Objednávkou eknihy STOP ZAČNI JINAK získáte:

  • 6týdenní program o tom, jak přestat přitahovat problémy a zbavit se strachu
  • Pracovní listy, díky nimž udržíte pozornost zaměřenou na konkrétní úkol
  • Začněte v praxi využívat účinné techniky, které vám pomůžou rychle přetnout cílovou pásku
  • Pomocí meditací, které jsem pro vás připravila, se dokážete oprostit od aktuálních problémů
  • Dokážete účinně zpracovat stará traumata, bolesti a přeměnit je na prospěšné zkušenosti
  • Detoxikujte život a vytvořte svůj vlastní scénář, který vás naplní spokojeností a zároveň tím pozměníte svět

Svou objednávku vyplňte zde:

100% GARANCE VRÁCENÍ PLATBY

S mou garancí si můžete být 100% jistí, že se vaše investice vrátí. V případě, že po absolvování programu Stop začni jinak nebudete přesvědčení, že byl pro vás přínosem, napište mi a vrátím vám všechny peníze. Bez otázek. Hned. A veškeré know-how z této knihy vám i přesto zůstane.

VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Nikdy nepředáme ani neprodáme vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně.

ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

MÁTE DOTAZY?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@barboraenglischova.cz nebo na tel. +420 606 229 359. Na telefonu jsme vám k dispozici od 9 do 15 h. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme zpět.
,,Velmi přínosný program. Děkuji Báro." Bářin e-book vás přiměje zamyslet se nad svým životním stylem, uspěchaným životem. Uvědomíte si, že je důležité poslouchat sami sebe. A právě Bářin e-book vás příjemně provede a nasměruje ke změně. Uvědomíte si, kde děláte chyby, kde zpomalit, kde zabrzdit, co opustit, kde přidat atd. Velmi přínosný program. Děkuji Báro.
Renata SkalníkováEFT terpaeut a intuitivní kresba,http://renataskalnikova.cz/
,,Mrzí mě, že se ke mě e-book nedostal dřív. Ušetřil by mi spoustu času hledáním řešení z krizové situace, kterou jsem před lety zažívala." E-book jsem přečetla jedním dechem. Jsou v něm srozumitelně popsány záškodníci naší mysli a zároveň postupy, jak se těchto záškodníků zbavit nebo alespoň eliminovat jejich působení na naši mysl. Vše je uváděno na konkrétních životních situacích, a proto si myslím, že každý v něm opravdu najde určitou část sebe samotného. Stejně tak jako já. Mrzí mě, že se ke mě e-book nedostal dřív. Ušetřil by mi spoustu času hledáním řešení z krizové situace, kterou jsem před lety zažívala.
Lucie Kašpárková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@barboraenglischova.cz nebo na englischova@email.cz. Též je možný kontakt na stránce Detoxikuj život ZDE nebo po přihlášení v uzavřené skupině Detoxikuj život ZDE

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.