VYHLÍŽÍTE ÚPLNĚK SE STRACHEM Z NARŮSTAJÍCÍ DEPRESE A S PŘEDSTAVOU KATASTROFICKÝCH SCÉNÁŘŮ?

 • Pociťujete úzkost z blížícího se úplňku?
 • Nespíte a nemůžete se na nic soustředit?
 • Myslíte si, že tyto dny je potřeba zkrátka jen přetrpět?

JIŽ OD DĚTSTVÍ VNÍMÁM, ŽE MĚSÍC NA OBLOZE NÁS OVLIVŇUJE MNOHEM VÍC, NEŽ SI CHCEME PŘIPUSTIT.

Znám přesně ten pocit, KDY S ODEVZDANÝM POHLEDEM KOUKÁTE NA DORŮSTAJÍCÍ MĚSÍC s myšlenkou ,,TO ZASE BUDE NOC".

Ve chvíli, kdy jsem myslela, že se to nikdy nezmění, jsem objevila něco, co zásadně změnilo VNÍMÁNÍ TOHOTO PŘÍRODNÍHO JEVU.

A nyní tuto zkušenost předám i vám.

Již od příštího úplňku nebo novoluní se ve vašem životě lecos změní a vám bude mnohem lépe. 

Pomůže vám e-Kniha

MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ

+ 12 zázračných rituálů uvnitř

Vím přesně, jak se cítíte, když kulatý měsíc osvítí okno vaší ložnice.

Sama jsem vnímala to samé. Musela jsem si sama najít cestu jak tyto dny využít prospěšným způsobem. 

Dnes pomáhám, na základě mojí zkušenosti, využít tyto magické dny na maximum.

V čem vám moje e-kniha pomůže?

 • ZJISTÍTE, ŽE ÚPLŇKY I NOVOLUNÍ MŮŽOU POZITIVNĚ OVLIVNIT VÁŠ ŽIVOT
  Ve chvíli, kdy dostanete do ruky tuto e-Knihu se velmi snadno naučíte z těchto magických dní vytěžit maximum pro zkvalitnění vašeho života.
 • NAUČÍTE SE PLÁNOVAT DŮLEŽITÉ ZMĚNY NA DOBU, KTERÁ JIM PŘEJE
  Dostanete konkrétní návod, na jakou životní oblast se v určitém období zaměřit.
 • PŘESTANETE SE ÚPLŇKŮ OBÁVAT, ZAČNETE JEJICH MAGICKOU SÍLU MILOVAT
  Je paradoxní, že ve chvíli, kdy zjistíte jak s měsíční energií pracovat pocítíte místo strachu, že se už zase úplněk blíží spíše nedočkavost.
 • PRACOVNÍ LISTY VÁM UTVOŘÍ OSOBNÍ VÝPOVĚĎ
  S e-Knihou dostanete pracovní listy na každý měsíc, které vám po roce dají hodnotnou zpětnou vazbu kam se váš život posunul.
 • KONKRÉTNÍ ÚKOLY ZAMĚSTNAJÍ VAŠI HLAVU, SRDCE I RUCE
  Na další destruktivní myšlení nebudete mít chuť ani čas. Budete mít v ruce trvalý návod, který vás bude posouvat neustále vpřed.

Magie úplňků a novoluní je úžasná a ve chvíli, kdy víte jak ji používat se začnou dít věci, které doposud hrály roli jen v říši snů.

Konkrétní rady a praktické kroky vám teď předkládám v e-booku:

MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ

Pro koho je moje e-Kniha ?

 • PRO KAŽDÉHO KDO CHCE ZLEPŠIT KVALITU SVÉHO ŽIVOTA
  Pokud budete aplikovat konkrétní rady z mé e-Knihy, pocítíte mnohem větší radost a jistotu z každé životní změny.
 • PRO KAŽDÉHO, KDO MÁ CHUŤ VYUŽÍT POTENCIÁL ENERGIE MĚSÍCE
  Ať už máte z úplňků jakýkoliv pocit, ať už věříte nebo nevěříte na přírodní jev ověřený hlubokou historií, rozhodně můžete čerpat energii a sílu pro jednotlivé důležité kroky.
 • PRO KAŽDÉHO, U KOHO JE ÚPLNĚK NA OBLOZE SYNONYMEM ABSENCE SPÁNKU
  Ve chvíli, kdy ztratíte z měsíčních fází strach a naopak se na ně budete těšit bude kvalitnější i váš spánkový režim.
 • PRO KAŽDÉHO, KDO SI CENÍ ČASU
  V eKnize najdete vyzkoušený obsah z posledních deseti let mojí praxe. Za tu dobu jsem zakoupila několik kursů, navštívila desítky přednášek a a přečetla mnoho odborných knih. Stálo mě to spoustu času. Vy nyní dostáváte TO, co FUNGUJE. Bez zbytečných stránek suché teorie kolem.
 • PRO KAŽDÉHO, KDO CHCE MÍT JISTOTU ZPĚTNÉ VAZBY
  Pokud nebudete něčemu rozumět, s něčím si vědět rady jsem zde pro vás. Stačí napsat zprávu na FB na stránku Detoxikuj život nebo email na info@barboraenglischova.cz
 • PRO KAŽDÉHO, KDO CHCE RADY APLIKOVAT HNED V POHODLÍ SVÉHO DOMOVA
  Místo obíhání knihkupectví a pátrání mezi regály, brouzdání po internetu a navštěvování odborných seminářů můžete začít ihned, v pohodlí vašeho domova.
 • PRO KAŽDÉHO, KDO MILUJE RITUÁLY
  V e-Knize jich najdete 12, na každý měsíc jeden a mají zázračnou moc.

