VIDEO ROZHOVOR – Léčitel Jiří Vondrák aneb Všechno je energie.

Energie. Pojem, který definuje celé naše bytí. S panem léčitelem ing. Jiřím Vondrákem o tom, jak je důležité vědět, co člověk chce.

 

 

 

 

AUTORKA

Bára je publicistka, mentorka, certifikovaý kouč a zakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT. Je autorkou jedinečných online programů Moje akademie štěstíZákon přitažlivosti v praxi. Napsala e-Booky: Stop začni jinak, Sama s miminkem aneb Jak najít klíč k úsměvu, Detox těla nestačí, detoxikuj život, Porozchodník a pomáhá skrze online podpůrné programy zdarma  Zlikviduj strach a První pomoc po rozchodu mnoha lidem zbavit se strachu a zvednout se ze dna.

Komentáře
 1. Terezie napsal:

  Ahoj Báro, děkuju za doporučení, rozhovory jsou skvělé, dokonce mám pocit, jako bych p. Vondráka znala, mám pocit že jsem byla u něj v Praze, ale možná je to nějaká haluz.
  Mimo jiné mě zaujala ta část, kde mluví o tom, že zvířata a děti trpí vztahy v rodině nejvíc a projevuje se to na jejich zdraví. Mám totiž dvě úžasné holčičky (2 a 6 let) a jsou to snad nejzdravější děti co znám – nikdy neměly ani paralen.:)
  Já přitom somatizuju co se dá – náš vztah s mužem je dost hrozný, pravda je, že tím opět trpím já (mého muže to nezajímá…). To jsem asi nějaký zvláštní případ, ne?:)

  • englischova@email.cz napsal:

   Terezko pan léčitel bude na dotazy přihlášených lidí odpovídat zdarma na našem webináři. Na mém webu barboraenglischova.cz se dozvíte do konce týdne datum a čas. Baru

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů