Máte za sebou rozchod s partnerem a je vám čím dál tím hůř?

 • Cítíte nesnesitelnou bolest a nevíte si s ní rady?
 • Nespíte, nejíte a nemůžete se na nic soustředit?
 • Máte pocit, že váš život skončil?

Můj vztah s partnerem skončil v polovině mého těhotenství. Vše, čemu jsem věřila bylo pryč. A dnes za tuto zkušenost děkuji každý den. Teď pomohu i VÁM najít cestu, na jejímž konci žádná bolest nebude.

Znám přesně ten pocit, když je pro vás nadlidským úkolem dojít si na WC a přes slzy nemůžete otevřít oči.

Jenže ve chvíli, kdy jsem myslela, že se bolestí zblázním jsem objevila něco, co zásadně změnilo můj životní scénář. A nyní chci pomoct i vám.

 

Každou minutu, každou hodinu, každé následující ráno ... vám bude lépe.

Pomůže vám...

POROZCHODNÍK

Vím přesně, jak se nyní cítíte.

Sama jsem ve svém životě řešila to samé. A teorie ani rádoby dobré rady mi vůbec nepomáhaly. Musela jsem se sama poprat s temným údolím a najít řešení. 

Dnes pomáhám, na základě mojí zkušenosti, nasměrovat vaší mysl prospěšným směrem. 

Dokázala jsem přehodit výhybku chodu svého života v době, kdy leckdo láme sám nad sebou hůl. Poradím vám jak na to.

V čem vám moje e-kniha pomůže?

 • ZJISTÍTE, ŽE Z VAŠÍ SITUACE JE CESTA VEN A DOZVÍTE SE JAK IHNED PŘESTAT S NIČENÍM SEBE SAMA
  Když jsem těhotná seděla doma na zemi a věděla jsem, že můj vztah skončil, neuměla jsem si představit co bude dál. Vím přesně jak se nyní cítíte a pomůžu vám ušetřit čas, který zbytečně utápěním v bolesti plyne kolem vás.
 • POMŮŽU VÁM NAJÍT A SPUSTIT PŘÍVAL ENERGIE
  Pomocí vizualizační techniky vám pomůžu změnit energetické pole, které je kolem vás. Ve chvíli, kdy negativní energie ztratí sílu do vašeho života přijdou události, které si nyní pouze představujete.
 • PRAKTICKÉ DESATERO VÁS NENECHÁ PŘEMÝŠLET O NĚČEM, CO VY NEZMĚNÍTE A ZAČNETE KONAT
  Zbavíte se intenzivní bolesti, úzkosti a neustálého přemýšlení o něm/o ní. Začnete stavět základy síly, která vás již nikdy nenechá na holičkách. Sebeláska a sebeuvědomění se natrvalo usadí ve vaší mysli.
 • ZBAVÍTE SE STRACHU (ŽE NĚCO NEZVLÁDNETE, ŽE NA NĚCO NEMÁTE A ŽE ZŮSTANETE SAMA)
  Začnete měnit svůj životní scénář a pochopíte, proč je nutné udělat určité kroky, aby se vám nejen ulevilo, ale zároveń se začaly dít věci tak, jak opravdu chcete.
 • KONKRÉTNÍ ÚKOLY ZAMĚSTNAJÍ VAŠI HLAVU, SRDCE I RUCE
  Na další destruktivní jednání už nebudete mít chuť ani čas. Naladíte se na přívalovou vlnu pozitivní inspirace, která vás nenechá vracet se neustále k tomu, co bylo. A navíc, bude vám to jedno.

KONEC pláče, sebelítosti, sebeobviňování a neustálého sledování ex partnera. Přestanete dělat věci, které stejně nikam nevedou a hlavně, ve chvíli kdy ON opět projeví zájem VY budete ta, která bude určovat nová pravidla.

Všechny svoje poznatky, zkušenosti, praktické kroky i plán jak z pocitu bolesti udělat zářivou budoucnost  + naprosto otevřený příběh 

vám teď předkládám v e-booku

POROZCHODNÍK

K čemu vám POROZCHODNÍK bude?

