JAK PŘESTAT VYHLÍŽET ÚPLNĚK SE STRACHEM Z NARŮSTAJÍCÍ ÚZKOSTI A S PŘEDSTAVOU KATASTROFICKÝCH SCÉNÁŘŮ?

NAUČTE SE, JAK ÚČINNĚ PROMĚNIT ÚPLŇKOVÉ DEPRESE V POZITIVNÍ A PROSPĚŠNÉ DNY, KTERÉ BUDOU PRACOVAT VE VÁŠ PROSPĚCH.

Brání vám strach z úplňkových úzkostí prožívat tyto dny naplno?

Nespíte a nemůžete se na nic pořádně soustředit?

Chcete dosáhnout nejlepších výsledků, absolvovat bezproblémovou cestu do zahraničí nebo si zajistit harmonické vztahy?

Podvědomý strach ovlivňuje náš život mnohem víc, než si uvědomujeme. Průzkumy hovoří jasně. Pokud neumíme zpracovat naše zaryté vzorce a přeměnit je tak, aby nám přinášely výsledky prospěšným způsobem, kvalita našeho života se velmi rychle zhoršuje. 

Faktem je, že největším nepřítelem spokojeného života jsou skutečně naše niterné obavy a strachy. Možná jste i vy, pod vlivm zažité teorie, že dny kolem úplňků stojí za nic, přesvědčeni o tom, že tyto dny prožívat jinak ani nelze. 

 • Proč nevyměnit naše představy hororové, bezesné noci za realitu nejlepšího dne z celého měsíce?
 • Proč se podvědomých obav jednoduše nezbavíme?
 • Jaké by to bylo, vědět co přesně v tyto dny dělat, aby se náš život obrátil k lepšímu?

Možná, že i vás vždy zastaví obavy a strachy, které vám ,,rozmluví" každou změnu již v úplném počátku. A je to naprosto přirozené u většiny z nás.

Chci tím říct, hlavně zapomeňte na sebemrskačské uvažování, protože za svoje obavy opravdu nemůžete. Neudělali jste naprosto nic špatně. Obavy do našeho života patří a máme je úplně všichni. Kromě toho úplňková magie vzbouzela v lidech strach od nepaměti.

Strach z toho, že když vykročíme mimo území, které tak dobře známe, tak vše pokazíme, stojí za nepovedeným životem, nesplněnými touhami a počátkem úzkostného prožívání. 

Právě tyto naše vnitřní obavy stojí za tím, že se raději smíříme s trápením nebo za zjištěním, že při blížícím se úplňku radost rozhodně necítíme.

To je důvod, proč vznikla e-Kniha MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ

Znám přesně ten pocit, kdy s odevzdaným pohledem koukáte na dorůstající kotouč na nebe s myšlenkou ,,TO ZASE BUDE NOC".

Již od dětství vnímám, že měsíc na obloze nás ovlivňuje mnohem víc, než si chceme připustit.

Ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, jak malá je hranice mezi tím, fáze měsíce milovat a prospěšně je využívat a mezi tím, se bát každé změny na noční oboze jsem začala využívat něco, co zásadně změnilo vnímání těchto dní v celém mém okolí.

Konkrétně jsem pojmenovala souvislosti, které vám pomůžou naplánovat si veškeré vaše aktivity na dobu, kdy je úplněk v nejvhodnějším znamení. To vše jsem zahrnula do eKnihy Magické úplňky a novoluní.

Tato eKniha se podrobně zabývá každým znamením a naučíte se například:

 • Plánovat zásadní životní změny i běžné každodenní kroky na dny, které jim přejí
 • Úspěšně pracovat na své kariéře, upevňovat vztahy se svými blízkými a podávat ty nejlepší výkony v jakékoliv oblasti vašeho života
 • Poznáte rozdíl mezi působením na fyzickou a psychickou stránku vaší bytosti
 • Naučíte se využívat potenciál měsíčních fází naplno a strach v podvědomí nahradíte očekáváním
 • Skrze konkrétní magické rituály umocníte vaše přání a přitáhnete si do života to, co chcete

Je jedno, zda jste doposud při úplňku nespali, cítili napětí, emoce si s vámi dělaly co chtěly a nebo jste kulatý měsíc ignorovali. Tato eKniha pomůže každému, kdo má chuť ve svém životě něco změnit k lepšímu.

