Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tato knížka velmi rychle změní Tvoji situaci, zbaví Tě pocitů úzkosti a strachu, nasměruje Tvůj život prospěšným směrem.

e-kniha SAMA S MIMINKEM aneb Jak najít klíč k úsměvu

  • Nemáš partnera a jsi těhotná?
  • Jsi bez partnera po porodu?
  • Jsi sama s miminkem?
  • Jsi v nefunkčním partnerství a cítíš samotu?
  • Cítíš, že je toho na tebe moc?

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

0
žen
má již knížku tento měsíc doma

Co o e-knize říkají čtenáři?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
E-knihu Báry jsem přečetla jedním dechem. Takto silný příběh mohl vymyslet opravdu pouze život. Nejen, že je krásně a čtivě napsán, ale čtenář se pokochá i po estetické stránce. Po velmi emotivním vypětí se můžete těšit na návody, jak takovou situaci zvládnout a poté i praktické kroky pro maminky, které se nacházejí v tíživé situaci. Ačkoli jsem naštěstí nemusela ve svém životě nic takového řešit, přesto jsem si v knize našla několik AHA momentů, které se budou hodit i v jiných náročnějších situacích. Po přečtení knihy si myslím, že není jen pro osamnělé nastávající maminky, ale bylo by fajn, kdyby si ji přečetly i mladé dívky, které se teprve na vstup do života chystají. Moc doporučuji a domnívám se, že by vám toto čtení nemělo chybět ve vaší e-knihovničce 🙂
Jiřina OršlováPísničková dílna
Když jsem četla Báry příběh v první části tohoto e-booku, neustále jsem si uvědomovala, jak silná je to žena, protože vše popisuje s takovým nadhledem. A proto když jsem došla k praktickým radám, jak řešit některé složité situace, měla jsem jednoznačnou víru, že to bude fungovat. E-book doporučuji všem těhotným ženám nebo čerstvým maminkám, které zůstaly samy nebo jsou v nevyhovujícím vztahu. Může jim dodat veškerou sílu, kterou budou tolik potřebovat, aby opět našly samy sebe.
Lucie Klabanovámanažerka
Tahle knížka si mě úplně získala. Od prvních řádků je znát, že je psaná srdcem. Je v ní velmi osobní příběh i spousta užitečných informací. Je to takový kompas pro ženy, které se ztrácí pod nánosem hormonů i strachů, že jsou na vše samy. I pro mě, která takovou situaci nezažila, byla kniha velmi zajímavá. Vřele ji doporučuji 💜.
Zuzana Šmidrkalováprojekt Mateřství srdcem
Milá Barunko, dneska jsem dočetla Tvůj e-book a jsem nadšená! Některé stránky jsem četla dvakrát i třikrát po sobě. Našla jsem v něm pro sebe tolik nového, přestože jsem již za zenitem plození, rodění a vychovávání dětí :-D. Díky Tvému životnímu příběhu, praktickým zkušenostem a radám, které v e-booku sdílíš, mohou budoucí maminky (a nejenom ty, které jsou samy) prožít krásu, smysl a radost z mateřství naplno. E-book Sama s miminkem by měl patřit do virtuální on-line knihovničky každé ženy.
Anna Krajíčkováprojekt Sama sobě kosmetičkou

Jak to vypadá uvnitř e-Knihy?