 • UŽ ŽÁDÁ BOLEST, ÚZKOST ANI NEGATIVNÍ MYŠLENKY
  Naučíte se udržovat svoje emoční tělo v rovnováze, opustíte destruktivní jednání a vykročíte jiným směrem.
 • VAŠE ENERGETICKÉ POLE ZAČNE VYZAŘOVAT VIBRACE, KTERÉ ZKVALITNÍ VÁŠ ŽIVOT
  ANO, vaše energie a chuť do života udiví nejen vašeho bývalého partnera, ale celé vaše okolí
 • KONEC NESPAVOSTI A KRUHŮ POD OČIMA
  Budete spát každou noc za pomoci podpůrné léčebné meditace a váš fyzický vzhled neutrpí vaším rozchodem. Ráno co ráno se probudíte s úsměvem na rtech a s pocitem kvalitního odpočinku.
 • UŠETŘÍTE MNOHO ČASU
  V eBooku najdete vyzkoušený obsah z posledních deseti let mojí praxe. Za tu dobu jsem zakoupila několik kursů, navštívila desítky přednášek a a přečetla mnoho odborných knih. Stálo mě to spoustu času. Vy nyní dostáváte TO, co FUNGUJE. Bez zbytečných stránek suché teorie kolem.
 • MOJE PODPORA A ODPOVĚDI NA VAŠE DOTAZY JE SAMOZŘEJMOSTÍ
  Pokud nebudete něčemu rozumět, s něčím si vědět rady jsem zde pro vás. Stačí napsat zprávu na FB na stránku Detoxikuj život nebo email na info@barboraenglischova.cz
 • POROZCHODNÍK VÁM UŠETŘÍ SPOUSTU PENĚZ A NERVŮ
  Místo obíhání knihkupectví a pátrání mezi regály, brouzdání po internetu, navštěvování psychologů a podpůrných motivačních seminářů můžete začít ihned v pohodlí vašeho domova.

Co získáte s e-bookem
POROZCHODNÍK

pracovní listy na vaše zápisky s možností odškrtávání úkolů

praktické desatero, 4 úkoly + bonusy

komplexní podporu přes email a přes FB

bonusová autentická videa a léčebná meditace

2 bonusy navíc pro Vás

Jaká je cena e-booku
POROZCHODNÍK?

Představte si život, ve kterém se plní
vaše nejtajnější přání. 

Na kolik si takový život ceníte?

Můžete ho mít, když budete vědět, jak na to. A právě to se v e-booku POROZCHODNÍK dozvíte. A díky praktickému desateru a 4 konkrétním úkolům si toto umění rovnou osvojíte.
Jakou to má cenu?

Nelekejte se, za e-book POROZCHODNÍK nevznikl proto, aby ruinoval lidem peněženky, ale aby pomohl změnit váš zruinovaný vztahový život.

Mým přáním je, aby pomohl těm, kdo ho opravdu potřebují. A proto jsem cenu stanovila na částku jedné jediné konzultace u průměrného terapeuta.

398 Kč

Je to málo? Je to hodně? Je to přiměřená cena? To nechám na Vašem uvážení.

Za cenu 2 lístků do multikina nebo 5 hrnků kávy získáte restart svého života podle vlastního scénáře v době, kdy je vám nejhůř.

K eBooku POROZCHODNÍK dostanete v rámci této akce tyto bonusy


AUTENTICKÉ VIDEO: Skrze rozchod a nemoc jsem našla sebe sama

Video, kde se Vám představí paní Ivana se svým vlastním příběhem, který jí posunul na její cestě někam úplně jinam, než by očekávala.

PŘEHLEDOVÉ POCITOVÉ LISTY

Jedná se o listy, které obsahují TABULKY, z kterých poznáte jak se Vám daří přepsat své staré vzorce na první pohled. Standardní cena je 89 Kč.


Co o e-booku POROZCHODNÍK říkají ti, kterým již pomohl?

Porozchodník naprosto splnil má očekávání, ač je pár věcí, které se zdají být neskutečně těžké, tak právě tyto věci jsou nejdůležitější na cestě vpřed. Osobní příběh Baru vypovídá o tom, jak silná žena dokáže být a že právě tím, že se vymanila z pasti někoho jiného se mohla posunout o velký kus vpřed a stát se mnohem silnější ženou. Za mě nejvíce pomohlo zbavit se věcí připomínající neustále osobu ze vztahu a také harmonizace energií.Vím, že udělat ten krok je těžké,ale každý kdo se později ohledně zpět si uvědomí, že to byl ten nejlepší krok. Hodně sil všem, kdo procházejí nyní "těžkým" obdobím,ale kdo chce a uvědomí si,co je skutečně v životě důležité, tak ten to zvládne. ❤🍀Porozchodník bych doporučila všem, kdo řeší rozchod, ať už ze své či opačné strany. Vždy má vše svůj důvod ❤

Jana Valková

Děkuji autorce za vznik tohoto e-Booku. Věřím v jeho přínos, protože ulehčí hodně práce a hledání lidem, kteří se sebou chtějí pracovat a touží něco ve svých životech změnit a zlepšit. Tento e-Book je v mnohém jedinečný. Nabízí globální a inovativní pohled na celou problematiku.Je psán čtivě, lidsky, s porozuměním. Nejedná se o složité statě, na které bychom si museli brát dovolenou. Líbí se mi systematičnost celého konceptu, jasná pojmenování a rozškatulkování. E - book má originální design, který dokáže přitáhnout pozornost čtenáře. Rady a řešení protkané napříč celou e-knížkou jsou věcné, srozumitelné a ověřené. Rady jsou praktického rázu a je možné je ihned vyzkoušet.

