Cesta je SPECIFICKÝ NÁVOD, JAK ZAČÍT TVOŘIT ŽIVOT V SOULADU SE ZÁKONEM PŘITAŽLIVOSTI

NAUČTE SE, JAK DEN PO DNI VĚDOMĚ VYTVÁŘET SVŮJ ŽIVOT V BĚŽNÉM, HEKTICKÉM I NEGATIVNÍM PROSTŘEDÍ 

O zákonu přitažlivosti víte hodně, ale v běžném životě vaše znalosti nenesou žádné výsledky?

 

Máte pocit, že nejste schopni dodržovat to, co teoreticky znáte?

 • Co kdybyste konečně měli průvodce při cestě k vědomému vytváření životního scénáře?
 • Co kdybyste vždy dokázali přitáhnout to, o co opravdu stojíte?
 • Co kdybyste se dokázali dostat do fáze, kdy si budete čím dál jistější v tom, že svůj život skládáte vy, bez výjimky?

To je důvod, proč vznikla CESTA k vědomému vytváření života den po dni...

Chtěla jsem předat svůj osobní návod, jak začít používat zákon přitažlivosti v běžném životě, ať už máte právě teď do spokojenosti daleko. Cesta k vědomému vytváření je praktický průvodce, který vyzkoušelo již mnoho lidí.

Zachycuji specifickou a přesnou cestu, jednotlivé krůčky, jak teorii o zákonu přitažlivosti nenásilně a účinně využívat každý den.

Byť jsem věděla, že co posiluji to roste, prostě se mi nedařilo najít způsob, jak to zastavit. Absolvovala jsem Bářin kurz Zákon přitažlivosti. S ním přišlo velké uvědomění, jak naše myšlenky tvoří náš život. Dařilo se mi postupovat na mé cestě. Pak jsem se ale opět začala utápět ve svém strachu a obavách, vracela se do minulosti, zaměřovala svou pozornost v podstatě na jednu jedinou věc, která mi v životě chybí. Byť jsem věděla, že co posiluji to roste, prostě se mi nedařilo najít způsob, jak to zastavit. Připadala jsem si jak v „křeččím kolečku“, ze kterého mi nejde vystoupit. Pochopitelně to házelo stín, na všechno, co je v pořádku. Najednou jsem opět nevěděla, co vlastně chci. S vděčností jsem přijala možnost vyzkoušet si projít Bářinou Cestou. Je to praktický návod, který den po dni, smysluplnými kroky vede k cíli. Žít naplněný a spokojený život. Není snadné se na cestě udržet. Moc děkuji za tento e-book, který mi opravdu pomohl usměrnit myšlenky a nescházet z cesty a těším se na pokračování do dalšího levelu. .
Ing Kateřina Krumphanzlovámanažerka

CESTA Level 1 obsahuje:

 • 108 stran, praktická cvičení na každý den, 3x video, rituál na každé ráno a léčebnou meditaci přímo pro vás
 • konkrétní postupy na každý den, díky nimž se vám dostane základní schéma nutné pro vytváření života snů pod kůži
 • 6 sekcí, z nichž každá je orientovaná na jedno velké téma
 • podrobné vysvětlení jak se vším pracovat
 • místo pro vaše poznámky a odpovědi, díky čemuž se na konci stane tento pracovní eBook Vaší osobní knihou, která vám dá zpětnou vazbu

Ale hlavně, po praktikování postupů dokážete:

 • získat moc nad svým emočním tělem a uržet rovnováhu ve vašem podvědomí
 • naučit se koncentrovat se na konkrétní úkoly a udržet pozornost u prospěšných postupů
 • používat tyto dovednosti k tomu, aby se váš život ubíral úplně jiným směrem
 • zůstat na cestě a neodchylovat se z ní díky vnějším vlivům
 • lépe věřit tomu, že zákon přitažlivosti funguje a odstraníte zbytečné pochybnosti

Vsadím se, že CESTA k vědomému vytváření předčí všechna vaše očekávání!

Vše, jsem sestavila tak, aby vám to dalo opravdový přínos a každá věta pro vás byla plně využitelná v praxi. Provedu vás krok za krokem prvními týdny, které dělají lidem největší problém, když se chtějí vědomě zákonem přitažlivosti řídit.

Tento přehledný návod, jak si díky pár minutám denně do života přitáhnout to, po čem toužíme, je k nezaplacení. Spousta knih a článků už byla napsána o zákonu přitažlivosti, konečně ale někdo přišel s konkrétním postupem, jak ho zakomponovat do každodenního života tak, aby jsme dokázali naplno využívat jeho potenciál. Vytištěné pracovní listy na každý den jsou výborným pomocníkem, jak se udržet na dobré cestě a získat tolik potřebné nové prospěšné návyky. Tento přehledný návod, jak si díky pár minutám denně do života přitáhnout to, po čem toužíme, je k nezaplacení. Jednoduché, příjemně stručné a přitom tak účinné! Takže už žádné výmluvy! Děkuji a doporučuji!
Iva Vaškovásprávce sociálních sítí
Osvojíte si denné návyky a rituály tak, že už budete myslieť len pozitívne a všetko toxické z vášho života zmizne! Bárina kniha Cesta Level 1 je úžasná. Za mesiac vás povedie k tomu, aby ste sa zamysleli čo vlastne v živote ozaj chcete a po čom túžite. Osvojíte si denné návyky a rituály tak, že už budete myslieť len pozitívne a všetko toxické z vášho života zmizne! Každý deň sa tešíte čo vám prinesie a získavate kontrolu nad tým čo sa s vami deje. Skvelé. Gratulujem a odporúčam.
Linda Zambrano Dachovákonzultant zákaznického servisu
Od srdce doporučuji pracovní eBook Barbory Englischové všem, kteří se mají o zákonu přitažlivosti nastudováno lecos, ale nedokáží se jím v běžném životě řídit. Sama jsem to zkoušela s přestávkami několik let. Nejdřív mě nakoplo Tajemství, potom asi tři další knížky. Přesto výsledek byl nulový. Začala jsem pochybovat a tím jsem to celé ještě zhoršila. V dubnu jsem se přihlásila do Báry online kurzu Zákon přitažlivosti v praxi a můj život nabral jiný spád. Po ukončení kurzu jsem hledala něco, co by mě drželo na té správné cestě, protože nemám prostě vůli si vše hlídat sama. Když mi Bára poslala na vyzkoušení její pracovní plán, byla jsem nadšená. Vše začalo do sebe zapadat mnohem rychleji. MOC DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA LEVEL2.
Ing Lenka Tulipskáekonomka