Nenechte své obavy a zarytá přesvědčení ve vašem podvědomí, ničit vaši skvělou budoucnost. Proč si ničit dál svůj život? Nevyužít potenciál úplňku a novoluní k dosažení toho, co si přejete?

Tato eKniha vám pomůže zbavit se předsudků a začít dělat to, co vnitřně chcete, i navzdory vašim obavám ve dny, kdy kulatá kotouč osvětluje vaši ložnici. Možná, že jste nikdy nevěřili, že by se na úplňku našlo něco dobrého. Možná jste dlouho žili v domnění, že to pro vás znamená zkrátka nespat, být v napětí a očekávat jen to nejhorší. Pokud to tak je, bude tato eKniha pro vás přelomovou hranicí mezi tím, co bylo a tím, po čem toužíte.

Proč se dál úplňků obávat a novoluní raději ignorovat?

Nezažívat pocity nadšení, že se konečně na obloze ukážou a zbavit se jednou provždy vašich dosavadních zkušeností, které plynuly z předsudků?

Když to všechno shrneme, můžete si za 230,- Kč zítra zajít na oběd a postávat v životě na místě a nebo...

 • Zvládat jakoukoliv životní situaci mnohem snadněji, protože budete přesně vědět, kdy má smysl konkrétní věc řešit
 • Strach z faktu, že se opět blíží úplněk, nahradit očekáváním a pocitem ,,už aby tady byl"
 • Mít jasno v tom, kdy plánovat dovolenou, řešení potíží ve vztahu, změny v pracovní sféře nebo jiné podstatné životní kroky
 • Naučit se umění tyto dny využívat na maximum a tím svůj život nasměrovat přesně tam, kam chcete

Rozhodnutí je na vás...

Obsah této eKnihy je vyzkoušený na mnoha a mnoha lidech z mého okolí a nyní pomůže i vám

 

Pro koho je moje e-Kniha ?

 • PRO KAŽDÉHO KDO CHCE ZLEPŠIT KVALITU SVÉHO ŽIVOTA
  Pokud budete aplikovat konkrétní rady z mé e-Knihy, pocítíte mnohem větší radost a jistotu z každé životní změny.
 • PRO KAŽDÉHO, KDO MÁ CHUŤ VYUŽÍT POTENCIÁL ENERGIE MĚSÍCE
  Ať už máte z úplňků jakýkoliv pocit, ať už věříte nebo nevěříte na přírodní jev ověřený hlubokou historií, rozhodně můžete čerpat energii a sílu pro jednotlivé důležité kroky.
 • PRO KAŽDÉHO, U KOHO JE ÚPLNĚK NA OBLOZE SYNONYMEM ABSENCE SPÁNKU
  Ve chvíli, kdy ztratíte z měsíčních fází strach a naopak se na ně budete těšit bude kvalitnější i váš spánkový režim.
 • PRO KAŽDÉHO, KDO SI CENÍ ČASU
  V eKnize najdete vyzkoušený obsah z posledních deseti let mojí praxe. Za tu dobu jsem zakoupila několik kursů, navštívila desítky přednášek a a přečetla mnoho odborných knih. Stálo mě to spoustu času. Vy nyní dostáváte TO, co FUNGUJE. Bez zbytečných stránek suché teorie kolem.
 • PRO KAŽDÉHO, KDO CHCE MÍT JISTOTU ZPĚTNÉ VAZBY
  Pokud nebudete něčemu rozumět, s něčím si vědět rady jsem zde pro vás. Stačí napsat zprávu na FB na stránku Detoxikuj život nebo email na info@barboraenglischova.cz
 • PRO KAŽDÉHO, KDO CHCE RADY APLIKOVAT HNED V POHODLÍ SVÉHO DOMOVA
  Místo obíhání knihkupectví a pátrání mezi regály, brouzdání po internetu a navštěvování odborných seminářů můžete začít ihned, v pohodlí vašeho domova.
 • PRO KAŽDÉHO, KDO MILUJE RITUÁLY
  V e-Knize jich najdete 12, na každý měsíc jeden a mají zázračnou moc.

Pro koho moje e-Kniha není?