Markéta Čtverákovámetodička a lektorka

Báro, Tvůj příběh mě fakt dostal … ten pocit, že chlap, do kterého jsem se možná zamilovala, s kterým čekám dítě, mě téměř ignoruje, ponižuje a prožívám díky němu muka, ve mně vyvolává smutek, zlost k němu a zároveň obdiv k Tobě, že jsi to dokázala. Že jsi v sobě našla sílu a lásku sama za sebe, ale i tvého chlapečka. Ale i za to, že jsi tomu, s kým jsi tu bolestnou a zdrcující cestu prošla, odpustila. V eBooku POROZCHODNÍK aneb Rozchod a co teď? dává Bára lidem po rozchodu, i těm, kteří jsou v obtížné vztahové situaci, naději na co nejklidnější zvládnutí toho všeho kolem. Tvé rady a jednotlivé kroky, jak zvládnout po rozchodovou situaci jsou super. Součástí jsou i úkoly, díky nim se z rozchodu „oklepete“ daleko dříve a uvidíte svou situaci úplně jinak a rychleji začnete žít nový život. Ráda svým klientům eBook POROZCHODNÍK doporučím

ing. Renata SkalníkováEFT terapie, Impact koučink

Vřele doporučuji E-knihu Barbory Englischové „POROZCHODNÍK“ všem, kteří se nacházejí v období „po –rozchodu“ s partnerem. Tato kniha je praktickým a moudrým návodem jak porozchodové období zvládnout. Obsahuje totiž nejen autorčin autentický příběh s jejími poučeními a osobnostním posunem, ale též konkrétní úkoly a praktická cvičení, která můžeme ve svém životě ihned začít aplikovat a začít si vytvářet nový životní scénář. Navíc je kniha obohacena meditací a motivačními videi. Autorka Barbora Englischová se nám v knize snaží ukázat jiný úhel pohledu na rozchod, a to jako na PŘÍLEŽITOST ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT – ne však s novým partnerem, ale NÁS SAMÝCH SE SEBOU. Poukazuje též na důležitost vymanění se z role oběti, navrácení si moci nad svým životem a postavení se na své vlastní nohy. Dále klade velký důraz na sebe-poznání, uvědomění si naší sebe-úcty a sebe-hodnoty, na učení se sebe-lásce a sebe-přijetí, jelikož bez těchto všech atributů nemůžeme nikdy dosáhnout osobního štěstí a spokojenosti. Důležitost též autorka spatřuje v tom, abychom se učili nacházet v negativech pozitiva, dokázali se poučit z chyb, které jsme my nebo partner udělali, naučili se dělat věci jinak, změnili sami sebe a posunuli se tím ve svém životě dál. V neposlední řadě pak, abychom dokázali ohlédnout se s odstupem času nazpět a uvidět, uvědomit si, že rozchod byl pro nás tím nejlepším, co nás v životě potkalo, jelikož jsme se díky němu vrátili zpátky sami k sobě . Nejenže tedy poté víme, kdo jsme a co chceme, a žijeme konečně svůj vlastní život podle svých představ, v souladu se svým Srdcem, svou Duší, ale dokonce i dokážeme svému bývalému partnerovi říci naše velké DĚKUJI, a to úplně za všechno.

Mgr. Romana Adámkováterapeutka a lektorka

Porozchodník je skvělý pomocník pro všechny, kteří si prošli rozchodem. Na začátku eBooku je velmi silný příběh autorky, při jehož čtení se mi až tajil dech. Jak se říká, příběhy nejvíce inspirují, takže už z něho si člověk odnese spoustu užitečného pro sebe. Celý eBook je psaný velmi čtivě a poutavě. Přináší několik cenných rad a nový pohled na spustu věcí. V životě je potřeba připomínat si i zdánlivě “jasné” věci, protože právě na ně v průběhu života nejvíce zapomínáme. Bára v Porozchodníku navíc přináší spoustu praktických cvičení, které lze v životě použít hned. Také čtenáře učí sebepoznání a sebelásce, která je tak důležitá a přitom stále opomíjená. EBook vřele dopuručuju všem, určitě budete mile překvapeni! 🙂

Andrea Kmentovásvatební koordinátorka