Pro koho moje e-Kniha není?

 • PRO TOHO, KDO SI NIKDY NEPŘEČETL HOROSKOP A NEVĚŘÍ NA SPOJENÍ S PŘÍRODOU
  Jestli se váš pohled na noční úplňkové obloze nikdy nezastavil a nezajímá vás jak je možné tento úkaz do vašeho života zapojit, bude pro vás obsah e-Knihy nezajímavý.
 • PRO TOHO, KDO MÁ ŽIVOT DOKONALÝ A NEPOTŘEBUJE HO ZKVALITNIT
  Jestli jste jedním ze šťastlivců, který nepotřebuje zlepšit žádnou oblast vašeho života, je pro vás e-Kniha zbytečným výdajem.

Co získáte s e-KNIHOU
MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ

PRACOVNÍ LISTY NA KAŽDÝ MĚSÍC S MOŽNOSTÍ ODŠKRTÁVÁNÍ SPLNĚNÝCH ÚKOLŮ, z nichž budete mít po roce komplexní přehled

PŘEHLEDNOU TABULKU NOVOLUNÍ A ÚPLŇKŮ PRO LETOŠNÍ ROK včetně znamení, ve kterém se měsíc nachází

NEUSTÁLOU PODPORU NA EMAILU info@barboraenglischova.cz nebo na FB stránce DETOXIKUJ ŽIVOT

ČÍNSKÝ HOROSKOP NA CELÝ ROK PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

PŘEHLED ROKŮ, PODLE KTERÉHO URČÍTE SPRÁVNĚ VAŠE ZNAMENÍ V ČÍNSKÉM HOROSKOPU.

PŘEKVAPENÍ EMAILEM DO 3 TÝDNŮ OD ZAKOUPENÍ e-KNIHY.

Jaká je cena e-booku
MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ?

Představte si život, ve kterém se plní
vaše nejtajnější sny, protože víte co dělat.

Na kolik si takový život ceníte?

Můžete ho mít, když budete vědět, jak na to. A právě to se v e-booku MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ dozvíte. A díky pracovním listům si toto umění rovnou osvojíte.
Jakou to má cenu?

Nelekejte se, za e-book MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ nevznikl proto, aby ruinoval lidem peněženky, ale aby pomohl změnit váš zruinovaný POHLED NA FÁZI MĚSÍCE, KTEROU JÁ JIŽ MILUJI.

Mým přáním je, aby pomohl těm, kdo ho opravdu potřebují. A proto jsem cenu stanovila na

399

Navíc jsem se rozhodla, že PRVNÍ DVA MĚSÉCE BUDE CENA POUZE:

230 Kč

Zvýhodněná cena platí už jen:

Co o e-Booku MAGICKÉ ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ říkají ti, kterým již pomohl?

Toto je nejlepší kniha o fázích měsíce, která se mi dostala do ruky. Velice jednoduše a prakticky popisuje vztah konkrétních znamení a měsíce a jejich vliv na náš každodenní život. Přesně tohle jsem dlouho hledala. Všechny podstatné informace pod jednou střechou, srozumitelné pro každého. A jako bonus přehledná tabulka s výčtem úplňků a novoluní.

Petra HOFRÍKOVÁprojekt MOTIVÁRNA

S rituály pracuji dlouho, a tak mi vznikla potřeba si vytvořit pravidelný celoroční systém, jak organizovat svůj život lépe podle přírodních cyklů. Jak vědět, co který měsíc přináší k řešení, a jak já s tím mohu pracovat. Zbavit se dosavadního neustálého googlování a hledání informací po internetu. Mít v ruce jednoduchý manuál. A v té chvíli se pro mne zjevil na scéně ebook Barbory "Magické úplňky a novoluní", kde všechny tyto věci jsou nádherně jednoduše a přehledně zpracovány! Žádné sáhodlouhé stati, ale jasný přehledný systém s darem vystihnout pointu každého měsíce i každého znamení. Už jenom samotný "Obsah" ebooku lze použít jako krásně přehledný systém. Na co se které znamení má zaměřit a co je tématem jednotlivých úplňků a novoluní. K tomu tam ještě navíc najdete jednoduché a aplikovatelné rituály a jako další bonus dostanete pracovní sešit pro každý měsíc, aby jste si ujasnili, co máte k řešení v dané fázi roku v souladu s cykly Země a Měsíce. Za mne prostě skvělé! A radost, že si to nemusím vytvářet sama. Stačí prostě začít...

