S tímto eBookem získáte:

 

  • 44 obsahově naplněných stran, konkrétní úkoly na každý den, které vás krok za krokem posunou k cíli
  • fáze syndromu vyhoření + postup, jak z toho ven
  • 4 cvičení pro odstranění psychického napětí
  • 5 metod pro odbourávání stresu
  • konkrétní 30denní cesta pro každého, kdo chce ve svém životě něco změnit

Svou objednávku vyplňte zde:

 

100% GARANCE VRÁCENÍ PLATBY

S mou garancí si můžete být 100% jistí, že se vaše investice vrátí. V případě, že po přečtení Porozchodníku nebudete přesvědčení, že byl pro vás přínosem, napište mi a vrátím vám všechny peníze. Bez otázek. Hned. A veškeré know-how z této knihy vám i přesto zůstane.

VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Nikdy nepředáme ani neprodáme vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně.

ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

MÁTE DOTAZY?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@barboraenglischova.cz nebo na tel. +420 606 229 359. Na telefonu jsme vám k dispozici od 9 do 15 h. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme zpět.
,,Vše je uváděno na konkrétních životních situacích, a proto si myslím, že každý v něm opravdu najde určitou část sebe "E-book jsem přečetla jedním dechem. Jsou v něm srozumitelně popsány záškodníci naší mysli a zároveň postupy, jak se těchto záškodníků zbavit. Vše je uváděno na konkrétních životních situacích, a proto si myslím, že každý v něm opravdu najde určitou část sebe samotného. Stejně tak jako já. Mrzí mě, že se ke mě e-book nedostal dřív. Ušetřil by mi spoustu času hledáním řešení z krizové situace.
Lucie Kašpárková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@barboraenglischova.cz nebo na englischova@email.cz. Též je možný kontakt na stránce Detoxikuj život ZDE nebo po přihlášení v uzavřené skupině Detoxikuj život ZDE

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.