Ženy sobě aneb Ženská vlna souznění

Ahoj. Možná teď tápeš, zda je text určený i Tobě. A možná jsi prostě jenom zvědavá. Vždyť nás tak často zvídavost ponouká k tomu se ptát…

Ale ujistím Tě, hned na začátku, že pokud čůráš vsedě a necítíš sama ze sebe pouze a jenom setrvalé uspokojení, tak jsi tady zcela správně.

Víš, jsem si zcela vědomá toho, že se s motivačními stránkami pro ženy roztrhl pytel. Takže se neboj, i když je někdy to správné (zdůrazňuji to slovíčko SPRÁVNÉ) nakopnutí fajn, dnes mi jde o mnohem důležitější věc.

Nechci Tě jen postrčit o dva kroky dopředu a poté se dívat, jak se opět, po pár nejistých zaškobrtnutích sotva držíš na nejistých nohou. Máme to tak často, že? My, ženy…

Leckdy Ti zrak přistane na článku, kde píší něco o tom, jak se cítit fajn. A někdy si sama najdeš ,,tu správnou,, knížku v regálu knihkupectví, která by Tě měla povzbudit, když se Ti nedaří vůbec nic.

Potom se upneš na setkání s kamarádkou, rozhovor se sestrou nebo online webinář honosně nazvaný nějakým anglickým názvem, jenž v nás má probudit pocit, že se vše vyřeší hned na první dobrou.

Jenže, milé ženy, vážně nám to stačí? Vážně se cítíš lépe déle, než tu hodinku, kdy Tvůj problém řešíš s někým u kafe?

Vážně Ti je dobře i ve chvíli, kdy dorazíš domů, sedneš si do křesla a z Tvého sluchového ústrojí jaksi všechny dobře mířené rady vyšumí rychleji, než bublinky na dětském sektu?

Asi jak kdy. Záleží na tom, o co zrovna jde.

Tak jasně, mám hodně známých, několik kamarádek a také pár opravdových přátel. To beru z mého pohledu jako životní výhru. Třeba dnešek, tolik času, tolik informací a přece největší vlna souznění a výměny názorů útočila ve chvíli, kdy jsme neříkaly nic. Ale o tom je asi přátelství, které trvá dvacet let. Každopádně díky, Ivo.

A nyní si představ, milá ženo, že by byla možnost tento pocit plný souznění zažívat pravidelně a bez ohledu na to, zda máš nebo nemáš po ruce tu Tvou pravou kamarádku.

Přijde Ti to absurdní? Měla jsem podobný názor. Jenže potom mi začaly chodit od vás dotazy. A já měla najednou v emailové schránce důkaz, že Tebe, stejně jako kteroukoli jinou z nás, trápí podobné otázky.

Jediné co se mění jsou časové úseky a kulisy ve vztazích, které prožíváme.

Tak to je ten důvod. Proč jsem opatrně oslovila ty nejlepší odbornice na to, co nás tak často trápí, drtí a ničí. A vytvořila 1. ženskou vlnu porozumění.

A o čem to je?

Je to vždy pět setkání zdarma ve formě videí, které získáš zdarma hned, jak klikneš sem.

Je to o tom, že najdeš v každé ženské vlně souznění pět odpovědí na pět nejpalčivějších dotazů, které neřeší obecné potíže všech lidí, ale bývají doménou nás žen.

A tak jestli se chceš na videa podívat, určitě klikni na tlačítko, které vidíš pod tímto textem a můžeš (při troše štěstí) během několika minut najít odpověď na otázku, která nedá spát právě Tobě.

Mimochodem, jsme zvláštní stvoření. Tak nějak pokulhává naše vzájemná pospolitost a synergie. Někdy to vypadá, že se umíme nelítostně likvidovat navzájem. Možná to znáš, psychika je tak křehká a jedno slovo může udělat tolik škody.

A tak, jestli vnímáš, že i Ty jsi někdy ublížila, aniž bys chtěla, posuň toto psaní dál nejen kamarádkám, ale i těm které Tě právě nyní štvou.

Věř tomu, že ať ty vnímáš situaci jakkoliv, ona na tom může být v nějaké své životní etapě mnohem hůř, než si myslíš.

Podpoř je, prosím. Ty, co čůrají, aniž by stály čelem ke stromu. O těch to je. Zkrátka udělej výjimku a povzbuď jinou ženu. Už tím, že Ti není lhostejné, co může v životě prožívat.

PS: Každý další měsíc dostaneš další dávku ženské energie a láskyplného sdílení. A slibuji Ti, že rozhodně nepůjde o žádná přezrálá a nudná klišé. Budu se těšit uvnitř naší vlny.

Kdo je Bára?

AUTORKA

Bára je publicistka, mentorka, certifikovaý kouč a zakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT. Je autorkou jedinečných online programů Moje akademie štěstíZákon přitažlivosti v praxi. Napsala e-Booky: Stop začni jinak, Sama s miminkem aneb Jak najít klíč k úsměvu, Detox těla nestačí, detoxikuj život, Porozchodník a pomáhá skrze online podpůrné programy zdarma  Zlikviduj strach a První pomoc po rozchodu mnoha lidem zbavit se strachu a zvednout se ze dna.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
 • MEDITACE ZDARMA

  Máš nějaké trápení?
   

   

 • CO VÁS ZAJÍMÁ?
 • UVIDÍME SE NA FACEBOOKU
 • INSTAGRAM
  This error message is only visible to WordPress admins

  Error: There is no connected account for the user 7100769891 Feed will not update.

 • SLEDUJTE NA YOUTUBE
 • TAHÁK PROTI NEGACÍM

  Pokud cítíte, že Vám okolí bere energii, a nevíte jak se bránit, mám pro vás tahák do kapsy zdarma
   

 • E-book DETOX TĚLA NESTAČÍ

  Zde najdete základní rozlišení a pojmy, jenž vám objasní rozdíl mezi detoxem fyzické schránky a komplexní očistou vašeho já.