DETOXIKUJ ŽIVOT PŘEDSTAVUJE: 

FUNGUJÍCÍ NÁVOD, JAK ZVLÁDNOUT BOLEST PO ROZCHODU

NAUČTE SE, JAK SE RYCHLE VYROVNAT S KRACHEM PARTNERSKÉHO VZTAHU A ZÍSKEJTE ZPĚT SEBEVĚDOMÍ A NAPLNĚNÝ ŽIVOT.

Nespíte, nejíte a nemůžete se na nic soustředit?

Máte pocit, že váš život skončil?

 • Co kdybyste nikdy víc nemuseli řešit to, že vás partner opustil?
 • Co kdybyste dokázali přitáhnout pozornost toho, o koho opravdu stojíte?
 • Co kdybyste se dokázali dostat do fáze, kdy už vás nikdo na kolena nesrazí, aniž byste museli vynalézat něco nového?

To je důvod, proč vznikl POROZCHODNÍK

Chtěla jsem předat svůj osobní návod, jak se vyrovnat se zátěžovou situací, kterou beze sporu rozchod zkrátka je. POROZCHODNÍK je praktický ukazatel, který vyzkoušelo již mnoho lidí.

Zachycuji přesný proces, jak přestat lpět na něčem, co skončilo. Jak se vyrovnat s nenadálou situací a jak přeměnit tuto těžkou chvíli na prospěšnou zkušenost. Provádím vás za ruku, krok za krokem a zároveň všechno ukazuji na konkrétních příkladech...

Dohromady si krok za krokem projdeme všechny příčiny, které můžou za váš nynější psychický stav a na nich vám ukážu přesné principy a praktické kroky k tomu, aby jste před trápením konečně razantně přivřeli dveře.

Zároveň se nebojte, že byste cokoliv z toho, co v Porozchodníku najdete, zapomněli... Součástí je také skvěle funkční myšlenková mapa, kde najdete přehledně vše, co se dozvíte. Podle této myšlenkové mapy pak můžete postupovat bez obav, že byste něco zapomněli...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Porozchodník obsahuje:

 • 83 stran, 10 praktických cvičení, 4 konkrétní úkoly, 3x video, bonusové listy a léčebnou meditaci přímo pro vás
 • komplexní postup, který promění vaše nynější myšlení na prospěšný stav vaší mysli
 • můj osobní příběh, díky kterému naleznete objektivitu při pocitech totální skepse
 • podrobné vysvětlení systému PROČ - JAK, který mění komplexně pohled na věc
 • krizový porozchodový plán

Ale hlavně, po praktikování postupů z Porozchodníku dokážete:

 • získat moc nad svým emočním tělem a uržet rovnováhu ve vašem podvědomí
 • naučit se rozchod nejen s nadhledem zvládnout, ale zároveň z něj vytěžit prospěšnou zkušenost pro váš další život
 • posílit svoje energetické používat tyto dovednosti k tomu, aby se váš život ubíral úplně jiným směrem
 • najít sílu ve svém středu, posílit svoje sebeuvědomění a čelit krizi bez negativních procesů v podvědomí
 • uvěřit tomu, že ten pravý vztah teprve přijde a udělat k němu první kroky naproti
 • zjistíte, že z vaší situace je cesta ven a dozvíte se, jak přestat s ničením sebe sama

Vsadím se, že Porozchodník předčí všechna vaše očekávání!

Vše, co se v něm naučíte, jsem sestavila tak, aby vám to dalo opravdový přínos a každá věta pro vás byla plně využitelná v praxi. Provedu vás krok za krokem vším, co musíte o rozchodu vědět, ukážu vám na konkrétním příběhu z mého života, co funguje mně, a vysvětlím přesný princip, proč to funguje. Pak vám dám svou myšlenkovou mapu, díky které pro vás bude každý následující den lehčí...