Jaké by to bylo, přestat se trápit tím, co vše je nutné dělat, aby proces fungoval a prostě jednoduše následovat pokyny v pracovním eBooku CESTA?

Znám přesně ten pocit, když jste přesvědčeni o tom, že to zvládnete a potom se nic moc neděje.

Pracovní eBook vám ušetří moře času, pomůže vám okamžitě nastartovat prospěšné myšlení a odvede vaší pozornost skrze úkoly do té správné zóny, která vám v důsledku přinese aspekty vašeho vysněného života!

Vím přesně, jak se nyní cítíte.

Sama jsem ve svém životě řešila to samé. Pořád dokola jsem to zkoušela a pořád mi něco unikalo.

Musela jsem se sama poprat s temným údolím a najít řešení.

Dnes pomáhám, na základě mojí zkušenosti, nasměrovat vaší mysl prospěšným směrem. A udržet ji v rozpoložení, díky kterému se vaše přání zhmotňují.

 

 

V čem vám CESTA pomůže?

 

 • BUDETE SE KONCENTROVAT NA PROSPĚŠNÉ VĚCI
  Nebudete neustále přemýšlet o tom, co vás trápí, naopak se začnete zaobírat tím, co chcete.
 • ZAČNETE KONAT
  Budete plnit konkrétní úkoly a ve chvíli, kdy negativní energie ztratí sílu do vašeho života budou přicházet události, o kterých nyní jen sníte.
 • VYTVOŘÍTE SI POZITIVNÍ NÁVYKY V SOULADU SE ZÁKONEM PŘITAŽLIVOSTI
  Začnete stavět základy síly, která vás již nikdy nenechá na holičkách. Díky rituálu na každé ráno se naučíte ladit svoje emoce po ránu jinak.
 • ZBAVÍTE SE STRACHU (ŽE NĚCO NEZVLÁDNETE, ŽE NA NĚCO NEMÁTE A ŽE TO NIKY NEVYJDE)
  Začnete měnit svůj životní scénář a pochopíte, proč je nutné udělat určité kroky, aby se vám nejen ulevilo, ale zároveń se začaly dít věci tak, jak očekáváte.
 • KONKRÉTNÍ ÚKOLY ZAMĚSTNAJÍ VAŠI HLAVU, SRDCE I RUCE
  Na další přešlapy už nebudete mít chuť ani čas. Naladíte se na přívalovou vlnu pozitivní inspirace, která vás nenechá vracet se neustále k tomu, co bylo. Zkrátka naskočíte na vlnu, která směřuje k vašemu cíli.

 

Jaká je cena pracovního e-booku CESTA?

CESTA vznikla proto, aby pomohla vaše znalosti a teorii uvést rychle do života. Mým přáním je, aby pomohla všem z vás, kteří věříte v proces a potřebujete vidět výsledky. Cena je 540,-Kč. Cena je stanovena tak, aby se na ni dalo dosáhnout, a také dostatečně vysoká na to, abyste měli motivaci opravdu začít.

540,-Kč

Tvůj ebook mě doslova dokopal vyzkoušet, jak dokážu určité destruktivní záležitosti proměnit v konstruktivní díky síle myšlenky. Barčo, díky moc za skvělý ebook. Víš, už delší dobu procházím obdobím intenzivního sebepoznání, a vím , že u tebe vždy najdu velmi pragmatické a systematické, ale zároveň velmi spirituální poklady, které souzní s mým vnímáním reality. Tvůj ebook mě doslova dokopal vyzkoušet, jak dokážu určité destruktivní záležitosti promněnit v konstruktivní díky síle myšlenky. Vnesl do mé práce jakýsi řád a disciplínu. Díky moc za to. Tenhle pracovní sešit je Top.
Ivana KAUBEK BORDOVSKÁarchetypální astrologie
Konečně něco konkrétního, co si může každý vytisknout a každý den má tak po ruce navigaci jak na to. Děkuji autorce za vznik tohoto e-Booku. Věřím v jeho přínos, protože ulehčí hodně práce a hledání lidem, kteří se sebou chtějí pracovat a touží něco ve svých životech změnit a zlepšit. Tento e-Book je v mnohém jedinečný. Nabízí inovativní praktické rady a díky úkolům není čas na to sejít z cesty do stavů, které jsou jinak na denním pořádku. Děkuji moc.
Simona JičínskáINSTRUKTORKA LYŽAŘSKÉ ŠKOLY