Mgr. Zora ZÁMEČNÍKOVÁkoučka a mentorka osobních financí a komunitního bydlení

Krásný a praktický průvodce celým zvěrokruhem, to je e-book Magické úplňky a novoluní. Měsíc má na nás vliv odjakživa. Novinkou pro mě bylo to, že nás zásadně a vždy jinak ovlivňuje jeho postavení na nebi. Jsem moc ráda za rituály, které si můžu každý měsíc za úplňku či novoluní udělat a rozhodně pak prožívat toto období více harmonicky. Bonusy jsou pak skvělým nástrojem, jak své prožívání a energie více ukotvit v tady a teď.

Jana OHANKOVÁautorka Moje zdrojovna

Z e-Knihy Magické úplňky a novoluní jsem úplně nadšená. Čekala jsem, že se dozvím co kdy je vhodné dělat, jak využít nenergii měsíce A TO SE STALO. E-Kniha je nádherným průvodcem, který nás učí naladit se na energii aktuálního znamení. Je to tak krásná příležitost vědomě procházet celým rokem. Naslouchat sobě a aktuální energii využívat pro osobní posun a vyladění. Popisované rituály jsou velmi zajímavé. Určitě je vyzkouším. Moc se těším na proplouvání celým rokem s tímto uvědoměním. Doporučuji každému, kdo touží měnit svůj život a cítí, že chce být vědomým Tvůrcem.

Klára HRUBÁkoučka

Vždy ma fascinovalo ako to je so splnom (úplnok) a novom (novoluním) mesiaca a ako to vplýva na nás ľudí. Tato krásna e-Kniha splnila moje očakávania a je tam prehľadne vysvetlený a popísaný každý mesiac v roku , v akom znamení sa práve nachádzame a kedy je spln a nov a čo je efektívne v tomto období vykonať. Je to taký malý sprievodca, podľa ktorého si viem predstaviť a naplánovať svoje činy :) Zatiaľ som mala možnosť otestovať na sebe jeden mesiac a celkom to sedí podľa knihy a podľa toho čo som vykonala. Som zvedavá na moje ďalšie testovacie fázy a taktiež aký to bude mať dopad na moju rodinu. Oceňujem aj bonusy k ebooku. Vytlačila som si pracovný zošit a môžem veselo zapisovať postrehy a konania z každého mesiaca. Už sa teším nato, čo mi prinesie budúcnosť.

Gabriela MARCZELOVÁautorka projektu Potulky s dětmi

Děkuji Baru za to, že jsi stvořila takové ohromující dílo jako je tato e-Kniha! Vše mě neuvěřitelně nadchlo a už vůbec design, který mě hřál a celkově na mě tvoje e-Kniha působila velmi pozitivně, no prostě nádhera! Mnohé jsem si uvědomila a naučila. Děkuji, že jsi a jen tak dál. S láskou Žanet.

Žaneta PREJDOVÁnumeroložka

Narodila jsem se při úplňku, a tak jsem na energii Luny obzvlášť citlivá. Bára mě díky svému ebooku naučila, že s těmito energiemi mohu pracovat a nenechat se jimi “ovládat”, naopak se naladit na jejich vlnu a společně pak v pohodě plout. Milý a přínosný Ebook pro všechny na měsíční světlo citlivé lidi, a nejen pro ně! Děkuju moc.

Jana URBANOVÁprůvodkyně Jemnou silou ženství

Báry e-kniha podává jednoduchý přehled všech úplňků a novoluní a jak každý z nich můžeme využít v průběhu roku pro svůj rituál, osobní růst a posun ve svém životě. Líbí se mi jasná struktura a přehledný spouhrn úplňků a novoluní a těším se, až některý rituál vyzkouším. Doporučuji pro lidi, kteří vnímají sílu měsíce a chtěli by se dozvědět něco víc.

Kristýna SUCHÁlektorka tance

Magie úplňků mě vždycky svým způsobem lákala, ale nechtělo se mi pročítat hromady článků a knih, abych se dozvěděla něco, co bylo v jiném článku publikovaném před měsícem... Když jsem viděla rozsáhlost Bářina ebooku, v první chvíli jsem si řekla, že takové množství informací budu zpracovávat pěkně dlouho. Když jsem se pak ale začetla, zjistila jsem, že Bára píše jednoduše a srozumitelně, ebook je čtivý a plný zajímavých informací. Přečetla jsem ho jedním dechem a už teď se těším, až si vyzkouším některé z úplňkových rituálů!

Zuzana Mrkvoválektorka flirt dance

Nahlédněte do svého nového průvodce úplňky a novoluní, který Vám pomůže lépe pochopit, jakým zpsobem na nás mohou působit a ovlivňovat tak naše životy. Já jsem ho doslova zhltla na jeden dech, a už teď vím, že se k němu budu vracet, abych si v jednotlivých částech roku připomněla, jak být více v souladu s energiemi, které nás obklopují. Báro, děkuji Ti za laskavého průvodce tímto nehmatatelným světem. Ušetřila jsi mi tímto spoustu času při pátrání po tom, proč zase nespím nebo jsem neklidná a rozšířila mi obzory v tom, co nás vlastně letos čeká.

Pavla Matěnováfinanční poradkyně