Vřele doporučuji E-knihu Barbory Englischové „POROZCHODNÍK“ všem, kteří se nacházejí v období „po –rozchodu“ s partnerem. Tato kniha je praktickým a moudrým návodem jak porozchodové období zvládnout. Obsahuje totiž nejen autorčin autentický příběh s jejími poučeními a osobnostním posunem, ale též konkrétní úkoly a praktická cvičení, která můžeme ve svém životě ihned začít aplikovat a začít si vytvářet nový životní scénář. Navíc je kniha obohacena meditací a motivačními videi. Autorka Barbora Englischová se nám v knize snaží ukázat jiný úhel pohledu na rozchod, a to jako na PŘÍLEŽITOST ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT – ne však s novým partnerem, ale NÁS SAMÝCH SE SEBOU. Poukazuje též na důležitost vymanění se z role oběti, navrácení si moci nad svým životem a postavení se na své vlastní nohy. Dále klade velký důraz na sebe-poznání, uvědomění si naší sebe-úcty a sebe-hodnoty, na učení se sebe-lásce a sebe-přijetí, jelikož bez těchto všech atributů nemůžeme nikdy dosáhnout osobního štěstí a spokojenosti. Důležitost též autorka spatřuje v tom, abychom se učili nacházet v negativech pozitiva, dokázali se poučit z chyb, které jsme my nebo partner udělali, naučili se dělat věci jinak, změnili sami sebe a posunuli se tím ve svém životě dál. V neposlední řadě pak, abychom dokázali ohlédnout se s odstupem času nazpět a uvidět, uvědomit si, že rozchod byl pro nás tím nejlepším, co nás v životě potkalo, jelikož jsme se díky němu vrátili zpátky sami k sobě . Nejenže tedy poté víme, kdo jsme a co chceme, a žijeme konečně svůj vlastní život podle svých představ, v souladu se svým Srdcem, svou Duší, ale dokonce i dokážeme svému bývalému partnerovi říci naše velké DĚKUJI, a to úplně za všechno.
Mgr. Romana ADÁMKOVÁterapeutka

Jaké by to bylo, probudit se po nepřerušovaném spánku s čistou hlavou a bez zarudlých očí od věčných návalů pláče?

Znám přesně ten pocit, když je pro vás nadlidským úkolem dojít si na WC a přes slzy nemůžete otevřít oči. Jenže ve chvíli, kdy jsem myslela, že se bolestí zblázním jsem objevila něco, co zásadně změnilo můj životní scénář. A nyní chci pomoct i vám. 

Porozchodník vám ušetří moře času, pomůže vám vyrovnat se rychle s vaší bolestnou situací a odvede vaší pozornost skrze úkoly do prospěšné zóny, která vám v důsledku přinese další a další budoucí vztahové benefity!

Rozchod je součástí života každého z nás. Pokud se s ním nezvládáte vyrovnat tak, jak je třeba, je to průšvih.

Negativní emoce vás totiž zaplavují v obrovských vlnách a podvědomí vytváří vzorec, který trvale zakoření do vašeho mozku. Tím si můžete do budoucna zadělat na pořádné potíže v partnerském životě.

Nechci vám nic ovšem nutit. Rozhodnutí je teď na vás.

Vím přesně, jak se nyní cítíte.

Sama jsem ve svém životě řešila to samé. A teorie ani rádoby dobré rady mi vůbec nepomáhaly.

 

Musela jsem se sama poprat s temným údolím a najít řešení.

Dnes pomáhám, na základě mojí zkušenosti, nasměrovat vaší mysl prospěšným směrem. 

 

,,Za mě nejvíce pomohlo zbavit se věcí připomínající neustále osobu ze vztahu a také harmonizace energií." Porozchodník naprosto splnil má očekávání, ač je pár věcí, které se zdají být neskutečně těžké, tak právě tyto věci jsou nejdůležitější na cestě vpřed. Osobní příběh Baru vypovídá o tom, jak silná žena dokáže být a že právě tím, že se vymanila z pasti někoho jiného se mohla posunout o velký kus vpřed a stát se mnohem silnější ženou. Za mě nejvíce pomohlo zbavit se věcí připomínající neustále osobu ze vztahu a také harmonizace energií.Vím, že udělat ten krok je těžké,ale každý kdo se později ohledně zpět si uvědomí, že to byl ten nejlepší krok. Hodně sil všem, kdo procházejí nyní "těžkým" obdobím,ale kdo chce a uvědomí si,co je skutečně v životě důležité, tak ten to zvládne. ❤🍀Porozchodník bych doporučila všem, kdo řeší rozchod, ať už ze své či opačné strany. Vždy má vše svůj důvod ❤
Jana VALKOVÁasistentka

V čem vám POROZCHODNÍK pomůže?