 • PRO TOHO, KDO SI NIKDY NEPŘEČETL HOROSKOP A NEVĚŘÍ NA SPOJENÍ S PŘÍRODOU
  Jestli se váš pohled na noční úplňkové obloze nikdy nezastavil a nezajímá vás jak je možné tento úkaz do vašeho života zapojit, bude pro vás obsah e-Knihy nezajímavý.
 • PRO TOHO, KDO MÁ ŽIVOT DOKONALÝ A NEPOTŘEBUJE HO ZKVALITNIT
  Jestli jste jedním ze šťastlivců, který nepotřebuje zlepšit žádnou oblast vašeho života, je pro vás e-Kniha zbytečným výdajem.

 399,-Kč

tento měsíc 230,-Kč

Co získáte s e-KNIHOU
MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ

PRACOVNÍ LISTY NA KAŽDÝ MĚSÍC S MOŽNOSTÍ ODŠKRTÁVÁNÍ SPLNĚNÝCH ÚKOLŮ, z nichž budete mít po roce komplexní přehled
PŘEHLEDNOU TABULKU NOVOLUNÍ A ÚPLŇKŮ PRO LETOŠNÍ ROK včetně znamení, ve kterém se měsíc nachází
NEUSTÁLOU PODPORU NA EMAILU info@barboraenglischova.cz nebo na FB stránce DETOXIKUJ ŽIVOT
ČÍNSKÝ HOROSKOP NA CELÝ ROK PRO VŠECHNA ZNAMENÍ
PŘEHLED ROKŮ, PODLE KTERÉHO URČÍTE SPRÁVNĚ VAŠE ZNAMENÍ V ČÍNSKÉM HOROSKOPU.
PŘEKVAPENÍ EMAILEM DO 3 TÝDNŮ OD ZAKOUPENÍ e-KNIHY.

Co o eKnize říkají ti, kteří ji znají?

 

