DETOXIKUJ ŽIVOT - BARBORA ENGLISCHOVÁ

Když se miminko rozhodne, že se nenarodí

Pár slov od srdce pro každou ženu, která přišla o svoje miminko ještě v těhotenství a hledá vysvětlení proč ...

Když jsem zjistila, že jsem přišla o miminko, prvotní informace pro mě byla šok,ale Baru mi neskutečně hodně pomohla,udělala si na mě čas,vyslechla mě, povzbudila mě a dodala mi sílu se s tím vypořádat, přijmout to a jít dál. Už z první schůzky jsem odcházela "jiná",na schůzku jsem přišla utrápená a ze schůzky jsem odcházela smířena s tím,co se stalo.Nyní vím,že vše má svůj důvod a přijala jsem to.Musím říct, že je to měsíc od ztráty a já jsem v pohodě díky Baru a její pomoci. Stále mi pomáhá v mnoha situacích a já moc děkuji ❤🙏

Jana Valkováadministrativní pracovnice

Každá druhá žena se musí za svůj život vyrovnat s odejitím miminka ještě v těhotenství. Některá i vícekrát. Touto situací jsem prošla i já a tak vím, jak se cítíte. Vnímám bolest, nenaplněnou touhu i klíčící pocity sebeobviňování. Sice máme ultrazvuky a tudíž spoustu informací víme, ale otázkou zůstává, zda je to, či není ku prospěchu věci. A nyní proč o tom píši. Dříve, když se žena nedočkala menstruace, byla prostě jen v naději. Teprve pokud se menstruace nedostavila ani následující dva měsíce začala být v očekávání a připouštět si, že se narodí nový malinký človíček.

Podstatné na tom je to, že kdykoliv došlo k přirozenému odchodu miminka v prvních třech měsících těhotenství (ať už šlo o nesprávný vývoj nebo jinou příčinu) nikdo to moc neřešil. Dostavila se zkrátka ,,silnější,, menstruace, tělo vědělo co má dělat a žena to přijala. Nebyla totiž neustále konfrontována představou, že v ní je několik týdnů nežijící miminko, což je podstata diagnózy zamlklého těhotenství.

Dnes je žena nucena sledovat svoje těhotenství od prvního dne početí. Nejprve přijdou na řadu testy, poté potvrzení oplodněného vajíčka u gynekologa. Následuje neustálý kolotoč různých vyšetření, která nemají za následek pouze to, že je žena informovanější, ale zároveň i neustálý podvědomě vytvářený stres, aby se něco nestalo. Ve chvíli, kdy se žena v ordinaci dozví suchou informaci, že těhotenství zamlklo se jí leckdy zhroutí její vnitřní svět. Ve chvíli, kdy by potřebovala oporu a náhled do její mysli, získává pouze definitivní informaci, papír na kyretáž a universální větu, že se to příště určitě povede.

Ano, můžete se vzepřít systému a poslouchat svoje tělo. Tuto cestu jsem si zvolila já. Tělo ví, co má dělat. Samozřejmě je nutné některé věci sledovat. Cesta přirozeného potratu je o důvěře ve vlastní sílu a ženství. Pro organismus je to přirozený a šetrný proces, po kterém můžete již následující měsíc normálně otěhotnět.

V čem spočívá moje pomoc?

 • Proč?
  Zapátráme společně po příčině, proč Vesmír tuto zkoušku poslal právě Vám.
 • Sebeobviňování
  Rozpustíme pocity viny a řekneme si, proč je to důležité pro Váš další život.
 • Transformace
  Vysvětlíme si, v čem tato zkušenost pomohla právě Vám.
 • Kotva
  Kde je nyní naše miminko, proč je důležité ho přijmout a poté pustit. Rozloučení se a uzavření této zkušenosti.
 • Vize
  Váš náhled na příští dny, týdny a měsíce. Pozitivní přijetí sebe sama a vykročení správným směrem.
 • Rovnováha
  Emoční rovnováha je důležitým klíček pro Vaše pocity a uchopení celého prožitku. Vyrovnáme energie a tento stav ukotvíme ve Vaší mysli.

Ráda Vám předám moji zkušenost a vezmu Vás na cestu poznání, která ve Vás zanechá utříděné myšlenky, pocity a otevře nový vhled do této zkušenosti.

Osobní setkání i skype konzultace dohodou.