 • ZJISTÍTE, ŽE Z VAŠÍ SITUACE JE CESTA VEN A DOZVÍTE SE JAK IHNED PŘESTAT S NIČENÍM SEBE SAMA
  Když jsem těhotná seděla doma na zemi a věděla jsem, že můj vztah skončil, neuměla jsem si představit co bude dál. Vím přesně jak se nyní cítíte a pomůžu vám ušetřit čas, který zbytečně utápěním v bolesti plyne kolem vás.
 • POMŮŽU VÁM NAJÍT A SPUSTIT PŘÍVAL ENERGIE
  Pomocí vizualizační techniky vám pomůžu změnit energetické pole, které je kolem vás. Ve chvíli, kdy negativní energie ztratí sílu do vašeho života přijdou události, které si nyní pouze představujete.
 • PRAKTICKÉ DESATERO VÁS NENECHÁ PŘEMÝŠLET O NĚČEM, CO VY NEZMĚNÍTE A ZAČNETE KONAT
  Zbavíte se intenzivní bolesti, úzkosti a neustálého přemýšlení o něm/o ní. Začnete stavět základy síly, která vás již nikdy nenechá na holičkách. Sebeláska a sebeuvědomění se natrvalo usadí ve vaší mysli.
 • ZBAVÍTE SE STRACHU (ŽE NĚCO NEZVLÁDNETE, ŽE NA NĚCO NEMÁTE A ŽE ZŮSTANETE SAMA)
  Začnete měnit svůj životní scénář a pochopíte, proč je nutné udělat určité kroky, aby se vám nejen ulevilo, ale zároveń se začaly dít věci tak, jak opravdu chcete.
 • KONKRÉTNÍ ÚKOLY ZAMĚSTNAJÍ VAŠI HLAVU, SRDCE I RUCE
  Na další destruktivní jednání už nebudete mít chuť ani čas. Naladíte se na přívalovou vlnu pozitivní inspirace, která vás nenechá vracet se neustále k tomu, co bylo. A navíc, bude vám to jedno.

KONEC pláče, sebelítosti, sebeobviňování a neustálého sledování ex partnera. Přestanete dělat věci, které stejně nikam nevedou a hlavně, ve chvíli kdy ON opět projeví zájem VY budete ta, která bude určovat nová pravidla.

Jaká je cena e-booku POROZCHODNÍK?

Představte si život, ve kterém se plní vaše nejtajnější přání. Na kolik si takový život ceníte? Můžete ho mít, když budete vědět, jak na to. A právě to se v e-booku POROZCHODNÍK dozvíte. A díky praktickému desateru a 4 konkrétním úkolům si toto umění rovnou osvojíte.

POROZCHODNÍK nevznikl proto, aby ruinoval lidem peněženky, ale aby pomohl změnit váš zruinovaný vztahový život. Mým přáním je, aby pomohl všem těm, kdo ho opravdu potřebují. A proto jsem cenu stanovila na částku jedné jediné konzultace u průměrného terapeuta.

398,-Kč

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

K eBooku POROZCHODNÍK dostanete v rámci této akce tyto bonusy:

AUTENTICKÉ VIDEO: Skrze rozchod a nemoc jsem našla sebe sama Video, kde se Vám představí paní Ivana se svým vlastním příběhem, který jí posunul na její cestě někam úplně jinam, než by očekávala.
 PŘEHLEDOVÉ POCITOVÉ LISTY: Jedná se o listy, které obsahují TABULKY, z kterých poznáte jak se Vám daří přepsat své staré vzorce na první pohled.

Děkuji autorce za vznik tohoto e-Booku. Věřím v jeho přínos, protože ulehčí hodně práce a hledání lidem, kteří se sebou chtějí pracovat a touží něco ve svých životech změnit a zlepšit. Tento e-Book je v mnohém jedinečný. Nabízí globální a inovativní pohled na celou problematiku.Je psán čtivě, lidsky, s porozuměním. Nejedná se o složité statě, na které bychom si museli brát dovolenou. Líbí se mi systematičnost celého konceptu, jasná pojmenování a rozškatulkování. E - book má originální design, který dokáže přitáhnout pozornost čtenáře. Rady a řešení protkané napříč celou e-knížkou jsou věcné, srozumitelné a ověřené. Rady jsou praktického rázu a je možné je ihned vyzkoušet.
Markéta ČTVERÁKOVÁLEKTORKA
Báro, Tvůj příběh mě fakt dostal … ten pocit, že chlap, do kterého jsem se možná zamilovala, s kterým čekám dítě, mě téměř ignoruje, ponižuje a prožívám díky němu muka, ve mně vyvolává smutek, zlost k němu a zároveň obdiv k Tobě, že jsi to dokázala. Že jsi v sobě našla sílu a lásku sama za sebe, ale i tvého chlapečka. Ale i za to, že jsi tomu, s kým jsi tu bolestnou a zdrcující cestu prošla, odpustila. V eBooku POROZCHODNÍK aneb Rozchod a co teď? dává Bára lidem po rozchodu, i těm, kteří jsou v obtížné vztahové situaci, naději na co nejklidnější zvládnutí toho všeho kolem. Tvé rady a jednotlivé kroky, jak zvládnout po rozchodovou situaci jsou super. Součástí jsou i úkoly, díky nim se z rozchodu „oklepete“ daleko dříve a uvidíte svou situaci úplně jinak a rychleji začnete žít nový život. Ráda svým klientům eBook POROZCHODNÍK doporučím
Ing. Renata SKALNÍKOVÁEFT TERAPEUT