MOJE knihy pro vás:   \"\"

\"\"

0
z vás
už četlo tento eBook

Stáhni si ZDARMA eBook

DETOXIKUJ ŽIVOT ANEB DETOX TĚLA NESTAČÍ

obsahově poutavý e-Book, který vysvětluje, jak souvisí detoxikace těla s naší myslí. Jaké podpůrné metody můžete začlenit do vašeho každodenního života + konkrétní tipy.

Pod tlačítkem najdete informace o  e-KNIZE

STOP - ZAČNI JINAK

Věřím, že se tato e-Kniha dostane do rukou každému, kdo má odhodlání a chuť změnit svůj život. Každému, kdo milionkrát začal a nikdy cestu nedokončil, protože těkal z jednoho informačního zdroje ke druhému.

Každému, kdo ocení ucelenost důležitých sdělení na jednom místě. Každému, kdo hledá nataženou pomocnou ruku, aby ji chytil a s její pomocí se dostal dál. Máte možnost volby zda chcete běh svého života změnit. 127 stran + PRACOVNÍ LISTY.

\"\"

0
z vás
už má e-Knihu zdarma doma

Stáhni si ZDARMA e-KNIHU

SAMA S MIMINKEM ANEB JAK NAJÍT KLÍČ K ÚSMĚVU

e-KNIHA, se kterou už nebudeš nikdy sama. Je určená hlavně pro ženy, které z jakéhokoliv důvodu zůstaly na svoje těhotenství samy a pro maminky, které žijí se svým miminkem bez partnera. V knize jsou seznamy (do porodnice, výbavička pro dítě), informace, léčebné meditace, návody jak se cítit lépe a vykročit správným směrem bez smutků a úzkostí. Zbav se svého strachu jednou provždy. 113 stran plných informací a sdílení.

Pod tlačítkem najdete informace o  e-KNIZE

POROZCHODNÍK

Pokud je za Vámi (z jakéhokoliv důvodu) rozchod s partnerem, cítíte-li úzkost, strach a neumíte se se situací srovnat je tato e-KNIHA právě pro Vás. 83 stran informací a praktických funkčních tipů, které můžete udělat HNED.

Pod tlačítkem najdete informace o  e-KNIZE

DETOX MYSLI aneb 30DENNÍ VÝZVA

Cítíte únavu, stres, nespokojenost se svým životem?  Pak je tato e-KNIHA právě pro Vás. 44 stran informací a praktických rad. Změna vhledu do vašeho života den po dni, po celý měsíc.