Toto je nejlepší kniha o fázích měsíce, která se mi dostala do ruky. Velice jednoduše a prakticky popisuje vztah konkrétních znamení a měsíce a jejich vliv na náš každodenní život. Přesně tohle jsem dlouho hledala. Všechny podstatné informace pod jednou střechou, srozumitelné pro každého. A jako bonus přehledná tabulka s výčtem úplňků a novoluní.
Petra HOFRÍKOVÁprojekt MOTIVÁRNA
S rituály pracuji dlouho, a tak mi vznikla potřeba si vytvořit pravidelný celoroční systém, jak organizovat svůj život lépe podle přírodních cyklů. Jak vědět, co který měsíc přináší k řešení, a jak já s tím mohu pracovat. Zbavit se dosavadního neustálého googlování a hledání informací po internetu. Mít v ruce jednoduchý manuál. A v té chvíli se pro mne zjevil na scéně ebook Barbory "Magické úplňky a novoluní", kde všechny tyto věci jsou nádherně jednoduše a přehledně zpracovány! Žádné sáhodlouhé stati, ale jasný přehledný systém s darem vystihnout pointu každého měsíce i každého znamení. Už jenom samotný "Obsah" ebooku lze použít jako krásně přehledný systém. Na co se které znamení má zaměřit a co je tématem jednotlivých úplňků a novoluní. K tomu tam ještě navíc najdete jednoduché a aplikovatelné rituály a jako další bonus dostanete pracovní sešit pro každý měsíc, aby jste si ujasnili, co máte k řešení v dané fázi roku v souladu s cykly Země a Měsíce. Za mne prostě skvělé! A radost, že si to nemusím vytvářet sama. Stačí prostě začít...
Mgr. Zora ZÁMEČNÍKOVÁkoučka a mentorka osobních financí a komunitního bydlení
Krásný a praktický průvodce celým zvěrokruhem, to je e-book Magické úplňky a novoluní. Měsíc má na nás vliv odjakživa. Novinkou pro mě bylo to, že nás zásadně a vždy jinak ovlivňuje jeho postavení na nebi. Jsem moc ráda za rituály, které si můžu každý měsíc za úplňku či novoluní udělat a rozhodně pak prožívat toto období více harmonicky. Bonusy jsou pak skvělým nástrojem, jak své prožívání a energie více ukotvit v tady a teď.
Jana OHANKOVÁautorka Moje zdrojovna
Z e-Knihy Magické úplňky a novoluní jsem úplně nadšená. Čekala jsem, že se dozvím co kdy je vhodné dělat, jak využít nenergii měsíce A TO SE STALO. E-Kniha je nádherným průvodcem, který nás učí naladit se na energii aktuálního znamení. Je to tak krásná příležitost vědomě procházet celým rokem. Naslouchat sobě a aktuální energii využívat pro osobní posun a vyladění. Popisované rituály jsou velmi zajímavé. Určitě je vyzkouším. Moc se těším na proplouvání celým rokem s tímto uvědoměním. Doporučuji každému, kdo touží měnit svůj život a cítí, že chce být vědomým Tvůrcem.
Klára HRUBÁkoučka
Vždy ma fascinovalo ako to je so splnom (úplnok) a novom (novoluním) mesiaca a ako to vplýva na nás ľudí. Tato krásna e-Kniha splnila moje očakávania a je tam prehľadne vysvetlený a popísaný každý mesiac v roku , v akom znamení sa práve nachádzame a kedy je spln a nov a čo je efektívne v tomto období vykonať. Je to taký malý sprievodca, podľa ktorého si viem predstaviť a naplánovať svoje činy 🙂 Zatiaľ som mala možnosť otestovať na sebe jeden mesiac a celkom to sedí podľa knihy a podľa toho čo som vykonala. Som zvedavá na moje ďalšie testovacie fázy a taktiež aký to bude mať dopad na moju rodinu. Oceňujem aj bonusy k ebooku. Vytlačila som si pracovný zošit a môžem veselo zapisovať postrehy a konania z každého mesiaca. Už sa teším nato, čo mi prinesie budúcnosť.
Gabriela MARCZELOVÁautorka projektu Potulky s dětmi
Děkuji Baru za to, že jsi stvořila takové ohromující dílo jako je tato e-Kniha! Vše mě neuvěřitelně nadchlo a už vůbec design, který mě hřál a celkově na mě tvoje e-Kniha působila velmi pozitivně, no prostě nádhera! Mnohé jsem si uvědomila a naučila. Děkuji, že jsi a jen tak dál. S láskou Žanet.
Žaneta PREJDOVÁnumeroložka
Narodila jsem se při úplňku, a tak jsem na energii Luny obzvlášť citlivá. Bára mě díky svému ebooku naučila, že s těmito energiemi mohu pracovat a nenechat se jimi “ovládat”, naopak se naladit na jejich vlnu a společně pak v pohodě plout. Milý a přínosný Ebook pro všechny na měsíční světlo citlivé lidi, a nejen pro ně! Děkuju moc.
Jana URBANOVÁprůvodkyně Jemnou silou ženství
Báry e-kniha podává jednoduchý přehled všech úplňků a novoluní a jak každý z nich můžeme využít v průběhu roku pro svůj rituál, osobní růst a posun ve svém životě. Líbí se mi jasná struktura a přehledný spouhrn úplňků a novoluní a těším se, až některý rituál vyzkouším. Doporučuji pro lidi, kteří vnímají sílu měsíce a chtěli by se dozvědět něco víc.
Kristýna SUCHÁlektorka tance
Magie úplňků mě vždycky svým způsobem lákala, ale nechtělo se mi pročítat hromady článků a knih, abych se dozvěděla něco, co bylo v jiném článku publikovaném před měsícem... Když jsem viděla rozsáhlost Bářina ebooku, v první chvíli jsem si řekla, že takové množství informací budu zpracovávat pěkně dlouho. Když jsem se pak ale začetla, zjistila jsem, že Bára píše jednoduše a srozumitelně, ebook je čtivý a plný zajímavých informací. Přečetla jsem ho jedním dechem a už teď se těším, až si vyzkouším některé z úplňkových rituálů!
Zuzana Mrkvoválektorka flirt dance
Nahlédněte do svého nového průvodce úplňky a novoluní, který Vám pomůže lépe pochopit, jakým zpsobem na nás mohou působit a ovlivňovat tak naše životy. Já jsem ho doslova zhltla na jeden dech, a už teď vím, že se k němu budu vracet, abych si v jednotlivých částech roku připomněla, jak být více v souladu s energiemi, které nás obklopují. Báro, děkuji Ti za laskavého průvodce tímto nehmatatelným světem. Ušetřila jsi mi tímto spoustu času při pátrání po tom, proč zase nespím nebo jsem neklidná a rozšířila mi obzory v tom, co nás vlastně letos čeká.
Pavla Matěnováfinanční poradkyně