonogramu, který si stáhnete do počítače hned v úvodní lekci. Je z něj jasně patrné, které dny studujete z pohodlí svého domova a které dny máte zasloužený odpočinek. Někomu vyhovuje projít si lekci hned po ránu, někdo usedá k další lekci po večerech a někdo pracuje v kuse celý víkend.

To, jak rychle budete postupovat Akademií vpřed je ve vašich rukách, přístupy do online programu máte navždy.

Co když to za 50 dní nestihnu?

Na rovinu, pouze 30% studentů stihne programem projít v termínu. To vůbec nevadí. Jak jsem již psala, přístupy do online programu Moje akademie štěstí máte navždy.

Běžně se děje to, že někdo musí v průběhu online programu na služební cestu, odjede s rodinou na dovolenou nebo na prodloužený víkend atd. Může se stát i to, že vás pár dní budou plně zaměstnávat nemocné děti, přijímačky na školu nebo se zdržíte v porodnici.

Buďte v klidu. Každý z vás online program dokončí tak, jak to přímo jemu vyhovuje. Pořád máte možnost mi kdykoli napsat na email a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Co je ta bonusová sekce?

V bonusové sekci najdete videa, ve kterých pouze pro online program Moje akademie štěstí odpovídají odborníci napříč různorodým spektrem na vaše otázky, které mi chodí emailem. Jejich objektivní vhled je cenným přínosem tohoto programu.

maš4

Kromě obsahu mám pro vás připravená videa s nádechem zámeckých komnat, která ve vás vyvolají pocit útulnosti a hřejivosti. Protože už to, že se staráte vědomě o svůj vnitřní rozvoj si zaslouží odměnu.

maš5

Pevně věřím, že jsem odpověděla na všechny vaše otázky, v případě, že vám nějaká odpověď chybí, napište mi na info@barboraenglischova.cz

AUTORKA

Bára je publicistka, mentorka, certifikovaý kouč a zakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT. Je autorkou jedinečných online programů Moje akademie štěstíZákon přitažlivosti v praxi. Napsala e-Booky: Stop začni jinak, Sama s miminkem aneb Jak najít klíč k úsměvu, Detox těla nestačí, detoxikuj život, Porozchodník a pomáhá skrze online podpůrné programy zdarma  Zlikviduj strach a První pomoc po rozchodu mnoha lidem zbavit se strachu a zvednout se ze dna.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů